Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

En is ugyan ezt az uj motor erzest ereztem miutan a heten be lett allitva a Power Commanderem.
Ma mentem kicsit többet a mocival. hátra plusz 2fog nagyon jó lett. mintha új moci lenne.tetszik. persze biztos van benne lelki dolog is :-)
Ja tényleg, tudtátok hogy a Z idén negyven éves?
ez így van de miért vizsgáztatnád máshol? nekem nincs bent a db killer, vágott slick van fent stb. és nkh
de, ez az NKH díja. Ha máshol vizsgáztatod az még rájön...
Valóban, elég sok kritériumnak kell megfelelnie
Nagy balszerencsém volt, mert 2 nagyon jó állapotút is néztem, amiből az egyikről kiderült, hogy elég sok hitel van rajta, pedig a tulaj azt hitte pár 10ezer forint, így mikor kiderült, mondta, hogy nem akar olyan sokat bukni.. A másikat meg aznap reggel vitték el, mielőtt mentem volna megnézni..
Nem biztos, hogy fogok találni, így lehet nem ez a típus lesz..
Hi All!
Ha ennyire beszűkíted a feltételeket,akkor nehéz lessz találni
Én amikor nézelődtem bejártam az országot, hogy találjak 1 jó állapotút, de nem sikerült sokáig, pedig nekem csak annyi volt, hogy 2007 utáni legyen volt egy pár darab amit megnéztem .
Végül egy ABS es zöld volt a megfelelő innen a fórumról
mondjuk könnyen átment, de akkor fuck. Ez a díj nem az amennyit a vizsgáztató fizet a nkh-nak vagy kinek?
ennél láttam drágábban is. most van bennem egy kis tüske
hát akkor átkúrtam én 2 hete voltam és a hivatalos díj 4360
De jót gurigáztam ma, reggel be a melóba, és este haza.
nem olvastam el csak a címet. Én idén már 11ezret fizettem műszakira. Márciusban valamikor
Köszönöm a válaszokat!
"motorkerékpároknál még érzékenyebb a növekedés: 4 360 helyett 11 ezer forint lenne az új költség"
NEM LIKE!

http://www.origo.hu/auto/20120...
Z1000-nél is piros a gyári, ezt nézd meg: link
a futásteljesítmény viszont majdnem egyezik :)
megelőztél :)
A piros a gyári, a fehéret 600as ninján láttam, de lehet a nagyobbaké is ilyen.
Gyarilag piros muszerfal volt minden elso generacios Z750-en.

A feher amit mutattal az egy ZX6 muszerfal lesz valoszinuleg, amit valaki kicserelt. Ha megnezed, akkor a fordulatszam tartomany sem egyezik a ket belinkelt muszerfalon.
Sziasztok!

Hamarosan szeretnék vásárolni egy z750-et. A neten nézelődve, az első kiadások közt feltűnt, hogy egyiken ilyen műszerfal, a másikon olyan. Az egyik kevesebbet pörög, a másik többet a skálázás alapján.
Mikoriak a fehér műszerfalasak és mikoriak a pirosak? Illetve milyen különbség van köztük?

Köszi!
Szia! Kell akkor a légszűrő?

Rendelek cuccokat és akkor ezt is hozzácsapnám.
Sziasztok !
Z750-est keresnék, 2007-től, fekete színben, csak ABS-es modellt. Ha valaki eladáson gondolkozik, ne habozzon megkeresni sipiikee94@gmail.com
Az internetet természetesen már átnéztem, és nem találtam olyat ami megfelelő lenne, ezért gondoltam, hátha itt nagyobb sikerrel járok.
Széles utat !
Koszi,

sikerult megoldani.
Csörgess meg, 18 órától ráérek!
Nem egyforma.
nincsmit. egy telefont megér azért, hogy ne bukj párezret, de Te tudod..