Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A hátsó kerék fekete marad, ez az én kifejezett kérésem, és a hátsó ölés helyett ugye púp van fent amin szintén a grafika lesz fent, így talán kevesebb lesz a piros.
OK Tibi, nem gáz. Gyógyulj meg.
Nektek 17500ft a 300V. 10w-40 és 15w-50 van most. de többi se gond
Sziasztok!
Ha valakit érdekelne van egy pár gyári tükröm eladó Z750/Z1000-hez.
Hibátlanok 15000 Ft a pár.Érd:20/596-8172
Heló bury!Adnál nekem egy árat a a motul 300 v re?
Hi!Sze rintem is kurva jó!
hali Csucsu koma
szerintem fasza nekem tetszik
FIGU
akkor ugrok be..majd legközelebb
Nah gyógyulgass..
Hali!
Jó lessz
Csak 1-2 észrevétel a hátsó kerék lehetne fehér és a piros túl tömény valamilyen minta kellene rá
Küldj több tervet és szavazunk egyet.
Hali! Nekem tetszik. Üdv!
Sziasztok urak. Ugyan kicserélődött a csapat az elmólt évben, én is jó régen írtam ide. Viszont újjászületünk, új dekor, kicsit radikális lesz, de a motor olyan mint a gazdája ugye...a tervekről lövök egy képet nektek, várom a véleményeket.
Sajnos még ma is lázas vagyok ezért lemondom a holnapi melót!Bocsika
OK
Erre se látok túl sok esélyt
zzr-es koma elutalja a pénzt akkor meghívok mindenkit fagyizni
Hát úgy néz ki ebből nem lesz sörözés
Nagyon rosszul haladok mert beteg vagyok és így szombaton belehúzok egy kicsit,persze ha meggyógyulok.
Hello

Első generációs Z750-t szeretnék venni, ha esetleg valakinek lenne eledó és nem 1 milliót kér érte, akkor megköszönném ha jelentkezne :D bodor.robi.123@gmail.com, köszöntem
Szerinted? Hű apám, ha sikerül kilábalnom ebből a rohadt takonykóromból akkor ott vagyok! Még idén elő sem tudtam venni a gépet, csak a garázsban zsebhokiztam mellette. Most 10-én is lesz egy tömeges gurulás Debrecenben, de amíg kilométerenként kell megállnom és zsepit halászni addig nem sok értelme van elmennem :(
A 15-vel kapcsolatban egyeztessünk már mert nagyon be vagyok sózva!
Ok! Számod mentettem!Ha minden igaz és jó az idő akkor márc.15 böszörményben felvonulás és aztán Debrecenbe csapunk párat! Óvatosba van kedved?
túlbonyolítod ezt a kérdést, eddig egyszer sem kellett utánfutó fürdőzéshez. viszel láncot, azon átfűzöd. akár a kabát ujját is, vagy kintmarad két kollega, aztán váltjátok egymást, van olyan fizetős strand, ahol kabinban/megőrzőben lehet hagyni a cuccot, de elég egy menstruáló barátnő is a társaságban - tiszteletem a hölgyeknek
Mivel ez 1 nyilvános fórum így nem írok részleteket. 10est kell elöre utalnod. többit mikor küldöm a papírt. útánvéttel fizeted. részletek emailben
Ez sem gond. faszán szkenneld be és küld el a címemre. akkor el sem kell hozni. persze így drágább és előre kérem a pé nzt. 50ezer és ha megvan akkor küldöm postán a papírokat meg a matricát. részletek emailben.