Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Műszaki jár le nem a forgalmi :)

Szerintem rossz helyen keresed.

Holnap hozd el és levizsgáztatom. Jövőhéten jöhetsz is érte.
Szevasz igen draga es le jar a forgalmia es ezert kene nekem egy olyan ember akinek ilyenje van
bocs az előbbi válaszért, de hirtelen pont arra válaszoltam amit kérdeztél semmire

másik az adatlapod kissé hiányos
csak egy megérzés: ZZR topik
ha ez új infó, jó motor
ja még 1 infó kurva drága
Sziasztok remelem tud valaki segiteni zzr 1400 negyel kapcsolatos infokat szeretnek meg tudni ha valakinek van ilyen irjon ram
van e itt olyan Zés aki debrecen környékéről van?Rajtamkivűl?
látványos az biztos.

Így még jobban felnézek rájuk.
ahogy FIGU mondja, nincs nagy varázslás. egy nagy hátsó pizzakerekes stuntbike is már tudja -illetve a gazdája, csak ez jobban ki van hegyezve. gyakorlás és a fizika tisztelete
nem az sincs ,
nekem van haverom aki sima széria XX-el driftel úgy mint a ZX,
húzod az első féket és a gázt is egyszerre mint süket az ólajtót
/kis kuplung is kelhet/ de semmi extra,
1 kellően erős, vagy áttételezett motor és mehet
hali!gondolom első fék kell,meg erős moci meg rutin .meg lehet hogy az áttétel?
motor érdekel igazából a kocsi nem.

Valami kuplung trükkre gondoltam. Vagy nem is tudom igazából. azért kérdeztem. Ha már van ilyen is:
quick shifter
hali
igen kb 10 éves technika, gyakorlás a neve
vicc nélkül pár száz lóerő, erősített futómű, autónál váltó, difi is spéci, fékek stb, ZX-nél látszik a hosszabb hátsó lengővilla,
de ha arra gondolsz hogy bekapcsolja az elektronikát és driftel magától hát az nincs
Tudja valaki hogyan csinálják ezt: http://videa.hu/videok/jarmuve...

Tudom ügyesek :) Az érdekelne, hogy van valami plusz technika beépítve, hogy így tud menni?
Tibi, szombaton délelőtt elugorhatok hozzád olajcserére? Meg kéne nézni a légszűrőt is. 11 körül, ha jó neked is.
szia GA
na ez a méreg, ismerem a Pinket én is ott vettem a legolcsóbb 520-as fogaskereket, kiesztergáltattam a közepét a kopott gyárinak a tetejét és összehegesztettem egy profival
köszi
Hi! Szerintem 1,5-2,5 lityi között a többletfogyasztás, de én húzom neki minden fokozatban tiltásig, + sok ring + sok Mátra ugye ott amúgy is többet eszik, de szerintem, ha elváltogatsz hamar, akkor nem lesz olyan durva. Az élmény miatt meg nagyon megéri, főleg mikor a csutkakormányosoknak kifújod az orrát
Hali, azóta is ezen agyalok, mégis mennyi lehet ez számokban kifejezve? 450Ft-os benzinárhoz közeledve azért szerintem nagy részünknek nem mindegy a fogyasztás.
Én dolgozni is járok vele, nem rendszeresen de így is 80km alkalmanként. Így tényleg megfontolandó...
Szia enyém is eladó. Sokextrás z750 2005-ös. 06204282504
Szia FIGU! Igen a lánckeréken nem kell alakítani, csak egy gyűrűt kell esztergáltatni mert a Z lánckerekének a közepe vastagabb. Tipus: Yamaha FZ-6 520 chain Conversion USA 2004-2008, a pinkmotorsnál vettem.
Szia!

Továbbítom a számot köszi!
tf:0630 6355969
enyém elado 2007 750s megkimélt első tulaj hitelmentes.km27000
Az nekem csak 25km... akkor meg is van a találkozási pont.
Üdv!

2004-es Z750-hez keresek kuplung bowdent Budapesten, aki tud valami jó helyet, ahol van, az ne tartsa magában az információt ;)
A márkaszerviz csak végső megoldás.
Előre is köszi!