Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!Nekem is folyamatosan világít az FI lámpa!Nekem külső légnyomás érzékelő a hibája!Hátul a faridom alatt található,de ettől még fasza a gép .
Én mindíg az OMV-nél szoktam. Most kivételesen Auchan volt. Akkor ennyit erről . Köszönöm.
Rosszul írtam. csak a mode gombot kell nyomni
Hi!

Indítás előtt mindig csinálja, az normális, de az nem F1 hibakód, hanem FI, szóval Fuel Injection. Hol tankoltál?
Egyszer már csinálta nekem is a Ninja, akkor előtte AGIPon tankoltam. Na azóta nem tankolok AGIP-nál és hibakód sincs
OK, köszi!
ez csak akkor működik ha menet közben kigyullad és úgy csinálod.
Ha megállsz és leállítod akkor úgy nem fog menni.

Én is ha leállítom akkor eltűnik a hiba. Viszont csak akkor jön elő megint ha 7ezer fölé húzom kb. Már meg se szoktam nézni. Csak néha. Ha esetleg más hibát is kiírna. Ma jó idő van tesztelgesd menj vele.
Kipróbáltam, nem írt ki semmit. Sem járó, sem álló motornál. Ötlet? Akkor most minden rendben? Az nem lehet, kizárt, hogy mázlim van!
Én úgy szoktam. Nekem is elkezd villogni ha 7ezer fölé pörgetem.

Úgy kell, hogy az össze km-et mutassa és akkor egyszerre nyomva tartani a 2 gombot. Majd kiírja a számot. Ha több van akkor felváltva jeleníti meg őket és végtelenítve. nekem pl: 24 25 24 25 ... gondolom érted.
Megjegyzed és meg tudod nézni vagy leírod ide és megnézem én.
Aha! Járó motornál mindezt?
az csak ellenőrzés.
Hibakód ha kigyullad akkor a 2 gombot kell nyomni folyamatosan pár mp-ig is kiírja a hibakódot. Az alapján meg lehet nézni mi a gond.
Ha leveszed a gyújtást akkor egyből elmegy a hibakód. Legalábbis nálam
Sziasztok!
A legutóbbi gurulás során egyszer csak piros fény a műszerfalon és f1 hibakód. Megállás, 2 perc pihi, majd újraindítás és el is tűnt. Azóta hibakód nuku, viszont indítás előtt mindig villog a piros, és mellette az olajjel. Indítás után minden OK. Ez csak ellenőrző funkció lenne (mert hogy nem emlékszem hogy előtte mit mutatott indítás előtt)? Olajszint OK.
did és Jt összes terméke van.
Mindenhez van láncod?És lánckerekek?Na laszlobalazs13@freemail.hu és itt megbeszéljük.Írj mailt.
Írj egy árat.Mot volt nagyszervíz a motoromon....
extrém olcsón megvenném a dobot :-)

Vagy cseréljük el. (nem pénzre :) )

van olaj, szűrő, fékbetét, lánc, lánckerék stb :-)

úgy is adóztatni akarják a pénzhasználatot.
hát ebben van jópár durva arc
1:28-nal a féllábú (platinalábú) egykerekezo gyerek elég durva...
EÜ csomag... nesztek:
http://youtu.be/-2n4nm8F2Wk
hát jah mondjuk nekem konkréta bent van az ülés alatt a szerszámkészlet, maszk, pénztárca, két teló és kész EÜ csomag nem igen fér be de ha ilyen baszogatás van miatta lehet valahogy egy felet :D bevarázsolok
nekem nem fér el az ülés alatt.
ezzel a gézlap-szavatossággal kapcsolatban tényleg nem lehet semmi okosat kitalálni. mi más lenne az értelme mint az, hogy még egy módon fogást tudjanak venni az emberen?
és az igaz, hogy vakbelet nem fogsz műteni a kis szettel, de ha nem foglal olyan sok helyet és még hasznos is lehet (na meg kötelező), akkor miért ne?
na ez meg a másik hogy mi a tököm jár le egy gézlapon?
Kb. el se fér. + amit te mondtàl kiegészítve azzal, hogy segíteni próbálsz és ebből lesz valami gondja késöbb akkor meg elővesznek érte.
Meg azért büntet mert lejárt a géz szavideje...
azoknak azt mondanám, hogy ha neked kéne segíteni akkor nem segítenék mert lejárt a szavidő. Vérezz az út szélén paraszt
mert mire jó egy elsősegély csomag? amire az jó arra nem kell semmi - valami komolyabb dologgal meg úgysem tudsz semmit csinálni vele