Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Miri!
Az a szitu,hogy a bal oldali visszapillantóból kiesett a tükör, így azt meg kellene csináltatni de nem tom mennyibe kerülne fogalmam sincs. nincs szükségem rá, mert van kicsi
mennyit adnál érte ha kell a balt is odaadom majd megcsináltatod ha akarod, de biztos megegyezünk
A te mocid van a képen! Még mindíg pozitív a tapasztalatod? Milyen tempóig kényelmes? Stabilan áll rajta? Szintén úgy vagyok vele, hogy az enyémre valók nem tetszenek, ez viszont nagyon ütős.
Láttam már Z1000 plexiket Z750-re fabrikálva, ezért gondolom, hogy egyforma a fejidom. Már kűldtem nekik mailt, de választ még nem kaptam.
Ilyen plexim van nekem is. Az a plexi a kormányra van erősítve, semmilyen fizikai kapcsolata nincs a fejidommal. Szerintem simán felrakhatod.
hívd fel a cikk alján található elérhetőséget, kérd meg őket, hogy nézzék ki katalógusból. segíteni fognak
Üdv mindenkinek! Kis segítségre lenne szükségem. Találtam egy linket:
http://www.hegylakok.hu/2011/0...
Itt az újabb (2007-2010) Z750 puig plexit szerelik fel a régi (2004-2006) Z750-re. Szerintetek ezzel a megoldással jó a régi (2003-2006) Z1000-re is?
Nagyon tetszik, de nem tudom mennyire egyforma a Z750 és a Z1000. Egyformának tűnik a fejidom, csak a nagy Z plexivel van gyárilag. Ha valaki tud segíteni ne tartsa vissza!
Miért mi a baj azzal ami fent van ?
Sziasztok!

Keresek '07 utáni gyári tükröt! :) Üdv!
adatlapodon nincs email cím. Küldj egyet az enyémre és küldöm az árakat.
Hali! Gondold meg jól h eladod e, mert párban többet ér és könnyebben megszabadulsz tőle. Utángyártottat találtam 6550ért. Ha mindenképp meg akarsz válni tőle, akkor adj egy mailcímet és ha átgondoltam a dolgokat, akkor írok neked :)
Szia Miskeri!
Köszi de Basi pont olyat gyárt amire én gondoltam úgyhogy már meg is egyeztünk! De még egyszer kösz!
Hy. reggel írok
Nagyon baba a motor. Jól áll neki a piros. Én is várom. Majd Fercsikét is beszervezzük. ő is közel lakik
Keresd a hasidomon! Remélem hamarosan jobb idők lesznek, és gurulunk eggyet.
CR9EK es CR9EIX jo bele
hy bury!
Ezek a termékek érdekelnének, hogy mennyiért vesztegeted 06-os Z750-hez
HFA 2707
NGK CR9EK vagy CR8EK azt hiszem mindkettő jó bele
Hy, Én is köszi. Matricát is dobd fel.

ha légszűrő is kell akkor szólj mert intézem aztán összefutunk valahol ha jó az idő
Üdv! Köszi az olajat! Megtörtént a csere, egy darabig levan róla a gond.
miri
én sem gondoltam öt számjegyre csak írtam hogy ennyi egy új
én kb 7ezerre gondoltam
Szia nekem van egy fényezetlen német minőségi, nem magyar. Ha érdekel mailben keress meg.
hát annyit nem. :) Igazából nem szeretnék pofátlanul alkudni, úgyhogy nem mondok semmit. Eladom a motorom és ezért akartam rárakni a gyári tükröt. Nem élet halál kérdés, mert pici van rajta most is. Majd ha úgy érzem h lesz lelki erőm 5 számjegyű számot mondani neked akkor írok. :)
Figyu miri most néztem, hogy ago motor.hu-n 12ezer pénz 1 db
miri
nem tom, hogy mennyiért megy a piacon a gyári tükör neked mennyit érne meg?
és mennyiért vesztegeted?
Igen, az valóban jó ár. Főként ha az eredeti japán gyártású és nem a licenszelt.
Ezzel egy darabig biztosan nem lesz gondod :-)
Köszönöm a segítségeteket de tegnap találtam a közelemben egy boltot és 12ért volt még 1db Yuasa. Annyiért jó vétel volt nem?