Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi mind a kettőtöknek. sodronyost ismeren de félek, hogy a laktos ármándó a bukót felkapva még a motort is feldönti. kormányvégzár is ötletes. de elöbb említett dolog miatt ez se jó. persze rövid időre megfelel. bár budlibicskával elvágja a szíjjat azt csá. Strandolósdi nem jó dolog motorral a lopás miatt. kabát csizma stb a parton. Kocsival meg azon gondolkodsz, hogy milyen jó lenne most motorral. közben rá is jöttem. kell ismerős aki kocsival megy.
szerintem te össze vesztél a saját fejeddel
vagy befigyelt a heló
Tibboy hát hogy a viharba ne. Nullahat30hatvannégy77888 a számom és már alig várom hogy eltakarodjon ez a szar téli hideg. Bármikor összehozhatunk egy gurulást :)
Van a Z-n sisak zár pontosabban a hátsó ülést leveszed és találsz alatta 2 db rövid sodronyt egyikoldalt kiakasztod átfűzöd a pánton vissza akasztod és vissza a hátsóülést! 2 sisakot rögzíthetsz vele!Sokan nem tudják minek is az oda
Mi Zakopane sétáló utcájában hagytuk ott a sisakokat
Én a sört nem szeretem,de valami finomat igen
Szevasz akkor is le vizsgaztatod ha nincs ott a motor csak a renszamot viszem meg a papirokat?














Szeva ell vin em ha otthon lenne a motor ugy is le vizsgaztatodd hogy nincs ott a motor csak a rendszammeg a forgalmi?:)
van szombaton is üzem?
Természetesen sörödbe nem sérédbe csak német klavim van
Hi bury

Itt a megoldás a strandoláshoz: http://www.louis.de/_304891c91...

Ha beválik egy sérédbe fog kerőlni a balatonparton
Egyenlőre lázasan dolgozom.Bizakodjunk!
Csá! Örülnék,ha egyszer öszefutnánk egy kis gurulásra! Akár városon belül is.Ugyanis elég magányos vagyok itt H. bösziben nincs senkinek se normális motorja Benne vagy?
Köszi.Átmazsolázom és kérdezek ha valami megtetszett.
csúszik. nem kicsit, nagyon. Ha csak egyenesen közlekedsz a motorral akkor tökéletes választás, különben meg tényleg válassz vmi normális gumit.
Ha elmentek a Balatonra vagy valahova fürdeni, akkor hogy oldjátok meg, hogy ne lopják el a bukót stb?

Azon kívül, hogy abba megyek be a vízbe, valaki mindig kint marad...

Gondolkoztam, hogy beadni egy büfébe vagy ilyesmi, de azért a 90ezres bukót nem szívesen adnám oda senkinek.
Listát elküldtem, de nem válogattam le, táblázat tetején tudsz szűrni.

Ami jó vétel lehet.

Dunlop sportmax qualifer RR 190/50/17 4,4mm-es borda. 18ezer
Bury! Küldj nekem is 1 listát légyszi. 190/50, 190/55, Supersport kat.,vagy gy.mintás pálya... Előre is köszi!
Ez van fent 3 éve nem volt vele semmi bajom.De ha tud valaki párban jó áron lehet!Ne legyen arany árba.
Na azt gyorsan felejtsd el, ha csak nem akarod direkt biztosítózni a motorodat
Küldtem egy gumilistát mert erről lemaradtál :(
Írtam e-mailt az adatlapodról?!Köszi.
Én véletlen tudok. 3,2-es bordamélység, nem repedt, nem megkeményedett. 12ezer. Ha érdekel képet is tudok küldeni. De van még nagyon sok gumi.
Hello Mindenki!Nem tud valaki olcsó gumit,180-as Bridgestone BT014-es hátsó esetleg?
Halló tibboy. Én konkrétan pont debreceni vagyok.
Ugy kb 70 kilcsire lakom tőled.
Jó reggelt vagy napot,kinek mi uraim! Ja ez nem a fészbuk....