Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen láncszett hogy ennyibe került?
Szia!

Én most rakattam bele a 2004-es z750.-be Wilbers progresszív rugót az X-Bike-nál.
A progresszív rugó, teleszkópolaj cseréje, új szimmeringek és a munkadíj összesen 41.800 volt, ami szerintem korrekt. (Most akció van még talán 1-2 hétig)

Üdv,
Péter
Mik a Z1000 szelephezag ertekei?

Z750-nel a szivo oldali az 0.15-0.24, a kipufogo oldal pedig 0.22-0.31.

Ehhez kepest a 0.13 es a 0.20 az nalam mind a tureshatar alatt van, persze azt nem tudom, hogy a Z1000-hez is ugyan ezek az ertekek valoak-e.
Sziasztok SOS!
Szelep hezagot allitottunk a motoromon 2003 Z1000.
A szivok 13asok voltak, es hagytuk is ugy.
A kipufogok 20 es 23asok azokat 20ra tettuk mind.
A motor 3000 fordulattol erosebben remeg be mind idaig.
Rosszul allitottuk be?
Segitsegetek elore is koszonom!
Ez engem is erdekelne, hogy a 05-06 ZX6R hatulja az teljesen passzol-e a Z-be mindenfele atalakitas nelkul?
Jaaa!
Azt hittem valami átalakítás miat...
Dany02, remélem a hétvégét nem felejtetted el!
Szia cic666!
Csak azért volt macerás, mert nem volt érvényes műszakim és kb. 30 km-t kellett mennem vele.
Mivel mégsem adom el a gépem, ezért engem is érdekelne egy zx636-os hátulja, megy egy progresszív rugó előre. Valaki leírja, akár itt, akár mailben, hogy ennek mi a menete, hogy érdemes, mit-hogyan. Köszi !
Keresztbe el volt repedve és elfolyt a LCD.
A láncszett 55.000 volt.
mi volt a baj a régi km órával?

mennyi volt a láncszett?
Na, megvan az új Km óra és a láncszett!
Most már teljes a gép!
nem egy csajozós megérkezés
nesze neked bukó nélkül: http://youtu.be/GGaqf6ZVIiQ
ilyesmit el tudok képzelni : http://g.co/maps/jb7k9

Velencei tó körbemotorozást mondjuk felőlem ki lehet hagyni.
Lehet hogy igazad van....
Hali.
Miert volt maceras?
Hodis!
Na megvan a friss műszaki kicsit macera volt paráztam egész úton nehogy talizzak olyannal akivel nem szerettem volna, de minden ok nem voltak kint az utakon
hali mindenkinek!
Mindig a felső értékhez állítom és 2századon belül.Ha ezt veszem alapul kicsi a hézag és állítani kell!Nekem bevált és nagyon pöpec a gép.Nem stresszelem magam,hogy beégnek a szelepek.
Nem inkább az ellentétes irányba kellene menni dolgozni menned?
Hello Hodis

A számom 209665700 valamit tényleg összehozhatnánk bár én holnap indulok Bulgáriába dolgozni.Ha vissza értem mindenképp jelzem itt a fórumon.Addig is mindenkinek jó mocizást
Ott van az, mert sosem volt hozzányúlva. :-) Ezek szerint pont takarásban van.
képeid között.

Hungaroring, Lime Party 2010

ott hol a másik kipufogó?
Úgy könnyű