Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hunter0125! Ha nem ragaszkodsz mindenképpen Debrecenhez és szakszervizhez, akkor nyugodt szívvel ajánlhatok egy nagyon állat és nagyon korrekt szerelőt Nyíradonyban. Én debreceni vagyok de három éve hordom hozzá a gépet. Jó áron dolgozik és igen penge a srác.
Nekem magasfényű izzó van benne, mert a gyári tényle elég gagyi... Ahhoz képest, hogy élettartamra elég keveset írtak annó már lassan 3 éve lesz benne...
nem azt mondtam hogy nem lehet levizsgáztatni ,
ajánlotta már itt valaki hogy elég neki csak a forgalmi a vizsgához
de hivatalosan nem lehet így pontos
Helló! Debrecenben ne keress... A Yamaha Máthé van leszerződve ha jól tudom szervizelésre...
Nekem xenonnal vizsgázott le.
Sziasztok! Segítsetek légyszi debrecenben keresnék kawasaki szervizt! Ha tudtok pontos címet vagy telefont légyszi írjátok! Köszi!
igen többen is tettek, jó, bírja is a motor, fényerő tuti
1 nagy hátránya, hogy basztatnak miatta a rendőrök,
illetve műszaki előtt cserélheted vissza
Valaki rakott már xenon-t a motorba?

Vagy valami tapasztalat ez ügyben.
Elég gyenge a világításom sajna.
A fehér számlapos 636-ról való! Szerintem valamelyik volt olyan ügyes, és kicserélte! :D De, ennyi az egész!
A piros a gyári megoldás...tudásom szerint.
2003-as ezredesre valaki tud féktárcsát előre?!

Kösz..
Sziasztok!

Z-750-et keresek gyári állapotban!

Adatlapomon elértek!
hali
nekem se volt semmi gondom,
most is cserélgetem a gyárit és az ARROW-ot mikor melyik kell
Érdekes, hogy nálam semmi ilyen nem volt, amikor a nyitott Shark rákerült a gépre.
És még annyi, hogy az alapjáratot is utána kellett állítani! Csövi
Hy! Nekem is csinált ilyet a motor, miután sportdob ment rá. Szerelő mondta, hogy kevés levegőt kap. Egy sportlégszűrő megoldotta a problémát. Ha neked gyári van akkor az lesz a hiba. Üdv
Sziasztok! Van valakinek eladó tankbőre? (kisZ 08)
Az meg az immo nelkuli valtozat volt, ugye?
Első szériás 2004-es.
100ft volt a külömbség a normál és a kettővel nagyobb között. megérte.
Az lehet, de latva azt, hogy milyen AFR ertekeket produkalt a motor nehany tartomanyban en azt mondom megerte ez a raforditott osszeget.
Azt lehet tudni, hogy milyen evjaratu 1000-esrol valoak a villahidak?
csak burynak tized annyiba se került ez az érzés
750 tulajok! Igény felmérés. Valakinek Z1000 komplett futómű fék kerék egyben mennyit ér? Adom a villahidakat is persze. Hátsó alu lengővilla, 6j széles kerék, jó állapotú féktárcsák, stb.
hú akkor kötök veterán biztosítást rá
Sziasztok! Tudna segíteni valaki akrapovics hexagonal hangtompítóba? Vagy valami jótanács?