Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én sem annyiért vettem, keresd meg Kingmidast Dunaújvárosban tavaly volt még 1 fasza dobja igaz régi Z re
de itt is árult 1-2 span jó használt dobot olcsón, Panyóét ajánlom hallottam élőben és pont hasonló évjáraton volt, ő segít a szerelésben is szerintem
Az a fasza. Én is szeretnék, de azért csak, hogy hangosabb legyen nem adok ki 60ezret alsó hangon. Inkább eltankolom.

ECU csövet egyébként én sem értem.

Még valami oxigén szenzor van a kipufban.

Lehet azt szedték ki?

ja arra gondoltam, viszont a kolléga valami csöveket emleget
háát az én 2006-os mocimmal nincs ilyen gond kipu/K&N csere, és nem kellett állítani semmit mocskosul jól húz alapjárattól max-ig
Bocs, hogy beleszólok.

Nekem is 2007es van.
Csak egy kipuszelep van a gyári kipuban.

De azt ha kikötöd nem csinál ilyet. Mert ugye a motor amúgy is menni fog csak mivel leszeded a bowdent így nem mozgat semmit.

Nálad inkább keverékképzés lehet a baj.
hali
Robis komának 2007-es van, azon szerintem nincs cső ,
csak 1 kipu szelep van, amihez valami zsinórok mennek és ennyi
kipudba bele ment 2 kis cső az oldalán , nem ? aszt vissza kötötted vagy ki vetted belőle ?
a szín az már meg van
Valójában nem tudom mire gondolsz. Én levettem a gyári kipufogót és felraktam az újat. Azt csumi.
Köszi, ennyi lett volna. Azóta azért megtudtam egy fontos dolgot. Honosított .....így aztán.....
Z750-hez van 1 kék, hibátlan tankbőröm. BagStar márka. Valakit érdekel? Évjáratot nem tudok írni, fel kéne próbálnia a motornak...
Érd: sportrotor@citromail.hu (jól van írva!)
Üdv!
Upb-125. kopasz ember. régi feka z750. solt lidl parkoló. ismerős vkinek?
Te gépeden is kivették ezeket a csöveket?Mennyi lehet egy utána állítás kb . Gondolkoztam Power commanderen vagy dyno rendszeren.
De mi legalább zöldek vagyunk. Amióta az eszemet tudom a Kawa az álmom. Még talán 1983-ban kezdtem el vágyni a GPz750-re. Ez mondjuk most is tart.
Nyitott rendszernél érdemes utána állítani, bár nekem Egy Shark Conic van rajta és nem csinál ilyen gondokat. Hangtompító nélkül és vele is rendben van.
Helo mindenki . Van egy kawa z750 2010-es cseréltettem rajt kipufogót SC márkájú full karbon . a problémám hogy kivették az ECU csöveket mert az újba nem lehet bele tenni . Ha egyesbe behúzom a kuplungot és adok egy nagyobb gázt ( autósok között) le áll , de egyszerre újra tudom indítani. A másik gond 2-3 ba vissza veszem a gázt és adok újra egy kövéret (előzök ilyenek) akkor vissza hörög utána meg úgy kilő alig tudom meg fogni.... :) utóbbi ritka nagyon . Én a levegő és az üzemanyag mixre tippelek .Szerintem utána kell vezéreltetnem , mert ez így nem igazán jó
Látom képben van.

Tank csapott be :(
Nem néztem meg rendesen. De akkor se tudtam volna :)
És eltaláltam, egy 2009-es z750. Nem ismerjük a gazdát.
Itt egy kép a Z750R-ről
Sima z750. A Z750R-nek elől radiális fékje van, más első lengéscsillapító, más fejidom, más hátsó lengéscsillapító és 2011-ben jelent meg. Ez egy 2009-es Z750. 2008-ban nem volt zöld.
elbasztam. z750R 2008as legalább
kawa z750
Sziasztok! Ismeri valaki ezt a motort?
Mennyibe másabba 2007-esé? valaki nemtudja?Mert az enyém is eladó..
Akkor valamelyik nap betervezek egy látogatást. Bár 100+ km tőlem.
Ha jobb idő lesz, akkor kereslek időpont egyeztetés miatt.

Viszont most az jutott eszembe, hogy ha az a hiba biztos, akkor rendelned kell. Menjek vissza még1x

Mocit nem szeretném sehol ott hagyni.

Hívni foglak ha jobb idő lesz és kitaláljuk.

Köszi