Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
2006-os z750-re keresnék hátsó ülést.... Segítsetek légyszi...
Szia. Meg tudod mondani nekem a lime zöld színkódját? Köszi előre is. Nagy segítség lenne.
Gumi itt a Z himbajaban volt egyedul.

Azt lehetett volna meg csinalni, hogy a ZX636-bol berakjuk a himbat is, az nyilvan megoldotta volna a problemat, de mivel olyanom nem volt a motor pedig mar darabokban, igy ki kellett valami mast talalni.
Aha, akkor ugyanarrol van szo. Ha ott nincsen semmi gumi akkor az lehet hianyzik majd. Azt elvileg a 03-04 utani 636 rugostagoknal cserelni kell az eredetivel mert szukebb. Csak siman ki kell venni azt a gumibizbaszt a ket telobol es cserelni oket.
A gatlo also alu reszerol beszelunk amin megy keresztul a csavar. Semmi gumi nincsen ott.
Flex es reszeles? Nem lehet h eleg lett volna kicserelni a 636 rugostag aljanak a gumibizbaszat (valami porvedo vagy micsoda) a Z eredetijebol szarmazora? Es akkor se flex se reszeles :)
Flex + reszelo komboval. Nagyon pici kellett csak neki, szoval nem beszelunk egy egesz millimeterrol sem.
Helló! Z-s fórumtagoknak kedvezményt adok a főoldalon is hirdetett Bering női dzsekiből!
semmi gond majd legközelebb amúgy lehet ma mégis kijutok én is :)
Köszi a fesszab-os ötletért, én is ebbe az irányba megyek majd.
És hogyan oldottátok meg a csapszeg méret problémát?
Sziasztok! Szeretném kérni a segítségeteket. Vettem egy robit átmenetileg (Kymco Bet&Win 2006), finoman szólva átvert az eladó (kartonpapír tömítések stb...). Teljes motorgenerál és új vízpumpa után már csak a fényezés van hátra amivel megvagyok lőve. Lime zöld/ feketére akarom fújni a mocit de nem tudom a ninjazöld kódját. Ha valaki tudja, vagy valami hasonló színkódot, írja meg nekem legyen szives. Picit felhúzom a mocit majd búcsú, aztán jön a zx6r. Köszi a segítséget! Beky.gabor83@gmail.com
Kep megegyszer, mert az elobb nem sikerult.
Volt. Lett.
2005-os ZX636 gatlo kerult az enyembe is, csak az elobbi hozzaszolasban nem akartam ennyit gepelni.

A beepites kozben annyi problema volt, hogy a himbaban levo csapszeg szelesebb volt, mint a gatlo also villajanak belseje, igy nem tudtuk a gatlo aljat a himbara ratenni, hogy osszecsavarozzuk.

A fesszabalyzo maradt a helyen, csak 180 fokkal el lett forditva, hogy a csatlakozo az ne lefele alljon, hanem felfele a farokidom vegenek iranyaba. Ehhez viszont a kabel ami megy ra az rovid lesz, ha hagyod ugy, ahogy gyarilag van kivezetve, azt visszadugtuk es egy masik helyen ki lett vezetve, igy tokeletesen eler a csatlakozasi pontig.

Ket kepet is dobtam fel. Ha esetleg nem latszik elegge, akkor szolj, megprobalok meg valahonnan jobbat fenykepezni.
Szia!
Ha kell egy kis segítség, állunk rendelkezésedre!
Sorry, de már csak akkor láttam az üzenetet amikor hazaértem
Cserébe rakok fel néhány képet
Tegnap egyébként elég sok teherautó volt a munkanap miatt!
Hát, hét közben nem tudtam megcsinálni és hétvégén pedig inkább a motorozás mellett döntöttem
Az enyém ZX636-os rugóstag, amire azt írták itt egy páran akik már berakták, hogy gond nélkül bemegy a régi helyére csak a fesszab-ot kell átrakni.
Azért is választottam ezt, valamint ebből is a 2005-06-os évjáratot, mert állítólag ez nem olyan brutál kemény.
Nem lehet hogy a ZX6-os jóval keményebb, így egy kicsit lazítani kellene?
Ha belerakom megírom mit tapasztalok, bár a mostani elég érdekes mikor kanyarban néha beleng komolyabb terhelésnél vagy nagyobb hullámoknál
Hogyan oldottátok meg a fesszab elhelyezését/rögzítését? Tudsz feldobni képet?
okok, úgy látszik ez nekem nem akar összejönni... az lesz hogy elmegyek egyedül
Hogy allsz a ZX6 rugostag cserejevel?

Nalam ma bekerult a motorba. A fesszabalyzo problemajat viszonylag egyszeruen orvosolni tudtuk. Az egyeduli meglepetes ott jott, amikor a gatlo also villas resze nem ment ra a Z gyari also himbajara.

A beallitassal viszont meg jatszani kell eleg sokat. Elso nekifutasnak szereztem egy ZX6 szervizkonyvet es a gyari ertekekre lett betekergetve, viszont ez igy nagyon nem jo. A kanyarba bemenet amikor elkezdem donteni a motort, akkor egy ido utan azt erzem, mintha a hatso kerek akarna kicsuszni alolam.

Ha barkinek van otlete, hogy milyen iranyba induljak a beallitassal, akkor szivesen fogadom.
Hát én letoltam ma, király volt. Menjetek el a Harmanec utáni hegyi szakaszig, az baromi jó.
Legközelebb írok korábban és akkor mehetünk együtt!;-)
jah számomat megtalálod az adatlapon!
holnap én is épp arra akartam menni a cimborákkal akkor összeverődhetnénk!
Szia!

Tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
hát, most mindenképpen megyek valahova, de 2 hét múlva is csaphatunk valami nagy kört :-)
Solton lakom. De közel van a három város. oda én is elmennék egyszer.
én is inkább a túrásabb mocizást kezdtem preferálni mint, hogy városban jaszkari. persze az is van :-) csak amit eltankolnék hétközben azt belelököm hétvégén és go messzebb.

Fáj a szivem most de múlt héten is hétvégén is voltam és elköltöttem egy csomó lóvét. Ez a +600km most sok lenne. de fizetés után elmennék. tegyük át