Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm!
Lázad van? 50000 + régi?! :D Nem Muzzy rendszert akartam venni.
lehetseges, korulnezek en is hatha talalok egyet neked garazsban
Van egy nagyon spéci Z750-em amit eladnék mert félek rajta!152LE 108NM és teljes futómű spécizés is van rajta!Nem tákolás nagyon jó gép.0km-es gumik stb.A használt motorok között is fent van.
Hát ez jó kérdés.50000ft+ a régid?
Z750 túragumival?
Mennyiért válnál meg tőle?
GPX-re írtam igazából a gumi ajánlatot.
Gyári van 300km van benne!
Sziasztok!

Valakinek van elfekvőben gyári Z750-re való kipufogó dobja? 2004-es Z750-re kellene.
Köszi a választ Fektibi! Michelin pilot road 2 párba mennyiért tudsz?
Gumit tudok rá adni!
Vágott slicket rá!
ha a motorkiállításra gondolsz akkor 3000Ft
üdv mindenkinek!
Valaki megtudja nekem mondani hogy mennyi a belépő a Hungexpora?!
Köszi!
Nekem mind a kettő xenon. 55w-os. velem nem szoktak versenyezni mert elég durva
Azért akarom kicserélni mert tompitottam xenon refi meg halogén és pont fordítva akarom megcsinálni!igy vettem és nem akarom h jardok megvágjanak miatta!+idegesítő h szemből egyfolytában rámvágják a refit,mert azt hiszik nekem is fenn van
Köszi szépen a válaszokat!
szia
nekem a 2006. van azon nem kellett, igaz hogy szinte vakon csinálod,
kicseréltem már mind a 2-tőt, /nem romlott el/ csak tettem bele szerintem jobb izzókat,
Állítólag lehet anélkül is.

Nekem le kellett szedni. De csak 4 csavar. után már tudsz rajta fordítani. Én akkor cseréltem amikor az összes kiégett :-D

először csak az egyik helyzetjelző, majd a tompított, akkor jártam refivel. másik helyzetjelző. végül a refi. akkor megkapta a xenont :-D azóta jó
Hali!Érdeklődni szeretnék,hogy 2007-es Z750-ben az első izzókat csak úgy lehet kicserélni ha leszedem az egész fejidomot?Egy kis infót irjon vki légyszi!Előre is köszi!
A jobboldali. Miért neked volna? Az nem lenne rossz!
hivtam, de sajnos nincs
Koszi!
Az ujat menyibe tudod 2003as z1000re?
(bal labtarto konzol)
belapalffy kukac yahoo. com
kis z hez melyik kell neked?