Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van komplett első villám, illetve féktárcsáim, ami nekem a ZX6 elejének az átépítése miatt már felesleges.

Mailen elérsz. (zoltan.illes@freemail.hu)
A bontós árak alatt megkaphatod.

Z.
Helló, jobb oldali kuplung és/vagy gyújtás deklit keresnék 2005ös 750-re, nem tudom melyik melyik de a kisebbik lenne fontos nagyon az 5 csavaros :D , mert kilyukadt, nem lenne gond ha nem karcos, használt is tökéletesen megfelel, aki tudna segíteni az legyen olyan kedves jelezzen a bodor.robi.123@gmail.com címre, köszönöm szépen, Robi
Sziasztok nem tud valaki z750-hez 2005-ös évjárathoz komplett elejét /kerék+féktárcsák , elsö villa , fejidom , müszerfal , kormány/ ezek kellenének ha valaki esetleg tudna lécci irjon! Ha egybe lenne az egész ugy még jobb lenne!
vagy faragok bele parafából dugót
egy ilyet néztem. De nem tudom, hogy ez jó lenne-e. Még keresgélek.

Akkor már jobb megoldás ha bezárom és viszek egy 6os vagy nem tudom hányas imbuszt. 3 csavart kiszedem elfordítom az egészet és lejön az egész szerkezet. végzek akkor meg vissza
Hagyd nyitva a tanksapkad, ugy nem lesz gond a kuton. A motort meg kanyarba ne dontsd nagyon, nehogy kifolyjon belole a benzin.
Hy.
tanksapka gondom van. Szar a zárbetét.
lötyög a helyén, volt már úgy, hogy kulccsal együtt kihúztam. egyszer kitudom nyitni. egyszer nem. ha kitudom akkor meg nen tudom visszazárni néha. persze akkor a kulcs sem jön ki.
lehet ezekben betétet cserélni? vagy mit lehet ezzel csinálni? bontókat megnézem, de gondolom azokhoz nincs kulcs.

Nagyon idegesítő, hogy félve állok be a kútra.
l
Sziasztok !
7R-em után szívesebben ülnék (koromhoz is jobban passzolna) egy z750-re.Ha tudtok 2007-2008-as CSAK MO-it (nem behozottat) tegyétek meg ,hogy üzentek! Köszönöm, sima aszfaltot!
Koszi,

Dobtam neki emailt.
itt vannak a hirdetései, de emailen egyszerűbb (olcsóbb is):
ebay
Hi!

Belencsák Laci árul ilyet és indexeket is, de publikusan csak külföldre értékesít, én is a német ebayen találtam rá. Emailen eléred: belencsakl@gmail.com
http://www.twinshack.co.uk/pro...

Ilyet tudok venni valahol itthon? Le akarom cserelni az indexeket ilyenre: http://www.spengineeringltd.co...

De a gyarinak ugye ovalis a vege, mig ennek kerek, valahogy rogizteni kene az ujat. Csinalt mar valaki hasonlot?
ÓÓÓÓ igen
gratulálok mindenkinek, és jó egészséget nektek
Rendben, holnap radcsorgok.
Ugyan olyan amit belinkeltél(első képnél a jobb felső)
Árát megbeszéljük,ha érdekel.
Gyálról,kb 10 perc amire ideérsz
Számom a hirdetésben.
Igen?

Egy keped esetleg van rola, hogy milyen fajta? Mennyibe fajna egyebkent?
Szia!
Nállam sem kér kenyeret,de van 1 ilyenem eladó
Elméletileg jó,de hívj, ha végzel 1 darabja még a motoron van!

FIGU ; Igen jön a gyerkőc
Onnan van.

Mikor megjött nekem is csalódás volt elsőre. Főleg mert azt hittem, hogy a kawa felirat a csíkból van kimarva itt meg neked kell pozicionálni. Ami nem gond. De kérdeztem, hogy mennyi helyet hadjak ki az első és utolsó betű előtt illetve mögött. Azt írta, hogy 15mm-22ig.
Ami így szar mert ha 15öt hagyok ki akkor az utolsónál nagy hely lesz. Ha nagyot hagyok ki végig akkor meg a végén összeér.

szóval 19lesz kihagyva :)

Ha ugye azt hittem, hogy floureszkál a sötétben ( tudom hülye vagyok ) ezért vettem drágábbért. Ha tudom, hogy nem akkor a sima fényvisszaverőset veszem ami olcsóbb is.
Képek a tankbőrről.
Akkor gondolom George-tol van.

En is tole vettem szinten Kawa feliratos csak narancs csikot. Viszont amikor megjott akkor lattam a szinet, hogy annyira nem passzol a motorhoz, igy inkabb nem raktam fel.
Én ilyen flour zöld csíkot vettem kawa felirattal.
Lehet ezt egyebkent kapni mindenfele mas szinkombinacioban is.
Majd megnézem, hogy áll nekem ha nem jó akkor visszaküldöm.
Fizetni még úgyse fizettem
Jól néz ki, De nekem ezüst a felnim. Azon nem nézne ki ilyen jól.