Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Motorino kollega csinált egy exupos devil dobot
Nekem is volt már ilyen, olyan dob a motoron csekély különbséget tapasztaltam, sport szűrőt, áttételt neki és levan a gond -1+1
ELADÓ! Arrow kipufogó 2004 es z750 re összekötő csővel együtt.
Sziasztok.

A mult héten vettem egy 2007-es Z750et
Nem a gyári kémény van rajta ,tehát nincs exup szelep és nagyon butuska szegény 6000 alatt.
Normális dolog ez? Csinált már valaki exupot nyitott dobra?Megéri visszarakni a gyári dobot?
Köszi!
Sziasztok!

Néhány információ a Kawasaki Tesztnapról:

Ahhoz ,hogy kipróbálhasd az új Kawasaki modelleket regisztrálnod kell! Az alap kiindulási 'terv' szerint egyenlőre mindenki egy motort próbálhat ki azonban ha úgy alakul természetesen lesz lehetőség más motorra is ülni (ez értelemszerűen függ az időbeosztástól,létszámtól) A tesztmotorokat csak is felvezető személy jelenlétében lehet használni KÖZÚTON ! A Pálya használata 2013-as modellel TILOS! A pontos próba útvonal még nem született meg, de a helyszínen mindenkit tájékoztatni fogunk. Saját motorral a pálya használata díjtalan. Várhatóan 20-30 perces csoport beosztásra lehet számítani.

Ha a továbbiakban bármi kérdésetek lenne jelezzétek!
ha kawa es pecs akkor steelhorse

STEELHORSE MOTOR KAWASAKI
7627 Pécs
Engel J. utca 1/2.

Tel.: 72/334-156
Fax: 72/227-772
Mobil: 20/9248-425
Szia! Tudok segiteni! Adatlap!
Nem kell bontani
Jóvan, nem tudom hogy leszek időben de kereslek majd még napsütés előtt

fékfolyadék kipipálva, mert most tettem fel a fémfékcsöveket és cseréltem az olajakat is.

A szelep hézaghoz bontani kell a vízrendszert is? mert pont most akartam a hűtővizet is cserélni, de ha le kell engednetek a vizet akkor nem csinálok dupla munkát.
A 48 az pont egy nagyszerviz.
Beállítások: szelephézag, szinkron.
Csere: gyertyák, olaj+szűrő, légszűrő, hűtőfolyadék, fékfolyadék (egyébként is 2 évente).
Zsírzások: kormánycsapágy és lengővilla csapágyak + himbarendszer.
+ teljes átvizsgálás.
Úgyhogy hozd is be még mielőtt túlságosan kisütne a nap...
Közelít a 48 hoz az óra... kéne egy szelephézag és egy szinkron is neki, meg ha már szét van szedve akkor gyertyák és ha már úgy is ott van akkor egy olajcsere is kéne.

De majd t.fonon felhívlak vagy benézek vmeik nap.
Eladó 2004 es kawasaki z 750 re összekötő csövel.
ismerősi kedvezményt igénybe lehet venni?
csak 180 3db 60 literes
Sajnos a hordós árusítást meg kellett szüntetnem mert a bizalmatlanság nagy volt és nekem ne célozgasson senki.Már csak300v árulok originál dobozba és leellenőrzött helyről.Ja és téveszthetetlenül zöld színű ez a típus és össze keverhetetlen és téveszthetetlen semmivel.
akko' jóvan akkóó'
200literes a hordó?
Sziasztok!

Van egy 2007-es évjáratú Z750-em.

Az lenne a kérdésem, hogy az első villákban, valamint a hátsó rugós tagban milyen időközönként kell cserélni olajat?
Új kora óta nálam van még soha sem volt a futóművel semmi csinálva. Jelenleg 24.000 km körül van benne.

Illetve gyertyákat mikor kell cserélni?
Most viszem szervizbe és felkészült szeretnék lenni, hogy mit is kell csinálni (szelephézag állítás biztos lesz).

Ha esetleg Pécs vagy Kaposvár környékéről egy jó szervizt is tudnátok ajánlani, annak nagyon örülnék.

Válaszotokat előre is köszönöm:

Üdv: Albi
Szerencsére a miénk eredeti
Vigyázni kell avval a Motulal ami romániából vagy Albániából származik!
Kezdd a szezont friss motorolajjal!
Áprilisban a Motul 5100 15W50 motorolajat 330.- Ft/dl helyett 269.- Ft/dl áron töltjük, a munkadíj pedig 2.540.- Ft helyett csak 1.990.- Ft! Kawásoknak a gyári, Kawasaki olajszűrő 2.690.- Ft helyett 1.990.- Ft!
Részletek itt: Motul olajcsere akció
Szia!

Akkumulátor beszerzésében tudunk segíteni kedvezményes áron
Véletlen tudok.

holnap tudok árat mondani
ja, az tok ugyanaz a felfogatas, siman cserelheted :)