Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen er6-n-re csináltam és józan voltam De a hossz így jön ki.Az tévhit,hogy a sima utángyártott dobbal jó lessz viszont hangos.Na ez sem lett halk de jó lett.Szerintem látni rajta hogy foglalkoztam vele.100cm 52-es csövet a blokk alá nem olyan egyszerű betekerni.
ez mi a túró berúgott a hegesztő
vagy kíváncsi volt hogyan lehet kipufogóra csomót kötni
viccet félre mire való er6?
Egyébként a motor olyan arra megy amerre gondolsz!Az ereje meg pont megfelelő és még ezt megspékeltem egy gyors gázzal is.
Elszállt felettem az idő és átvettem a fiamtól a kisKawáját arra ülök át.Azt az asszonyka is bírja ezen mindig hány.Nagyon komoly a gép és tisztelni kell.Azért azt is fejlesztem pl.:kipufogóról egy kép.
Meg szabad kérdeznem miért adod el? Hisz rengeteg munkád van benne és ettől jobbra csak nagyon-nagyon sok pénzből lehetne építeni egyet.
talaltam egy kipuffot ha erdekel:
Nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem a Kawasaki standja volt a legdizájnosabb.
a fékcsőhöz réz alátét méretet tud vki esetleg?

megvenném előre, hogy ne a szétszedésnél kelljen rohangálni majd
hali skacok,
csak nem, itt az idő
nem ismerem, de tudom, hogy ki ő.
parancsolj :P
http://img2.indafoto.hu/2/1/14...
Rábörtó!

Te most tényleg ismered a fehér blúzos hostess csajszit az AMTS-ről, vagy szivatsz? Akinek a képei alá írtunk...
Ok!
Mivanmi?
A holnap miatt szorítok , utána hívj h. mi a stejsz!
megsértődök ha nem
régi profilommal irtam, szép...ez már a Z-s
Nekem is az van....Conti RoadAttack
nemsokk......ha összerakom a narancs legomat futunk 1 karikát?
kötsög! mizu?
Felőlem ott is marad. Én nem a polcra szeretném.
ne hazudj!
apró...jelcsa...mivv
német ebay-en 100 euró alatt már van új. Nézz ott szét!
Mint írtam új.Ez van nekem. Neked meg ingyen kellene vegyél mástól újat gyárit.Vagy Muzzit 20000-ért. 9éve fent van a polcon teljesen jó dekoráció.