Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hi
küldtem mailt
Idovel be fog az torni majd, hogy hasznalod es utana mar jobb lesz.
Hát én is a bőrruha felé kacsintgatok. Kesztyűt már vettem de még elég nehezen mozog benne a kezem, gondolom ha többet fogom használni majd idővel jobb lesz. Egyébként ilyet vettem, esetleg köztetek akinek ilyen van ?
Ha nem vezetsz túl sportosan, akkor a cordura is megteszi, jóval kényelmesebb, könnyebb öltözködni, mozogni benne, vízálló, tisztítani is egyszerűbb.
Viszont a minőségre nagyon figyelj, csakis márkás cuccot vegyél, amikben tökéletesen állnak rajtad a protektorok (pl. Dainese). Ugyanis könnyen elmozoghatnak egy esésnél, ha nem jó a ruha szabása.
Kesztyűnek csakis bőrt és hosszúszárút vegyél, ugyan ez igaz a lábbelire is, legyen magasszárú, kényelmes és protektoros.
Egy teljes értékű gerincvédő se árt.
Kedves Róbert!

Kérlek küldj egy e-mailt,hogy tudjuk hova küldeni árajánlatunk ugyan is adatlapodon nem találunk elérhetőséget.

Üdv.
Ok, rendben
Én csak rákattintottam az adatlapotokon a Facebook linkre és azt hozta ki. De most már jó a link is.
Kedves Róbi!

Elvileg jónak kell lennie és nem taiwani férfinak kéne rajta lenni:) Keresőbe kell beírni: Red Line Motors Kft
Holnapi nap folyamán jelentkezünk az árajánlatunkkal.

További kellemes napot!
a taiwani csávó a szerelő
Hali, nem jó a Facebook accountottok. Egy taiwani csávó vigyorog rajta. Nekem motorolaj, szűrő és légszűrő csere kellene, anyaggal együtt. Az email címem az adatlapomon van.
Kedves Figu!

Küld el mire lenne szükséged és megbeszéljük!

További Kellemes Hétvégét.
Szia
más kombinációra is van kedvező ajánlat
Szerintem én benevezek nálatok egy ilyen körre.
Termeszetesen bor!
Sziasztok!

Szezon Nyitó Akció 2013. Április 15-ig !

Szervizelés Szupersport, Sport/Naked, Sport Túra motorok számára:

-Szelephézag ellenőrzés
-Gyújtógyertya csere
-Motorolaj csere
-Első teleszkóp olaj csere
-Fékfolyadék csere
-szinkronizálás

Munkadíj Bruttó: 18.000 Ft

A munkadíjak az anyagárat nem tartalmazzák!

Bővebb információk weboldalunkon..

További Kellemes Hétvégét Mindenkinek!
Vedelem szempontjabol a borrel szerintem jobban jarsz.
Nektek milyen motoros ruházatotok van ? Bőr vagy textil? Melyik a jobb szerintetek? Előre is köszi
Van viszont egy kisebb problémám még. zx6 05 ( tocico ) fékbetét hátuljára lemez. ? + Brembo szinter betét?
Köszi, de nagyon sürgős volt, így már korán reggel megrendeltem.

Azért ha küldesz árat, csak kíváncsiságképp. Nem mintha nagy tétel lenne. tothgabi65@freemail.hu
Szia!

Adj egy emailt hová küldjem!
KERESTETIK
Bal oldali labtarto konzol, es tukor 03 ezredeshez!
Kawazsolti. Érdeklődnék zx6r 08 első telóba alsó ( belső átm. 41) teflon gyűrű. Van-é, mikorra, "ára"? Előre is köszi.
Én DOT4-es fékfolyadékot vettem, szerintem bármelyik márka jó, 1 literes kiszerelésben volt a legkedvezőbb az ára.
Hűtőfolyadékból majdnem 3 liter kell bele, ebből is jó olyat venni ami nem támadja meg a gumi alkatrészeket és az ALU alkatrészeket. Általában töményen adják és higitani kell desztilált vízzel. Az arányon én még gondolkodom mert lehet nem 50:50 lesz az arány, hanem hígabb.
Hali sracok
szeretnem megkerdezni hogy fekolaj cseret tervezek de milyen es mennyi olaj kell elore es hatra
madik muvelet meg a hutofolyadek csere lenne a kerdesem ugyanaz lenne
Valaszokat es segitseget elore is kosxonom