Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi Bury ment a mail.
Ezenfelül minden alkatrész és kiegészítő ára jelentősen csökkent!
Sziasztok!
Minden hivatalos kawasakiszervízben tavaszi olajcsere 9999,- ért csak kawasakiknak! Motul 5100 10w40 + gyári olajszűrő + munkadíj
Köszi !Igyekszem!Sajnos ez a KAWASAKI még mindig nem ott tart ebben az országban ahol kellene lennie!
Köszi én is!
Rájuk szólok!
Este megérkeztek a kulcsok

Köszönöm még egyszer.
Nem hívott a futár.
Erkel u. 2 szám (Progresszív nyomda)
Napközben 8-4 ig itt vagyok, ezért kértem ide.
Szia!
Nem kaptad meg mert a fútár nem talált! és megadtam számot amit adtál B.csba Erkel F 20-229-2858 ?
Nálam :-) dobj egy mailt
Sziasztok. Egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Olajcsere előtt állok (z 1000 2005-ös) idáig 10w40 Castrolt használtam de most áttérnék én is a Motulra. Az lenne a kérdésem hogy melyiket és hol lenne érdemes megvenni. A Válaszokat előre is köszönöm.
Nekem regebbi van, de 7 alatt nem jottem ki. Kiveve egyszer mikor a kuplungom csuszott es meg volt hazaig 800km. Elozgettem, de nagyon fincsi gazadasokkal kijott 5 - 5.5l
Mikor érkezik meg?
( 20.-át írtál, ha jól emlékszem.)
Én is most jöttem meg

nem veszi észre az ember, hogy mennyit ment mert csak úgy viteti magát a motor
Nah jó, tegyük hoZZá most nézem sokat is mentem, csak nem tűnt fel
Üdv!
Valakinek Z1000 táplálkozását illetően nincs adata? Tavaly szezon végén hoztam el, nem sokat mentem vele, most tekertem egy kört és fél tank benzint úgy elnyelt, hogy csak pislogtam. Mire számítsak? 7-8?
Üdv. Van 2 pár ebc sinteres betétem eladó. Ha esetleg valaki használ ilyet.
Eladóvá vált szeretett motorok.http://www.kepesmotor.hu/kawas...
illetve péntekre:)
Holnapra 11 fokot mond...vki motorozni zalában?
amúgy 2 napja már mentem egy karikát és azóta nembírok magammal :DD
:) Hamarosan én is előveszem már a mocit... Rossz nézni hogy egyre több motorossal találkozom.. :|
Hi!
Talán már olvassa.
Sparnál egy szendvicset ettem a sarkon közben 3 motoros és 1 quad is elment a főúton
Üdv. A kollegával én is találkoztam még anno. Lajosmizsei illető, az ottani étteremben dolgozik. A Fórumot akkor még nem olvasta... :)
Hi all!
Ma dél körül Lajosmizsén fekete Z-750 07'
Valaki magára ismer