Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Írj egy mailt nekem.
Furcsa lenne ha ide kiírná valaki, hogy itt meg ott, hogy csalnak :)

BP-től 70-80ra van egy igen jó hely :)
Uh, nekem is kene hamarosan.
Ha mar itt tartunk, nincs itt valaki aki foglalkozik vizsgaztatassal?
Vagy tudnatok Bp-n esetleg korenyeken egy jo helyet ahol nem nagy szoroznek, mondjuk nem meregetik a kipufogo zajszintjet, stb.
műszaki letudva.
Kicsit előbújtunk sütkérezni
Nekem van hasonló tükröm, Oberon gyártmányú és kerek. Azt lehet egy csomóféleképpen felrakni a kormányvégre. Így is próbáltam ahogy a képen van, de végül zavart hogy egyfolytában emelgetnem kellett a kezemet ha hátra akartam nézni. Most úgy áll, hogy belóg egy kicsit a kézfejem fölé és felfelé mered :)... nagyon fasza hogy egyáltalán nem takar bele a látómezőbe haladás közben. És jó agresszív is lett tőle a kinézet.
én is pont egy ilyent szeretnék, csak nekem sincs rá keretem :)
Furcsa, Láttam már ilyen tükröt egyébként, plus ha boltba mész, akkor a szatyrot is ráakaszthatod :)

kormány el tud tőle fordulni rendese?
Már csak azért is szimpi, mert én egy erkély alá tolom be a motort ahova éppen befér (a gyári tükrön is hajtanom kellett lefele). Szóval nekem bejön!
magasítja a motort, én meg alacsonyabbra szeretném
bocsi, ez a jó kép
valami ilyesmit szeretnék csak még nincs rá keret...
Na ez az! Rátapintottál a lényegre! Biztos meg lehet oldani intelligensen. A tieddel mi a baj?
csak ki kell tekerni aztán annyi

kicsit félreértettél...
ja nem, akkor a fék-kuplung kar is lejön
6os imbusszsal :)
Azon filózok, hogy szedjem le a tükröt, nem hogy még indexet bele..... , de te tudod...
Persze, az lenne a top, de anyagilag nem akarok elszállni!
Inkább nézd meg a Z1000 indexes idomját, nekem az jobban bejön.
Bármire. Még az elején vagyok. Bármilyen tapasztalat, vagy vélemény érdekel. Ti még nem akartatok ilyet soha? Tudom hogy felesleges őrület, nekem mégis marhára bejön...
mire gondolsz?
Sziasztok! Bárkinek van indexes tükörrel kapcsolatos tapasztalata?
Budapesten vagy kornyeken nincsen valakinek veletlen (vagy akar direkt ) GoPro kameraja amit kolcsonkerhetnek csutortokon?

Ha szukseges, akkor szivesen teszek le kauciot is erte.
Eladó 2007-es Z-hez Ermax eke idom.
Csak telefonon érdeklődj! 06705850436