Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia,

Ez nagyon jó hir most irok neked emailt.
Mindenképp igényt tartok rá!

Üdv: jackkkk
Nekem van egy eladó Pesten át tudod venni személyesen.
Hm... Furi. Nekem ez volt a gond, de akkor sajna én nem tudok többet segíteni.
Sziasztok.

Rég jártam erre felé.

Segitségre lenne szükségem.
Mivv Suonohoz kéne nekem db killer, hangtompitó, szombaton mennék nyugatra túrázni és szükségem lenne rá. Ha valaki kölcsön tudna adni természetesen nem lennék hálátlan vagy ha valaki tudja hol tudnék szombatig venni vagy csináltatni azt nagyon megköszönném.

Üdv: jackkkk
1 kulcs van hozzá, de tudtommal a 2003 as Z ben még nem volt immo.
SOS
2003as Z1000nek a szinkronja menyi kell legyen alapjaraton(1200fordulaton)
-3 bart mertunk, de az soknak tunik...es nem tudom, hogy hol nezhetnek utanna...
Koszi
Anyósom saját kezűleg kötötte. Ilyen csak nekem van.
Próbáld ki a másik kulccsal beindítani a motort, vagy a pirossal...
igen a hátsó ülése mellett az idom alatt van 2db ugyanolyan relé az egyik kattanni szokott.

már felcseréltem a 2 relét de semmi változás olyan mintha vagy a test vagy a pozitív kevés lenne neki...

kb 1 hónapja már csinálta, hogy gombnyomásra nem indult csak kigyulladt a FI lámpa, de gyújtás le-fel után jó volt. majd egy hete csinálta többször is, tegnap meg hazafele alig akart elindulni, ma meg egyáltalán
másik akksival is ezt csinálja azt meg "működő" motorból vettem ki.
próbáld meg betolni
illetve a hátsó ülés alatt /régi Z-n/ a jobb oldalon van 1 kis relé ami ha jól emlékszem valakinek egyszer elszállt /talán eséskor/
és pár ezresből cserélte,
Rendeltem hozzá inkább egy ugyan ilyet, csak hosszúba, mert valahogy nem tudtam vele megbarátkozni a kinézet miatt, dehát ízlések és pofonok... :)
Szia!

"akksit néztem, jó"
Nem régi az akksi? Lehet hogy megvan benne a kellő töltés, de az indítóáramot már nem tudja leadni.
Neked is ezt csinálta a 4 éves akksival. Aksicsere megoldotta.
Urak

vki találkozott olyannal, hogy nem indul a motor, a farok idomban a relé kattan, és az akkksinál lévő "bizti tábla" csak nyekereg. és párszori próbálkozás után a FI lámpa világít.

akksit néztem jó, csatikat is átnéztem tankig vissza bontottam minden jónak tűnik és van test mindenhol.

holnap neki esek a gyújtás kapcsolónak hátha ott múlt el vmi...

de szó szerint szétbasz az ideg
miért adod el?
Eladó a képeken látható rövid fék és kuplung kar. 2007 utáni Z750-hez rendeltem, de lehet, hogy más modellekkel is kompatibilis. Teljesen újak, sehol sincs megkopva, megkarcolódva. Ár: 10 000 Ft+ posta. Érd: 0630-908-7840 v. davler@citromail.hu
Szia.

Kérdezd meg Jelcsát mikor én hívtam neki volt fejidomja.
Sziasztok!
2004-es Z750-hez keresek fejidomot illetve z1000 vagy zx6r komplett elejét! Köszi mindenkinek előre is! :) Olcsó benzint és széles utat!
ÓÓÓÓÓ az szuper
gratulálok
remélem valamikor, valahol csak összefutunk, bár elég kevés időm van sajna rendezvényekre járni vagy bárhova
Jajj de szeretem amikor van egy kis kihívás :D....Ma ráakadtam egy nissan gt-R -re :D jóól ment hogy rohadna meg :D
ááá, értem mit mondasz, na most majd figyelek erre is
köszi
van egy stiki, ha kicsereled az elso kereket:
kerek feltevesnel becsavarod a tengelyt a helyere, aztan jol osszenyomogatod a teleszkopot, hogy a telo alljon be a helyere, es csak ez utan huzod meg a teleszkopon levo, tengelyt rogzito csavart.
ha nem all be a teleszkop a helyere akkor feszit, igy megoli a szimeringet, sot olyant is lattam, hogy teljesen belilultak a szarak a surlodastol...
Szevva!
Rendben hazaértetek? Azért az autópályán még összefutottunk egyszer!
pont időbe... erről is lemaradtam
Nekem más a motor típusa de lehet ez segít.
A generatortól a 3 vezeték a szabályzó 3 alsó sarura kell.Nekem ez a három vezeték sárga színű.Ha szemből nézzed a csatlakozást akkor a jobb felső egy direkt pozitív,középső gyújtás utáni pozitív bal felső test.