Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cic6666@freemail.hu
felépültél?
Sajátomra?Vagy a tiedre?A tiedre akkor tudok,ha megadod!Írj emilt hogy tudjam az emiled
Hali.A te embered Basi2 én is tőle vettem bár még 1 év alatt nem sikerült feltennem de most több időm lesz így hamarosan felkerül!Hasidom Itt egy elérhetőség!
Ahogy felkészítettem az idényre,töltök fel képet.

Még egy hasidomon is gondolkodom. Valaki tud olyat is esetleg?
Hát én sem értem minek vannak regisztrálva ha legalább egy fotó nincs?
Elég hiányosak az adatlapok
Hali!Én tudok segíteni ha gondolod.Csörögj rám:20-596-8172
Tudnal mailben kuldeni arajanlatot?
Szasztok Egy kis infomáciora lenne szükségem,2010-as Z750-es vason,hogy lehet kikötni a kipufogopilango vezérlö motort,hogy ne adjon hibakodot, Minden info érdekel,csörges meg visza hivlak számom 06209208708 köszi
Hát mivelmi egy szolgáltatástb adunk (szerelünk személy és teherautót)így az unix nál van kedvezményünk!meg még sok máshol!tehát így!
Hol nézted annyiért? Én is árulok. Ha esetleg érdekel írj
kösz tesó rendi vagy! Mármint hogy segítettél! minden jót ingyen benzint mogyorót!
Simán jó bele. Én is azt használom. Hol láttad annyiért?
áááá!megmondom őszintén gondolkodom! de kurva nagyon mert nincs dellám,és 9400ft ér van 5110 as!méket rakjam bele?faszom se tudja !legszívessebben a jobbat de van még mire költenem(ház)szerinted meg teszi az 5100 as?
Kanesztent neki :-)
ezt inkább ne reklámozd
Ha szimpi vagyok engem is megkereshetsz.Gombám is van.
Keress meg emailben. bukógombán kívül minden van.
Sziasztok!
Érdeklődnék.hogy 2004-es Z750-hez mennyiért tudnátok ezeket az alkatrészeket:
első lánckerék,hátsó lánckerék,lánc (DID),motorolaj,oljaszűrő,légszűrő,fékolaj,első gumi,120/70 zr17,bukógomba.
részemről is ok ha mehetek :)
Balatonkerülés, rendben van. Szép lesz a paripa.
Szia!
A hatso ules alatt a csaj ne hattal uljon neked, mert ugy nez ki, mindha dolne hatra...
csak jó idő legyen meg fürdő gatya
és irány a balcsi ja és lángos
mire gondoltad a szavazást? Tetszik nem tetszik, legyen ne legyen? MIndkéz kérdés eldőlt már, szavazzunk arról hogy mikor Szervezünk egy Balaton megkerülős túrát?!