Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halló környékbeliek !

Délután kéne gurulni vmerre, esetleg vkinek kedv hozzá?
Értem, akkor ebből megint kimaradok mert reggel 4 kor megyek dolgozni de ha úgy alakul hétvégén gurulhatnánk egy össznépit... Vasárnap találkoztam panyoékkal dobogókőnél.
Szia!

Az adatlapomon ott van a számom.
Budaörsön dolgozom onnan megyek a nyugatihoz.
Egy barátommal mennénk, de gondoltam megkérdezem van-e valakinek kedve csatlakozni.
nem lesz már hüvi ahhoz? hül az aszfalt

elvileg megvan a számod ( már ha múltkor jó helyre küldtem az sms-t)

én lehet mennék, azon múllik, hogy holnap mikor kell mennem dolgozni... ha megyek akkor mehetnénk Érdtől együtt. Jönne más is hogy a nyugatinál van találka?
Jönne ma valaki Dobogókőre?

18:00-kor a Nyugatinál találkoznánk.
ismerni nem ismerem... akkor voltam nála mikor az lc4 et vittük hozzá.

szerintem érdemes megnézni ezt ami a hirdetésben van, mert szerintem maga a dobot se csinálná meg a srác olcsóbban.
Van egy balos Z1000 sportdobom. 10,000Ft. Nem csendes
kishapsi !

Pedig azt hittem hangolható az elektronikája.
Ismered direktben ezt a battai srácot?
Megnézném, vagy meghallgatnám a munkáját.
Jobb ha megvenném ezt a komplett rendszert, mint a gyári leömlőre akasztok egy dobot?
Szia Andi!
érdekel a pezsgő is bár jövő szezonig ráér a dolog mert nem csak a motor sérült.Milyen árban van és milyen állapotú?Előre is köszi.
Persze és azóta is várom a hívásod, hogy elcseréljük a műszerfalra, sőt azóta még hűtőt is keresek mert az enyém kuka!Azért nem eröltettem mostanában a dolgot mert szereztem kölcsönbe hűtőt és leömlőt amit ki is használok amig jó az idő de azt sajna majd vissza kell adnom!
Na meg van még a villa cimbora? :)
Szia !

Más színben nem jó? Mondjuk pezsgő ? Mert az lenne

Andi
Hangolni nem lehet mert nem irhato az elektronikája... Én hallottam már a dobról olyanyira hogy battai seác készíti őket haveromnak az lc4 re is ő csinàlta, szép igényes munka ès elég nagy választék van az optikát tekintve.
Akra Slip on line?
te meg mindíg keresel leömlőt?
Ez ennyiért elég jó ár szerintem így mindenestől, ha volna fölöslegbe ennyi pénzem én tuti megvenném de sajna most nincs ! Az okosak majd megmondják, hogy kell e hangolni.
Nem rossz, nem rossz....
Én még nem hallottam erről a márkáról, de ez nem jelent semmit.
Lehet jobb lenne komplett rendszert venni ennyiért?
Ha felteszem akkor nem kell hozzá hangolni a gépet?
Itt találsz egyet :Kawasaki kipurendszer ha megvennéd akkor a gyári leömlődre vevő vagyok!
Sziasztok!

Valakinek van eladó sportdobja?
Esetleg összekötőcsővel együtt még jobb lenne!

Köszi!
Hello Mindenki!Volna egy eladó hasidomom 2007-utáni Z-re.(Basi féle)Tartó konzollal csagarokkal, utángyártott üvegszálas fehér alapozóval festve.Felszerelhető a 2004-re is a konzol átalakításával.
Megvettem de másra kellene most költenem. Ha érdekel valakit az adatlapon van elérhetőség küldök képeket az érdeklödönek.
Köszi!
Ma már beszéltetek is! :-)
Köszi, de komplett kell, sajnos nem maradt a régiből semmi. :-(
Üdv mindenkinek!
Ha valaki tud tankot(lehetőleg zöldet) 2003-as z1000-re irjon.Köszi.
Hali!Tudnátok nekem segíteni,hogy a z750-en (2004) milyen időközönként kell vezérműláncot cserélni? Vagy a feszítőn ezt tudom ellenőrizni?
Szia! Tudok segiteni! Adatlap!