Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Képet láttam, de PS-el olyat csinálok amilyet nem szégyenlek. Azért gondoltam, hogy egy hiteles kép jobb lenne
Az oldal felénél jobboldalt van egy kép egy gsx r ről.Egy havernak iylen van, majd igyekszem lekapni,de most nem otthon vagyok.
Emailben dobj egy ajánlatot. Hátha megnyeri a tetszést :)
Köszi, Nem dobnál fel róla egy képet, hogy világít?
Simára. osramokat nézegettem eddig.
Ja, még mindig eladó a dobom, ha esetleg valaki széép nagy hangot szeretne:)
Nekem van.
Nem.Szegeden vettem.A bixenonra kellene típus, vagy a 6000k s ra?
Hát nem tudom. Én soha nem indulnék el elsősegély csomag nélkül. De lehet velem van a hiba. Tök jól elfér tárcsafék-zár és az esőgönc mellett.
soha nem is volt
igen elvileg az igazi xenon projektoros és folyamatos automatikus magasságállítása van
Itt jött szóba az elsősegély doboz?

őszintén kinek van a motorjában?
most olvastam egy ilyen:

" Ez nem egészen igy van nem a jogalkotó tiltja hanem a jogszabály nem teszi lehetővé a használatát .A léyneg hogy engedéylnélküli átalakításnak minősül, amiért el lehet venni a forgalmi engedélyt +és beidéznek műszakira ahol csak a gyárilag jóváhagyott világitással lehet felszerelni a gépet, különben nem felel meg.
az új Bmw ken láttam erdetlieg is xenon fényszórót.
Gondolj csak bele az eredeti lámpádat hagyományos izzóra tervezték nem xenonra, nem is projektoros mint általában a xenon lámpatestek tehát azért van benne valami. "
Ha kell esetleg,akkor elbizniszelhetjük.
Nekem igazából nem kell a xenon,csak nem tudom mit hogyan kell visszaállítani.
Nem azt akarom kérdezni tőlük, hogy megbüntetnétek. Mert úgy is azt mondja mind, hogy meg mint a szart. Motort is elvesszük :)

Hanem, hogy van erre valami szabály vagy utasítás stb.

De mind1 is mert nincs 30ezer erre a mutatványra. Akkor inkább veszek egy bukót a barátnőmnek.

Köszi azért
csak az nem valószínű hogy az ismerősöd fog megállítani és megbüntetni
köszi, erre gondoltam.

típusod esetleg van, hogy milyet keressek?

A motorod nem 1 hartai gyereké volt?
köszi, erre gondoltam.

típusod esetleg van, hogy milyet keressek?

A motorod nem 1 hartai gyereké volt?
Énis néztem, az extra vékony hogy elférjen a fejidomba az kb 25-30.Ja és ez Bixenon!Azaz tompított és a reflektor is az.Mer refin bután nézne ki, hogy az egyik fehéres a másik sárgás.Amúgy lehet kapni 6000k s vagy erősebb sima H4 es izzót.se trafó se kötözgetés se semmi nem kell.Minél erősebb a k értéke annál fehérebb van kékes is.Z hez van külön szett, 4 fehér hejzetjelző és 2 6000k s izzó olyan 6-8 ezer volt amikor én keresgéltem őket!
nem tudom, hogy működik. Van pár rendőr ismerősöm majd érdeklődök náluk.
csak az árára lettem volna kíváncsi. Lehet olyan sok, hogy egyből levetem :) Nézek majd valami fasza izzót. gondolom úgy sokkal olcsóbb a történet.
szerintem hagyd a xenont a kedves rendőrök most ez EÜ dobozok miatt büntetnek épp, xenon is elő fog még kerülni mert az állam bácsinak nagyon kell a cash...
nálunk mostanában xenon miatt forgalmit elveszik és vizsga... ez kb. 30-50000ft bünti és kb. 2 hónap mire újra ráülhetsz szerintem ezt nem szeretnéd szezon közben
mennyi kb egy xenon szett?
Ha ennyire tema lett mostansag a ZX6 hatso gatlo, akkor valaki tudna esetleg irni arrol par szot, vagy linkelni valami jo leirast/cikket, hogy hogyan is kellene a csere utan beallitani jol?