Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor gondolom így már nem lesz eladó az eleje
lehet paranoiás vagyok, de nagyon remélem, hogy nem ellopták!
Ma valaki ismet boldog tulajdonosa lett egy kis Z-nek, az enyem meg elment a haztol.
Hi!
Nekem elől pirelli supercorsa(használtan vettem 3mm rel)2nyarat bírt olyan 12 000km.Hátul Metzeler racetec k2 1 nyár.(de állandón kapta az ívet)Ja és ez is használt volt!De tapadnak is !
hát én legutóbb márciusban vettem ott sisakba szerelhető "napszemüveget", és működött a berendezés, de mondta a srác, hogy szokott rakoncátlankodni, akkor eddig nekem mázlim volt
Hmm, akkor nekem hazudtak? En mar nagyon sokszor vasaroltam naluk(2 bukot, kesztyuket, kabatokat...), es mindig azt mondtak, hogy nem tudok kartyaval fizetni.....
Legutobb kb masfel honapja...
én eddig 2x vásároltam ott, és mindig kártyával fizettem. van egy fiatal srác ő nagyon segítőkész, szerintem jó hely.
Fokt Motor
Nem lehet naluk kartyaval fizetni , szal vigyel cash-t rendesen. :)
Superzone?
Pénteken megyek Pestre.

Kesztyűt meg egy bukót szeretnék venni.

Tud valaki valami jó helyet?
shox-ot ismerem, de ha már ott vagyok akkor benéznék több helyre is.
köszönöm a válaszokat, rajta leszek :D
Na akkor most malmozd ki melyik lesz a jó gumi.... 3 ember, 3 típust ajánl...
Szia Bridgestone BT023 Adatlapomon elérsz!
Hali! Az én szavazatom: Metzeler Sportec M3, Elöl 13Ekm, hátul 10Ekm-t bírt a Z1000-en vegyes felhasználásban! :) Bírja a kanyarokat is rendesen, szerintem. Mentem már tapadósabb gumival de 3500km és kuka volt. Ez egy jó választás szerintem, tapad is, a km-eket is jól bírja, az ára is jó a többihez képest ebben a kat.-ban.
Üdv.!
hali skacok,
a hideg indítós dologhoz annyit tennék hozzá hogy a faszomat se érdekli hányszor indították be a motort abba nem megy tönkre ha betartották a megfelelő dolgokat a kuplung meg pláne
viszont van olyan ismerősöm aki ritkán használja az R1-et mert többnyire autózik, (kevés hidegindítás, 2000km/nyár) de akkor gyorsulási versenyre jár versenyezni, és gumit éget (1 nyár/1 gumi), ő a 15000km alatt 2 szer cserélt kuplungot, na tőle nem vennék motort még a kevés km-el se
a lényeg hogy a km állás marhára nem minden,
és látatlanba szart se senki véleménye
Ha tartosabbat szeretnel, akkor Michelin Pilot Road. Sportosabb kozlekedes eseteben Michelin Pilot Power az en szavazatom.
Hali, hátsó gumit szeretnék venni z750-re (2004), és mivel 1 hónapja vagyok "motoros" így nem nagyon tudok választani, meg nem is értek hozzá, ezért egy kis segítségre lenne szükségem. Ezekből kiindulva nem vagyok egy vadul döntögetős típus, de azért néha megszalad :D inkább ilyen kényelmes túrázós tempóban használom 100-130 körül, ha tudnátok valami jót, tartósat, megbízhatót ajánlani, azt nagyon megköszönném.
Köszönöm mindenkinek sikerült beazonosítani színkód 470.
orange: pearl blazing orange: 470
:-)
Viccesek ezek az évi 5000 km-s futásteljesítményű adatok.

Enyimben lassan 70E km van, mindet én tettem bele és nem eladó!
PPG kódja:
907328
DUPONT kódja
S5771
STANDOX kódja:
778766
Sziasztok!

Olyan problémával fordulok hozzátok,valaki tudna nekem segíteni Kawasaki szinkód ügyében? Hol keressem,illetve kitől tudnám megkérdezni. Egy Kawasaki z 750 2006-os évjáratról lenne szó narancs metál szín. a Szín fantázia neve Pearl Balzing Orange,de színkód nincs hozzá:-(
A márkakereskedésben nem tudnak segíteni.
Köszönöm válaszotok..

Balázs.
Hali!

Valaki megtudná mondani mennyibe kerül a 2 exup bovden? 2007 es z hez
köszi!
Köszi a tippeket:) Remélem lassan már úgy beszélgetünk hogy büszke z750 tulajdonos leszek :))
Esetleg meg vihetsz hazugsagvizsgalot is, aztan rakotni az eladot, hogy biztosan igazat mond-e.