Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali, kérdésem volna :D '04 750-nél aksigondjaim vannak, szóval kell egy új. Szeretnék kérni pár tippet, h miket nézegessek, savas/zselés, milyen Ah-t, plusz ha esetleg valaki tud okosba annak is örülnék :D
Köszi
Ahh...
Imádom ezeket a finom meneteket... Lengővillán az emelőszemhez is ilyen fasza menetemelkedésű csavar kell.

Azért érdekel ez, mert szeretném a 2007-2010-es széria tükrét rátenni az enyémre (2004).
hali
azt sajna nem tudom, de a 2006-é nagyon szopós,
valami iszonyat sűrű menet van rajta, nekem nem is volt otthon
pedig elég komoly a repertoár
egy esztergályos nézte meg menet fésűvel /talán 1/25-ös volt ha jól emlékszem/ és ő vágott menetet a rövidített tükrök szárára
Hi,

z750 2007-2010-es széria visszapillantó tükreinek szára hányas menetű? M10?
hello!

Az igazság, hogy mivel nem igen használtam, ezért ezt nem tudtam. Nem állt szándékomban átbaszni.
Azt elfelejtetted odairni, hogy a gyari fekkar le van hajolva!
Koszi de ez ugy tisztesseges, hogy elore tudjam, nem az utan, hogy felszereltem!
Gondoltam kicsit megelőlegezem az Ápr.1-ét !
Volna egy gyári Kawasaki első felnim és 1 db hullámos tárcsám ha érdekel valakit!
Nyitásra kigurultam éppen azért, mert a "nemíromide" féle képviselet(márkakereskedő) hasonló regisztrálási probléma, vagyis nem probléma, hanem "ha mentél, akkor már nem mehetsz mással"hozzá állás hátha változott. Persze megértem, hogy mindenki próbálni szeretne, de nem lehetetlen megoldani ezt is.
Szia!
Köszi a tájékoztatást, remélem jobb lesz mint tavaly
Kellemes nyuszit nektek is és persze mindenkinek!
Természetesen, te jössz?
aha, most aprilis 9-16 ig leszek utanna meg nemsokara haza is koltozunk ha minden jol megy, nyarat mer szeretnem ott tolteni
Te mikor mentél ki? Én azt hiszem kb. dél körül és egyet ki tudtam próbálni utcán, kettőt pedig pályán.
Szia!

Szervizünk tavalyi évben még nem vett részt Kawasaki tesztnapon így észrevételed sem cáfolni sem alátámasztani nem tudjuk. Természetesen az előzetes megbeszélések alapján idén is lesz lehetőség saját motorral 'körözni'. Ami az idei tesztmotorokat illeti,biztosan nem lesz köztük sérült. A feltételekről,különböző tesztmotorok kipróbálásának lehetőségeiről megpróbálunk az Ünnepek után a lehető legpontosabb tájékoztatást adni nektek, itt forumon.

További Kellemes Ünnepeket és Jó Pihenést Kívánunk!
Ha netán esetleg valaki lámpát keresne !Itt talál!
Az kemény. megoszthatom a gondolataidat?
Szia!
Tavaly nem voltatok kint? Ott a regnél megmondták, hogy aki már ment az csak akkor mehet másik motorral, ha üresedés van
Így sikerült mennem egy széria Z750-nel, kíváncsiságból (milyen visszaülni egy szériára) és kényszerből, mert betelt minden
Hát had ne mondjam az első kanyarban majdnem elestem mindenfelé ment a motor csak arra nem amerre akartam , első megérzésem, hogy rommá volt törve, ami be is igazolódott, mert megkérdeztem a kereskedőt, aki tesztre bocsájtotta, szóval elismerte, hogy rendesen gatya volt a motor és újjáépítették
Mondom, neki vegyék ki, mert valaki elzakózik vele erre ő "háááát úgy gondolod" mondom igen. . . a 2. tesztelő utánam el is dobta és már vették is fel, hogy mi sérült és az adatokat, szóval gusztustalan volt!
Kérdésemre, hogy ha már nincs hely tesztelni esetleg saját motorral motorozhat e az ember senki sem tudta a választ, de végül megszületett, hogy lehet menni a megadott időben, ezt a pozitívumot tudom csak elmondani sajnos.
Remélem most már a szervezésre odafigyelnek!
Hali Figu!
Gyere, legalább beszélgetünk.
Itthon leszel?
Melyik elme roggyant ötlete volt péntekre tenni egy ilyen napot. A potenciális ügyfelek melóznak ilyenkor, hogy esetleg motort vehessenek. Látom a szervezés még mindíg nem a Kawasaki erőssége. Akkor én biztosan nem megyek. :-(
Heloóóóó!


Fejidom után érdeklődnék.
(robynho@freemail.hu) köszönöm előre is a képeket, árajánlatokat és a vételhez szükséges információkat, hogy esetlegesen kinél érdeklődjek vagy kinél találnék..!
ELADÓ! Arrow kipufogó 2004 es z750 re összekötő csővel együtt.
Az a kérdésem hogy ezt a kipufogót összekötő csővel együtt melyik motorra jo még.
Miert, mi a baj az idővel?
na én ezért vittem el meg szerencsésen hétfő reggel...
Sziasztok!

Látom felvetődött pár kétely a Kawasaki tesztnappal kapcsolatban, így az alábbi kiegészítő tájékoztatást tudom adni.

Regisztrálással lehet motorokat kipróbálni így elméletileg, aki korábban regisztrál több motort és hamarabb is kipróbálhat.
A motorok kipróbálása több lépcsőben fog zajlani. Elején a motorokat egy felvezetőt követve libasorban lehet kipróbálni. Azután, ha valaki kicsit meg szeretné dolgoztatni a paripát, akkor elvileg arra is lehetősége nyílik.

A pályára Kawasaki motorkerékpárokkal bárki ingyenes felmehet (védőfelszerelésben és saját felelősségére), de ha sok résztvevő van, akkor mindenképp csoportbontás lesz.
Az összes márkakereskedésnek kötelező a részvétel ezen a rendezvényen, így úgy gondolom rangos esemény kerekedik majd ki belőle, ha minél többen jöttök ki.

Bármi kérdés felmerült kérdezzetek bátran és megpróbálunk rá válaszolni.

További kellemes napot!
hali komák
ha emberi idő lesz megyek én is
kár hogy a kawának nincs egy jó szuperlotyója, vagy valami nagyobb endurója mert azokat én is kipróbálnám