Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én hívtam meg vettem is tőle pár cuccot de konzol neki sem volt Z750-hez.
Szia!

Újban tudok segiteni! Adatlap
Jelcsát hívtad már? Lehet van neki, itt hirdet:

http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Igen elég drágák én is nézegettem, nekem a reális ár 10-15 ezer ft maximum !
huuu be draga
koszi!
dogos
erdemes vegiggorgetni, van jo par a te motorodhoz.ebay
03 ezredesre kellene a labtarto konzol
semmi baja nem lesz.

dot 5,1 nagyobb igénybevételnek is meg tud felelni.

nyáron nem puhul fel olyan hamar a fék mint a dot4el.
Nekem roadsmart van szerintem jó.
A gyári könyv szerint DOT4 fékolaj szükséges, de történik valami akkor ha DOT5.1 kerül bele? Mi a kettő közötti különbség? Lehet abból valami gubanc, ha DOT5.1 -re cserélem? Vélemények:
Nekem meg épp egy jobbos kéne
SZIASZTOK
BAL OLDALI LABTARTO KONZOL HIANYZIK MAR CSAK A MOTOROMROL
ez nelkul nem tudok motorozni, igy segitsegeteket kernem hasznalt kereseseben
Koszonet!
1 ajanlat road3
mind jó.
Sziasztok,
Épp gumicsere előtt állok....milyen gumit javasoltok? Esetleg Michelin pilot road 2 vagy 3 v. Dunlop roadsmart 2 ... Tanácstalan vagyok...
Előre is köszi a válaszokat. ( z750, 2005)
annyit vagy picivel többet adok érte én is
Mielőtt valaki leszólna tudom hogy a robinak meg a traktonak nem sok köze van a sor4-hez.
Már 10 évesen a robikabát meg a traktort szereltem, szóval nem riaszt vissza egy kis munka meg szívás. :)
Hozd el! Épp most van fent egy cikk az öreg vasak viadaláról. Munka lesz vele, de majd te is kiteszel egy táblát a garázs falára: "felajánlások a sebesség Istenének". Egy ilyenbe én is beneveznék. Szépen, évek alatt rendbe tenni és menni vele egy kört mikor elkészül. Utána már csak a többi motoros dicsérő szavainak begyűjtése lesz a dolgod. Szerintem a sok szívatástól lenne szép, hogy igen, megcsináltad, te saját magad. De ha nem vagy szerelő-szaki-motorbuzerátor, akkor felejtsd el.
en egyszer ugyanigy kukaztam egy SV650 -et, az is egy pinceben allt 4 evig. olajcsere, szurok, gyertya meg 2elso feknyereg es mar ment is. hibatlanul.
Ha ingyen van hozd el! Bontsd szét és a jó alkatrészeket áruld ki. A többit meg MÉH telepre. Így akár 100-150-200 at is ki tudsz venni belőle.
Majd lesz időm és már nálam lesz teszek fel képet róla mit szóltok hozzá. Meglesem mi a helyzet vele aztán majd írok ide is.
Köszönöm a segítségeteket.
átíratni ráér ha működik
alkatrészként meg anélkül is eladhatja