Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyengéje a tükör...

De a többi kárpótol érte
Én tudok, írj emailt
...nem leszek hálátlan
Csütörtökön(15.én) ki jön az évadnyitóra?
Igen!Ajánlom a mocidat de nagyon!
Sziasztok

2005-ös Z100-hez keresnék az első sárvédőn lévő fékcső tartó műanyag clipset. Nincsen valakinek ötlete? Előre is köszi
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni?
2003-as Z1000-ez kellene légszűrő.
Köszönöm.
hali mindenkinek!
egy olyan kérdésem volna, hogy Vác / Verőce környékén lakik egy olyan személy akinek van egy zöld Z750 2007fölötti gyártmányú Verőcén láttam őt többször is a fehér hattyú étteremből ha vki magára ismert az írjon már itt egy két sort. bővíthetnénk a társaságot esetleg
Sziasztok

A napokban szeretnék venni egy kawasaki z750-et, meg filózok egy másik gép között is. Tudnátok vmit mondani a z750-ről, hogy milyen, mert nem igazán ismerem és mondjuk egy 2008.as évjáratú úgy 10-12 ezer kilométerrel mennyit érhet, mert a neten nagyon nagyon eltérő árakat lehet találni...
Köszi
Én is beteg lettem
Ilyen nagy csapatban sem mentem még.

szerdától benzináremelés.
Szekszárd és környéke fórumon szervezik a srácok, és valamelyik nap már 50 főnél tartottak. Jó kis túra!
Annak is szántam :) közben megvan. Egyszer élünk miért ne menjek?!
Baráti ár! Hamarosan jelentkezem. Itt a link a túráról, ha esetleg más is szertne csatlakozni.
http://www.sportmotor.hu/motor...
Szervusz! Ment a mail. Elvileg megyek. Én Dunaföldváron csatlakoztam volna be. De ha nem is sikerül, akkor Dunaújvárosban minden nap át tudok venni ha jó az ár. Küldj egy linket erről a túráról mert nem találom :)
Üdv!
Motul 5100 10W40 4l-re küldj nekem egy árat. Látom te is jössz a Budapest-Szekszárd-Orfű túrára. Én Dunaújvárosnál csatlakozok a csapathoz. Adatlapomon találsz mail címet, oda küldheted az ajánlatot. Köszi!
sZIA!

Gyári újban tudok segiteni!
Mielött megvettem Basi ezeket a képeket küldte mintának. Ezen is a régebbi kis Z-n van. Az enyémet most fényezik, arról nem tudok képet küldeni. Simán fel lehet szerelni, de konzolokat neked kell hajtogatnod laposvasból.
? Szerintem nem neked irtam
Sziasztok!

Ismer közületek valaki jó szerelőt Győr környékén? Szelephézag állítás, gyertyacsere, gumicsere, olaj- és levegőszűrő csere, folyadékcserék lennének esedékesek. Kiderült arról, akire vártam, hogy megcsinálja, hogy nincs hozzá szerszáma. E-mail: kovacs.mark1988 kukac gmail pont com.

Üdv.: Márk
Szia! Az nekem jó lehet! Van esetleg róla képed? Hol érlek el, h egyeztessünk?
2004-es van
Üdv mindenkinek! 2006-os z750-re keresnék füstszínű kis plexit... Tud segíteni valaki?Előre is köszönöm!
Én is Basi2-tól vettem hasidomot. Bár az újabb Z-re valót vettem, de kis ügyeskedéssel sikerült feltennem. Korrekt áron adja, és ha neked az újabb Z van, akkor még konzolt is tud adni.
Nekem van német profi fényezetlen, ebay-ről vettem számla megvan. Elérhetőség az adatlapon .