Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez igaz, viszont a kép tökéletes. A rögzítés tuti, motorra, sisakra, villanyakra. Nem beszélve, hogy vízálló, ezért viheted aquaparkba is :)
faca! thx
Tudom, hogy az volna a tuti. Nézegettem is, de a 300dolláros ára kicsit elbizonytalanít. Főleg úgy, hogy a polcon meg itt figyel kihasználatlanul egy 2-3 éve vásárolt (alkalmi vétel volt, muszáj volt megvenni) fasza kis kamera. Itthon a seggemre vernének ha vennék most megint egyet :) Meg a 300dollárból sokat lehet ám tankolni :)
Vegyél egy GoPro hero-t ahhoz adnak mindent és attól jobb képet nem csinál semmi. Védve van eső-víz pára, bogarak ellen. Annó én is nézegettem ilyen kameratartót, de aztán ha tönkrevágja egy eső-nagyobb darázs az otthoni kamerát akkor mi a drága? Jobbnak láttam venni egy hero-t. Ha sokallod a bolti árát akkor keress meg. Van olcsóbb megoldás.
igaza van a kollégának, nem kell töltened, mert ezek már szárazon töltött akkuk, bár bajt nem csinál ha megfelelő típusú töltővel töltöd, de felesleges. A leírt metódus a régi típusú akkukra volt igaz.
Igen simán rámegy a régi helyére!
már jó sok helyen láttam ilyen kamera tartót. link

lehet beruháznék egy ilyenre ha valaki tudja pontosan, hogy hol lehet jó áron venni az írja meg légyszi. De azért keresem én is csak nem ugrik be, hogy hol keressem egyből :)
Hali!Lenne Z 750 re (2007-) gyári kipufogóm eladó.Sőt, ami most van rajta, azt is eladnám.Mindegyik tökéletes állapotú.Üdv!
Vegyél egy levéllel az a biztos. Ha gyárilag volt is, az még nem jelenti, hogy most is van.
Ha jol emlekszem igen.
Szoval a 30A-s fobiztositekbol van tartalek vajon? Sajnos a motor nagyapamnal volt elszallasolva szal nem tudok csak ugy kiugrani a garazsba megnezni. Holnap megprobalok valami boltban beszerezni tartalek biztositekokat, es azokkal elmenni a motorert.
Ő vette az R6R-t?
Amugy korfa-tol vettem a motort tavaly nyaron, szal sokaknak ismeros lehet. :)
Felraktam amit ma lottem.
Oke, nyugi, hiszek nektek. :) Koszi bury megtalaltam a biztositekos reszt. Meg egy kerdes, azt mar lattam, hogy a ket biztositos dobozban vannak tartalek biztositekok, a 30A-s fobiztositekbol is van benne tartalek?
Holnap raallok a biztositek temara.
hagyd már a manualban az akksit... ha egy zsír újat vettél és kötött savas vagy zselés akkor nem kell tölteni csak be kell rakni
615. oldal a manuálban
Próbálok segíteni. De ha nem hiszel akkor minek írjak?

Van egy kis boboz az első ülés alatt meg a hátsó ülés alatt. talán rá is van írva, hogy fuse és a biztosítékok száma vagy, hogy melyik mi.
Igen, eppen bujom a service manualt mert egyenlore fingom nincs hol kene oket keresni vagy melyiket kene neznem.
Akkor a service manualban miert irjak, hogy tolteni kell? Kinek higyjek? :)
azért nézd csak át biztosítékokat
Zselés aksit nem kell tölteni, csak belenyomni a cuccot várni, lezárni és kész. 12,5 az jó szerintem
képet nyomj már fel a motorról
12,5 V korul mertem. De bakker most olvasom a service manualt, ott ezt irjak:
"Newly activated sealed batteries require an initial charge.
Standard Charge: 0.9 A × 5 ∼ 10 hours"

De akkor az a balfasz elado miert mondta, hogy nem kell tolteni?
Nem vagyok beszarva, csak idegesito, hogy itt a hosszuhetvege nekem meg troubleshootolni kell. Amugy nem hiszem, hogy barmihez is hozzaertem volna mikozben csavartam le a csavart, 10-es villaskulccsal csinaltam amugy nem csavarhuzoval. :)
Most hétvégéről volt szó?