Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja ja
Biatorbágyon van motorbontó?
Panyo bácsi Mami mondta eldörrentettél mellette Érdnél l! Remélem rendben haza értél !
Hellllloka!
De hogy nincs , éppen ma beszéltem a Panyo bátyoval hogy irok már neked aztán összefröccsenünk. Esetleg ha jössz a városba akkor üzenj, a héten már nem lesz idöm sajna elővenni a müszert, de jövöhéten tervezünk a párommal egy kanyart. Esetleg ha van kedved szombaton velünk tarthatsz Fehérvár ott tali pár mocissal és cél Császár kb 160km. Esetleg emil cimemre küld el a számod azt dumcsizunk
Biatorbágy motorbontó - Biatorbágy - 70-317-9083
50000 ft
Hy,

Nincs kedved gurulni valamerre?
Mi elég közel lakunk egymáshoz.
Múlt hétvégén majdnem eléd ugrottam a sárisápi pizzériánál, mert azt hittem Gyapi az. Aztán eszembe jutott, hogy már eladta a motort
Hi!
Látom Gyapi mester motorját vetted meg
Km órát nehéz lessz szerezni baráti áron,de Ricsibontós havernak biztosan van,kérdés mennyiért
Hello! Köszönöm! Írtam e-mailt.
Üdv: Gábor
(GSX 750 F) "Mozaik"
en 636oset raktam bele 2006 ost, hibatlan :) de szerintem barmi mast raksz bele csak jobb lehet :D
Sziasztok!

Kérdéssel fordulnék hozzátok, nem tud valaki véletlenül 08' as Z750 ABS nélkülihez kilométer órát?
Szia ! Gabian! Utólag nekem is eszembe jutott hogy a számcsere elmaradt. Remélem haza értél gond nélkül! a T: 308695628 lipo2002@freestart.hu
Van egy ilyen hurkatoltom elado 2004-2006 Z750-re. Tovabbi reszletek az adatlapomon levo e-mail cimen.
Írj, e-mailt, és megbeszéljük!nagyon király hangja van!laszlobalazs13@freemail.hu
Ha mar 04-06 Z750 a tema, akkor en is kerdeznek egyet.

Elfogadhato aron hol lehetne ra beszerezni valami sport labtartot, ami picit fentebb van es kesobb er le, mint a gyari?
Sziasztok!

z750 2004-es változatán mire érdemes cserélni a hátsó rugóstagot?

Köszi,
Csuszka
de az is szóba jöhet
itt a kép a kipufogóról, ha adsz e-mail címet elküldöm mindet
2007-től való, azért írtam, mert úgy láttam hogy ahhoz keresel.Az adattlapomon van kép, mert az enyém eladó.Az email címem is feltüntettem.Írj bátran! e betü éstípus szám is van benne...
Hi all!
Aki kipufogót keres!
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Cimborám árulja Akra,Mivv,Leo,... dobokat hivatkozzatok rám nyugodtan
egy képet ha ráérsz tölts fel légyszi!
majd elválik!
Köszi!
az én Zémen Leo titan oval van. tiszteletet parancsoló kiskurva dörmögő mélyekkel
a feliratok pont ketté lettek vágva (nem én csináltam a kipufogót, hanem kaptam a motorhoz, amikor vettem). tehát az e jel/szám nem látszik vagy hiányos. ha így is érdekel holnap tudok felrakni képet, mert a kipufogó győrben van én meg budapesten
a csövön az adatok megmaradtak?(rendőrök miatt érdekelne).
képet tennél fel légyszi!
Összekötőcsővel 2004-2006 ra való?
Képet tudsz küldeni meg telefonszámot!
Köszi!