Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha jo ido lesz szerintem megyek
Hi!
http://www.sportmotor.hu/motor...
Erre kíváncsi leszek, ha olyan lesz, mint tavaly akkor nem érdemes kimenni, csak egy motort próbálhattál, mert aki már ment az mással csak akkor mehet, ha éppen üresedés van, ami kizárt
Szuper, már éppen írni akartam, hogy valamit kellene csinálni az akcióval, mert ez nem fog menni ilyen időben.
Nem igazán értem a kérdést!(ha nekem szólt)
Köszönöm.Egy olyan kérdésem lenne hogy milyen motor tipusokhoz jó?véletlenül nem tudod?
Sziasztok!

Úgy döntöttünk az időjárási körülmények miatt,hogy a mi szervizünkben az akció Április 12-ig tart. Azok számára akik a havazás miatt kényszerültek lemondani a szervizelést továbbra is biztosítjuk az Akciós Olajcserét.

További Kellemes Napot.
ilyen kicsire nem adunk
2004 Z750 összekötőcső átmérője 51,5 mm
2007 z750 összekötőcső átmérője 54 mm
http://batszimotor.hu/index.ph...
ELADÓ!
ELADÓ!
nekem a 8-as van úgy elbaszva, hogy először nem is akarták elvállalni az eredet vizsgát, a váz számban meg 3 szám vagy fél milivel lejjebb van mint a többi, de vissza keresték az összes magyar eredetvizsgás képet és mindegyiken így volt végül megcsinálták.
9es, második megfejtő vagyok :-D
Általános iskolás tanárnénim a kezemet eltöri ilyen kilencesért!
Nah igen...itt a ZX9 miatt jogos, hogy 9-es legyen...nahde ilyen írástudatlan japán 9-est, ami q-nak is elmegy. Fel vagyok háborodva. :D Uram, Ön nyert egy söröt
kilences
Üdv! Lenne egy érdekes kérdésem. 2008-as Z1000-em van, most szeretném forgalomba helyezni (eddig úgy voltam vele, hogy 100lóerő felett már nem kötelező a rendszám ) Szóval nézegettem én a motor számot, váz számot, hogy ne KPM vizsgán derüljön ki, ha valami el van írva adásvételin esetleg. Motorszámban van egy érdekes karakter q betűnek látszik (előtte három szám, utána kettő). Ez a karakter kinek miként van bevezetve forgalmiba? Van nálam egy 400-as Zephyr kawa szerelni, kíváncsiságból megnéztem a motorszámát, annak is hasonló logika szerint tipuskód, utána számok jön ez az ominózus q karakter...és még számok a végén. A forgalmiba viszont ebben az esetben simán be van írva ez a q jel 9-esnek. Lenne szíves valaki felvilágosítani a témában hogy van ez? Az első 3 helyes megfejtőt meghívom egy sörre!
én majd a héten viszem, hogy összekötőt gyártsanak rá, 15 ezerből megvan
Nem hiszem hogy rátudod rakni, kell egy új összekotő, mert a 2007-esnek a csövénél látható hogy sokkal határozottabban kanyarodik ott alul,
nem fog ra passzolni
Amennyire en emlekszem a 2004-2006 es a 2007- osszekoto az nem passzol.
Ezt a kipufogót szeinted rá lehet rakni igy ahogy van egy 2007 esre.Bocs hogy zavarlak.
gyarilag nincs ott kulon osszekoto, csak leomlo van meg a dob aminek az eleje egy cso ami a leomlore megy ra. amugy a 2 evjarat kipufogoja (is) teljesen mas.
Hello.Egy olyan kérdésem lenne hogy a 2004-es kawasaki z750 összekötö csöve jo a 2007 eshez.Hozzáertők segítségét kérném.