Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia. ha jók az ismereteim akkor nem ugyan olyan kell. előre fork oil. hátra meg shock oil. általában 1literes kiszerelésben áruljak. az simán elég. pontosat nem tudom. az a szervizkönyben lehet benne.
Hy sracok
06os z750 elso villaba es a kozp.rugoba azonos olaj kell
Hany deci krll az elsobe es a kozponti rugoba es mjlyet ajanlotok
koszi a valaszokat
Kedves Csuszka!

Szervizünkben elvégezhető az akciós olajcsere!

Üdv.
Tudtok ajánlani Bp-en Kawasaki szervízt, ahol ezt elvegeztethetem?
Rá akartam kérdezni, hogy hova, de inkább megnéztem a honlapjukat. Hát én őket ismerem, még 2011-ben Kakucsról. Azóta nagyon felfejlődtek a srácok, jól néz ki a műhely. Te ez az akció valós? Mert egy szebb napon leviszem szentesre a gépet 10-nél eddig mindig többe fájt.
Sziasztok ! Most vettem egy 2003évj. kawasaki z1000-est a motoron a szivató nem müködik,pedig bowden mozgatja a kart mi lehet a hiba ?
Szia, itt vagyok. Én viszem a gépet márciusban a Red-be. Csak néznem kell egy kevésbé esős napot. Idén ráadásul el akarok menni az olasz Alpokba is egy négynapos túrára. Remélem össze bírom guberálni a pénzt rá.
Szia!

Újban tudok segiteni! Adatlap!
Eladó Z 750-1000-hez új HYPERPRO kormánystabi konzol szett,csak telefonon érdeklődj 06705850436.
Most 3225,- lett!
Szia!

Gyári-újban tudunk segíteni kedvező áron!
Ha érdekel árajánlatunk, írj egy mailt!

Üdv.
Sziasztok ! Tavaly eléggé hanyagoltam a fórumot a vizsgák, meg az irodanyitás miatt, de idénre minden rendben van, és úgy néz többet tudok motorozni. Ki van itt a régi csapatból? Panyó, Robis Ádi? Ez a szervízakció valós? Jól hangzik nagyon !
A Kawánál 3600/db.
Nagyon jó ez az akció az importőrnek de a szervizek végre dolgozhatnak mert itt a tavasz de ingyen.Ez Magyarország!Az importőr oldalán mindent megvehetsz annyiért amennyiért a szerviz vehet.Sőt Őt kötelezik a raktár tartásra.
Nekem volt de tavaly ősszel eladtam (bár már javított volt) a balosat összetörtem így üveget kellett bele vágatni!
Láttam már, beszéltem is vele, de csak bal oldali tükre van. Mondjuk akkor csak egy jobbost kellene újjat vennem igaz.
Kawasaki Z1000 2008-as évjárathoz tükör mennyi lenne párban? Ha vona esetleg bontott az is érdekel!
Én árultam egy darabig akkor nem kellet senkinek
Ebay-ról rendeltem Z750R-es indexeket postával 15 volt a 4db
Itt nézelődj:
http://www.ebay.de/sch/i.html?...
Én itt vettem.
gondolom a full gyári index meg nem éppen olcsó....
Már én is kerestem de szerintem csak búrát nem árulnak
Tudtok segíteni hol tudok venni fehér gyári index búrákat?
Sziasztok lenne egy eladó üléspúpom ha valakit érdekel

http://www.kepesmotor.hu/idomo...