Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ingyen még gyakorolni is jó.

szétszedni, összerakni. még jobban szétszedni.
viszont ha ingyen van de át kell íratni akkor nem éri meg :-)
hali
most szopatsz minket
ha ingyen van hozd el max szétszeded és eladod bontva
vagy a lomolóknak
Basi2 elmondott mindent!
Csak a pénzt vinné és a szívás lenne vele, tudom jól hangzik, hogy ingyen lenne, de a legolcsóbb mindig a legdrágább szokott lenni
szerintem felejtős, de számolgass egy kicsit amit Basi2 öszeírt hengerfej, szelepek, himbák, vez.tengely, csak új gumi!, stb...máris abból a pénzből kapsz egy működőképes járgányt persze kompromisszumokkal
Ingyen lenne, úgysem érné meg rendbe szedni?
Én nem venném meg! A henger fala valószínűleg tiszta rozsda már. Illetve meg jópár alkatrész a belsejében. Darabokra kellene szedni és akkor derülne ki minde
n. Szerintem felejtsd el ha nem akarsz egy talicska pénzt rákölteni.
Egy pincében áll eldőlt 1x régen letört a sztender és neki lett támasztva a falnak. Azóta ott áll.
Jajj Kari86 hogy a rosseb basszon meg, hozd át nekem aztán majd én lekenem neked ecsettel vmi fradi zöldre!
10000Km? Ez érdekes. A legfiatalabb is '90- es évjáratú. Ha nem volt megfelelően tárolva akkor az nagyon nem jó! Ha tényleg ennyi van benne.
A helyzet az hogy lenne egy és még 10ekm sincs benne. Úgy sem érné meg?
Nem jó helyen jársz. Viszont tudok infót adni.
Ha venni akarsz akkor lebeszéllek róla. Neeee!
Ha még nem volt gondja a hengerfejnek akkor majd lesz. Visszatérő probléma. Bontott nem létezik hozzá. Ha mégis akkor sorbanállás van érte és Heroin áron! Megeszi a vezérműtengelyt, szelephimbát, és a szelepeket! Tudomásom szerint nincs hozzá új szelep. Esetleg az USAban még fellelhető egy két darab.
Egy jó van benne! Ha megy akkor nagyon megy!
Aztán itt vége is mindennek. Elöl 16 hátul 18 as kerékméret. Csak új gumit tudsz venni rá!
Sziasztok.
Nem tudom jó helyre írok e, de hátha tudtok nekem segíteni.
Kawa gpx 750 ről szeretnék némi infót szerezni.
Előre is köszönöm.
+ fénytechnika és a "zenéről" is mi gondoskodtunk :D
Ti voltatok a füstgép?
Valószínű a festő hibája is, de gyári színt nagyon nehéz produkálni.
Én kikevertettem Dunaharasztiban egy festékboltban 8N a kód!
Voltak próbálkozások előtte, de nem sikerült az árnyalat
Kaptak egy másik festékkeverő gépet az rögtön felismerte a 8N-t.
A nagyon sztárolt 19.ker Vas Gereben utcai festékes elbújhatott a végeredménytől, sajnos a fényező cimborám az autómhoz ott kevertette ki a színt(a drágábból mert az a tuti), de sajnos nem sikerült nekik az sem Többet nem bízom fényezőre a kikeverést.
Visszatérve a motorhoz, fújás tökéletes lett az általam adott festékkel, de újra kell fújatni a hasidomot mert leért és elcsiszoltam a ringen + még az első sárvédőt is színre fújatom
hétvégén celebkedtünk cimborámmal :D
Tavaly sem voltak, nem? ... bar ez nyilvan nem jelenti meg onmagaban azt, hogy iden ne lehetnenek.
Keresd panyót, neki ugyanilyen problémája volt, de megoldotta úgy tudom.
:D köszi szépen.ezzel a kóddal már fújattam,de sajnos eléggé eltérő lett,lehet a festő hibája
KAW 8N CANDY LIME GREEN Z750-Z1000 (17P)
Ebből a kód a 8N!
Ezt kellet a festékkeverőbe beírni és már írta a gép, hogy CANDY LIME GREEN Kawasaki Z750-Z1000 2007-
http://www.hiroboy.com/downloa...

Panyó 2011-es írása 15 sec alatt :D
Ne aggódj, biztos van megoldás. Rengeteg zöld kawa van az utakon és nem hinném, hogy mind sérülésmentes lenne. Inkább egy ügyesebb festő szakember, mint márkaszerviz. Srácok megjönnek a barátok közt után és nyomják a kódokat. De kb 3 éve már itt is volt róla szó. Keress rá. Ha meg nem találod, akkor külföldi márkafórumokon.
Hívtam már fel Kawasaki szalont is,azt mondták gyári festéket lehet rendelni,de azzal sem lehet megfújni,állítólag.
röviden: meg.
Hosszabban: itt mindjárt pár segítőkész kolléga fejből nyomja, hogy candy green satöbbi.
Ha nem sikerül, akkor a 2011-es superbike-ban hirdetett egy cég aki előre bekeverve árulta a festéket. csak évjárat kellett nekik motor.
Üdv mindenkinek!
Olyan kérdésem lenne,hogy van egy 2007-es Kawasaki Z750-esem lime zöld színű és sajnos sikerült összetörnöm a fejidomot.Már vettem egy másikat és szeretném lefujatni. Utánanéztem az interneten meg miegymás,de mindenki mást mond.Meg lehet ezt a színt magyarországon valahol fújatni,vagy felejtsem el?
iden nem lesznek kawa esti motorozasok a ringen?