Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia,

Van egy Yuasa nálam, amit feleslegesen vettem, ha esetleg érdekel írj és megegyezünk.

üdv,
Csuszka
szia miri nekem van épp:)
Sziasztok!

Nincs valakinek egy jobbos z tükre elfekvőben, amit el is adna?
Szia!

Tudok segiteni! adatlap
keresd kutyát. ZZR topik.
Árgép.hu , nézd meg h melyik bolt van hozzád a legközelebb
Sziasztok!

04-es z 750-be szeretnék akkumulátort. Tud valaki normális áron. Köszi !
Ényémen van fluxuskondenzátor. spéci kiegészítő :-)
Tudtommal 2007-2010 között nem történt érdemi változtatás a Z750-nél. Csak a színezésekkel. Ha ledobod a gyári csövet, csak a hátsó katalizátort és a Szelepet veszíted és nyersz egy kis tömeget, remek hangot és pörgősebb gépet. Ha jó idő lesz a hétvégén rakok fel videót az új csővel.
Ja :)
2 kell?
Szia!
Kellene hasidom nekem mennyiért és milyet tudnál?
Köszönöm.
Szaisztok!
Kellene nekem hasidom a gépemre! Ha tudna valaki segíteni megköszönném!
Azon a motoron maximum a matrica volt mar csak Z750.

Z1000 hengersor + hengerfej, ZX9 veztengelyek. Ilyesmivel lehet reszelni a teljesitmenyen.
Szia Ago motors
Az lenne a kérdésem, hogy a fenébe hoztatok ki 152 Le-t a Z 750-ből?
sziasztok
kwadrian,

Nem mér az semmit és főleg nem is adagol utána oxigént.

A PAIR rendszernek két feladata van:
- oxigént juttat a hengerfejen keresztül a kipufogóba a légszűrőházból, hogy a katalizátor megfelelően tudjon működni
- "higitják" oxigénnel a kipufogó gázt, igy jobban környezetbarátnak látszik a motor...
ezt sajna nem ismerem, de van 1-2 szerelő aki majd ír
meg fogsz lepődni
én tőle vettem vadi újat karbon ARROW /eredeti/ összekötővel kevesebb volt 60-nál
új gumit is nála vettem kb. fél áron
annyit megér, hogy felhívd, vagy írj neki 1 mailt!
Ez a Kawasaki clean air system bővebb működése :

A KCA az alacsony emissziós szint érdekében friss levegőt juttat a kipufogógázokba . A működési mechanizmus egyszerű,a telyesítmény vesztés pedig minimális. A rendszert működtető membránszelep a hengerfejben található.Amikor a az elégetett üzemanyag kipufogógáza a leömlőbe kerül még olyan meleg,úgyra be lehet gyújtani (utánégetés). A KCA rendszer plusz levegőt juttat oda,így újra elkezd égni a gáz. Ezáltal az elégetetlen gázok mennyisége csökken ,és káros CO-ból szinte ártalmatlan CO2 lesz.
Kép nem jött
Hallottam, hogy az övé fasza. Gondolom olcsón nem adja :(
kép elment ?
elvileg két cső ment a kipuba , nekem 2010 z750 van és eben van után égető rendszer . Elméletileg méri a kipufogó gázt és így adagol oxigént. Itt van mondjuk ez er6n de ugyan az