Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor csavartad ki a pozitív saru csavarját nyilván hozzáérték a csavarhúzóval a vázhoz vagy ilyesmi és kiment egy biztosíték.
Ne szarj be :)

És szerintem a régi aksi is jó. Mennyit mértél?
ja hogy ez a 2007-es gyári tükre akkor megtalálom. simán rámegy?
Sziasztok!

Ma megprobaltam beinditani a Z-t(2008-as), telire kiszereltem belole az aksit, fel is toltottemkb ket hete, azota nem. Ma delelott beleraktam az aksit es nagy oromomre elso poccre beindult a gep,jarattam is vagy 3 percet. Aztan, mivel csak tavaly vettem a Z-t es meg kezdo vagyok, rajottem, hogy rossz iranyba(nem fektetve) raktam bele az aksit es igy nem fogom tudni osszerakni. EZekutan ujra kivettem az aksit es ezuttal a helyes iranyba raktam vissza, csak ezutan mar nem indult a gep. A muszerfalon se kep, se hang, egy led sem vilagit, total sotetseg. Na gondoltam, 4 eves az aksi, valszeg egy inditast kibirt tobbet nem. MEg is neztem multimeterrel, valoban elegge merult volt, de nem teljesen halott, na annyi baj legyen gyorsan be is szereztem egy zsir uj varta aksit, az elado azt mondta toltsem bele a savat, hagyjam allni 2-3 orat es mehet a motortba, nem kell kulon tolteni. Nos az uj aksi uzembehelyezese utan be is raktam a gepbe, de semmi, ugyanugy totalisan sotet minden.

Van valami otletetek, hogy mi lehet a baj? Kiment valami ellenallas? Letiltott az immobiliser? Fogalmam sincs sajnos. NEm vagyok egy nagy muszaki szaki. Megorulok ettol..
látom Panyo jelen volt
Jobbulást! Tegnap reggel óta én is gyógyszereken élek. Olajat a hétvégén azért átvenném, ha felépülünk.
én meg beteg vagyok
Szia!
Épségben hazaértetek?
Örülök, h. ismét találkoztunk
Igaz a sok Z között kakukktojás voltam, de engem nem zavart
További széles utat, gumifákat
Nem univerzális hanem gyári r6N és Z750 tükör, van rajta szám majd leírom ha fontos!
Helloka!
Nagyon jó kis nap volt a mai, lehettünk volna többen is !
De így is kelllllllllllemes volt!
Egy két kép:
köszi, nem találtam, lehet hogy döglegyet is lecsaptad esetleg vmi típusszám nincs-é rajt, vagy ez tök univerzális darab?
Én a vaterán vettem, amit valaki innen linkelt be én meg rácsaptam Esetleg keress rá hátha tud még beszerezni, az eladó neve Doglegy
Roys, hol vetted a tükröket? Mi a típusa?
Figyelj már szerinted ha azt írom hogy hibátlan akkor, nem írnám oda hogy a tükör lap törött, hagyjuk már. amugy ha megnéznéd normális látszik hogy csak tükröződés.
tükör mintha repedt lenne
Újonnan darabja ennyi, illetve utángyártottba is csak 8000 körül van,ezek tényleg makulátlanok karc nincs rajta, pósta megoldható hogy beleférjen.Amúgy ez az újabb típusra való,de szerintem jó a 2003-asra is.
Hát én 1 hónapja vettem ugyan ilyen tükröket a Z-mre de az postával együtt került 13-ba.Akkor ez ahhoz viszonyítva tényleg sok!
Nem tudom mennyi egy ilyen tükör, de 15ezerért nagyon sokallom.

Aztán lehet, hogy így is jó áron van,
Sziasztok!
Akit esetleg érdekelne itt vanank a képek a tükrökről(Z750/1000), de szerintem jó Versysre is.15000 Ft a pár
jaja nem nagyon járok erre van nekünk saját helyünk az rsvforum ott bandázok lehet majd lenézek, de még nem tudom mert majd reggel/délelőtt megyek a vasért
Igen!
Előkerültél?
melyikre? amelyik sukoróra megy?
Sziasztok!

Van 4 db NGK CR9EK új gyertyám 1750ft/db aron. Érdekel valakit?

Üdv,
Csuszka
Hogy mi a fenét írtam?
Heló Gery(haliwell)!Én nem adnám oda egy andutért sem meg gsxr 600 ér sem meg fézerér sem!A zék naon jó,de naon naon!Hidd el nagyon fogod szeretni éés hát se nem 600 se nem 1000(ha csak nem ZÉ)!750 az igazi!
hali
nehéz okosat írni mert fene tudja hogy mit szeretnél
a motor jó, típus hiba nincs nyomatékos, barátságos
akár kezdőknek is, de tapasztalt motorosnak is szuper,
javaslom használd a keresőt, rengeteget írtunk már erről a témáról, részletesen,