Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szasztok!

Szelephézaggal kapcsolatos kérdésem lenne! 15 szelep hézagja optimális, ám egy - kipufogó sori - a gyári érték alatt van kb. 0,5 tizeddel, tehát a min. szint itt 0,22 ,de a 020-as lapka nem fért be sajna csak a 0,15-ös. Mennyire nagy probléma ez szerintetek? Hézagolót hol kapni? Milyen áron? A cumi nem is ez, inkább az újbóli szétszedés! Amúgy a gyertya és kuplungbowden csere meséssé varázsolta a gépem.
pályáztok, hogy cserélgetitek a rugóstagot?
Ok, már én is felvettem vele a kapcsolatot és ma ad válsazt, elvileg még van egy darab neki :-)
Biztosan lehet máshonnan is beszerezni, de én Dombi Norbertnél találtam... a http://www.dnorzx.fw.hu/ (internet explorerrel nyisd meg) oldalon árulja a dolgait és ahogy láttam van még neki 636 05-06 hátsó rugóstagja. Kérjél rá egy árat. Nagyon korrekt a csávó :)
Szia laca4025!

Köszönöm a tanácsot!
Hát, én csak 75 kg vagyok, tehát akkor inkább a későbbi évjáratokkal próbálkozom.

Üdv,
Péter
Figyu, én az előbb végigbújtam egy pár fórumot, de azt olvastam, hogy a B1H ('03-'04) és a B2H ('04) ZX6-osok rugóstagja az ami simán becsusszan illetve olvastam néhány postban olyat is, hogy a '02-esek rugóstagja baszott kemény -- még a későbbiekhez képest is, amik pedig ugyancsak igazán nem kimondottan lájtosak. Szóval nem tudom hány kilós vagy, de lehet megérné egy későbbi modell rugóstagjával próbálkozni.
Azt tudja valaki, hogy a kawa zx6 02' jó-e a 2004-es z750-be?
UEB-590 ez kié?
Hello!
Nekem még egy gyári kormányom maradt a motoromból...
Ráadásul a szebb állapotú , mert lusta voltam kicserélni tavaly... Végsúlyokkal együtt.
Keress meg privátban: tom@eniac.hu
Üdv: Tamás
DiD vezermulancot valaki pakolte bele a 03-as ezredesbe?
Az enyém is egy 636-os 2005-ös 10ropi volt!
Én egy 2006-os 636-ét 10 rongyért vettem dnorzx-től.
Ha már szóbakerült, mennyi a reális ár egy 636-os vagy egy ZX10-es hátsó rugóstagért?
Hupsz ez 1 kicsit késő most néztem csak fel a fórumra.Van viszont jó hírem is.... Franky20 is környékbeli összefutottam vele pénteken Esztergomban a motoros boltban,szerintem nem lenne nehéz dolgunk rávenni őt is egy kis gurulásra.
Hi all!
Van egy eladó fekete első sárvédőm, ha valakit érdekel szóljon
Sziasztok!

Valaki tud esetleg Z1000 (04') - gyári kormányt (vagy picivel szélesebbet) illetve farokidomot?

Üdv!
Ha a gyárit akarod visszarakni bele akkor miért kérdezed? Egyébként tényleg hallgass Stevesakira, jobban jársz ha cseréled egy olyanra amit normálisan be tudsz hangolni. Semmit (vagy csak minimálisat) kell hekkelni a motoron de ég és föld. Persze te tudod. Mivel viszont sztem max 10 rongy körül van egy 636 rugóstag, így ez az egyik legolcsóbb és leghatékonyabb mod
Köszi az Infót, megfontolom, bár jobban szeretnék egy gyárit bele!
Igen már tavaly ősz vége óta nálam van a vas!
Igen! Gyapiét vettem meg. Köszi az infót akkor csörgok egy párat!
Sziasztok!

Hétfőn kerül be a z750-be az új progresszív rugó (Wilbers). AZ a kérdésem, hogy gyárilag milyen viszkozitású villaolaj kell. Ha esetleg van valakinek ilyen upograde-hez tapasztalat, akko írja meg legyen szíves.

Üdv,
Csuszka
Szeva! Mikor gurulunk 1 laza kört? Ma? email adatlapon....
Hi üdv a forumon
Gyapi a kipufogós cimborámra gondol Jelcsa néven fut a fórumon és a hírdetésben
Szokot motorokat bontani.