Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs fokozatkijelzőm.
A fogyasztás túrázás szempontjából érdekelne... 90-120-as tempónál...
Nem méricskélem a fogyasztást,mert úgyis csukló függő
Fokozatkijelződ van ?,mert azt mondjad Agonak(nállam valamit átkötött vagy újraprogramozta azt is )
Akkor mindenképpen első+hátsó csere kellene...
Közben beszéltem Ago-val. Ha kell programozva küldi le, nem kell felmennem pestre kalibrálni...
Fogyasztásváltozás?
Roys jól mondja,csak +2 vel hátúl nem sokat változik.
Én most -1 +2vagy3 at tennék.
Ago is előkerült a honlapján fentvan az ár 20.117-
Hodis,

Válunk meg van 2200HUF-ért:
http://www.agomotors.hu/websho...
Aztapaszta, akkor a hátul +2 (amire készülnék) nem sokat ér....
Szia.
Az első lánckeréken a -1 hátul +3-at jelent.Ha jól tudom.
Aha, köszi az infót... Akkor csak le kell menjek megnézni... :)
Mi pízbe kerül a műszer? A -1+1 ugyanaz mintha csak hátra tennék 2vel nagyobbat? Érezhető nagyon a változás?
Hali!
Ha jól emlékszem 43,de nem biztos
A km óra csalást speedohealer -el küszöböltem ki Ago 3000 ft ért bekötötte + padon beálította a tényleges sebességet ,de szerintem,ha nálla veszed beköti ingyen(megbeszélés kérdése)
Hello Panyo! A gyári hátsó lánckerék hány fogas? Most állok én is láncszett csere előtt (Az elsőt + láncot már megvettem) és eljátszottam a gondolattal, hogy lehetne morcosítani rajta. A km óra csalást Ti kiküszöböltétek? Van valami egyszerű/olcsó módszer az átállításra?
Hi all!
Bury nekem -1+1 van fent,de nyilvánvaló GA mester -2+2 változata az brutál ,azzal hamarabb megfogtam volna a busát a ringen
Hamarabb kiforog ergo sokat kell váltogatni.
Úgy fasza? neked olyan van?
Húúú ez vissza nézve olyan okoskodó szöveg! na már mindegy Kellemes gurulást aki tud a hétvégén menni!
Hali z750rider!Mondok neked én is egy vélelmezést!Ez így kevés de még is túl sok Olyan hatása lenne mint egy láthatósági mellénynek!Rakjál rá csak csíkot meg egy szép dobot és esetleg a fejidomra valamit!És így is megfogják nézni a csajok meg a többi motoros Ja!Meg hátra ajánlanám az integrált(remélem jól mondom)lámpát!Meg lehet díszíteni minden szarral:Tükrök,eloxált fék meg kuplung karok,szines lánc stb stb....És hidd el több motoros társad meglesi hogy milyen igényes is a motorod!De ezt csak én beszélem neked! Sok szerencsét hozzá!
Üdv az uraknak! Szia Csutka :)
Rég jártam erre...
Szerintem meg lehet szépen csinálni, de ha csíkokat akarsz ragasztgatni rá akkor inkább hagyd (ez csak az Én véleményem), mert lehet gagyinak fog nagyon hatni, arról nem is beszélve hogy fél év mulva a fele le fog válni.
Egy ilyen csíkot belefújni az alapszínbe viszont nem hiszem hogy túl egyszerű... De ha van fényező ismerősöd akkor megúszhatod olyan 30-40 pénzből (ez csak hasraütés volt). Ha biztos vagy abban hogy ezt szeretnéd akkor ez a megoldás ami szerintem jobban mutatna... Viszont sokkal nagyobb macera...
-2 +2
Párkányba van ProGrip felnicsík 10€(2900Ft)..., ha jól láttam van piros
Szeva! Holnap 1 kör?
egyszerűen nem igazából jöttem rá a dolgokra a ps kicsit bonyolultabb mint gondoltam amúgy igazad van maradhattam volna a paint-nél akár
Ehhez kár volt feltelepíteni a ps-t. sima paint is jó hozzá. lehet, hogy jó lenne. majd gépen is megnézem. Most telóról írtam.
bury nem tok olyan képet mert most csináltam ezt a photoshoppal azt sem tom hogy mi merre meddig ennek is örülök hogy meg tudtam csinálni de azt mondod hogy így nagyon gáz?
sokkal vékonyabb lenne a csík a valóságban mást mutatna
Rakj fel egy olyat is ahol csak a felni van megcsinálva
Felnicsík jó. a többi gagyi. ki vette a bohóc ezrest? megnéznén hogy néz ki
hali srácok!
készítettem egy gagyi vázlatot a gondolataimról
szerintetek?
Te is tudod mi a jó! Akkor viszont tényleg tegyél szerintem hátra 8 foggal többet!Az enyém 2004 es és 130 le(le van mérve padon:keréken)és 254 a vége de nem veszi magát kerékre csak ha kétszer rántom rá de akkor is nehezen! Azért ha eltalálod a tiedet akkor jelezzél már infókat hogy milyen is meg hogy mint is!