Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.Lenne még pár Md 80 mini dv kamerrám ha valakit érdekel írjon.
Üdv.Yoshimura nem érdekel?
Szia!
Nekem van egy házi készítésű kipufogóm. A gyári dob lett lerövidítve, kibelezve és kitömve üveggyapottal. A kipufogócső maradt az eredeti. A gyapot már kiégett belőle, újra kéne tömni, meg a dob karcos.
Üdv.: Márk (kovacs pont mark1988 kukac gmail pont com)
hello

Adatlapomon van email címem írjál rám tudok segíteni!
adatlapomon hirdetést is megtudod nézni, de van gyárim is!
Sziasztok!

Vennék 2004-5-6 Z750-hez gyári vagy sport kipufogót!
Esetleg tanács is jó, vagy bármilyen tipp, hogy nagyobb hangot érjek el, lehetőleg teljesítmény romlás nélkül(vagy + lóerővel )!
Válaszokat előre is köszönöm!
Sziasztok!
Ha valakit érdekelnek a maradék cuccaim akkor biztosan meg tudunk egyezni.
Inkább mailben keressen akit érdekel: arpad_krisztkukacbatpontcom
Hali! Tegnap találkoztam a Mozaik utcában egy kedves motoros társammal (Kawasaki Z 750-et vizsgáztatott), az elérhetőségét elfelejtettem elkérni. (Én egy GSX 750 F-et vizsgáztattam)... Ha itt jársz a fórumon kérlek írd meg az elérhetőségedet, köszi: Gábor
( gabor@hdsnet.hu )
Én ma már megmutattam neki a tópartot
Szeva Hodis! Már lehet a héten lesz műszakim de ha mégsem akk. jövőhéten maxxx Fizu környékén meg gurulhatnánk valamerre de majd
Hi ALL!
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni,h 2006-os z750 felirat sablon létezik-e?
Kész lett a motor,de hiába fényképeztem le,nagyon kutyaütő volt már rajta.És már csak ennyi kellene a boldogsághoz...
Hali! Az a bajom hogy túl messze vagytok!Nincs kedvetek eljönni Lillafüredre,Egerbe,Tokajba? Az pöpec lenne!
hello

irj rám egy emailt (adatlapomon megtalálod) lehet tudok segíteni!
Sziasztok ! Érdeklődnék, hogy a 2009.-s Z750-be melyik évjáratú zx lengőkart , teleszkópot lehet könnyebben befaragni? Kell-e a rugóstag tartóját áthegeszteni, vagy anélkül is megoldható?
Előre is köszi!
üdv testvéreim!
valaki legyen kedves mondani infot hol tudok használtan two brothers vagy akrapovic vagy leo vince dobhoz jutni 2007es z750emhez?
Mennnnnnnyüüüüüüüüünk mennnnnnnnnnnnyyyünk ! Idö pontot már találtál ki vagy még az is képlékeny? Balaton körül, Mecsek, Mátra? A 15 is jó volt!
Szervezd minnél előbb, csak ne júni elejére tervezd Panyobá
Így hogy forgalomban van a motor és van rajta biztosítás, műszaki már nem is olyan izgi motorozni :)
vagy faragd bele. Akkor büszkébb lehetsz rá :)
Itt az indexes tükrötök ócsóé: eBay
Igen, az a legjobb évjárat, mert akkor a fesz. szabályzót sem kell máshová eltenned.
Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy a 2007-2008-as ZX10R hátsó rugótagja megfelelő a Z750 2004-es változatába?

Üdv,
Csuszka
Az jó volna. Beélnénk valahová, ennénk, innánk aztán szétverjük a helyet és mehetünk haza :)
Sziasztok én ezt találtam a legkisebbet persze E szám nélkül.Arról nem is beszélek hogy csak magamat látom benne,de majd egy közdarab megoldja.
Kinek van kedve egy kis fórumos talihoz?
Úgy mint tavaly vagy előtte már nem is tudom,beülnénk kajálni valahová
Várom az ötleteket.hogy hol és mikor?
Szia!
Bocsi,hogy csak most írok
Épségben hazaértünk köszi,remélem ti is!
Én is örültem,legalább volt kakukktojás
Nektek is hasonló jókat