Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak nem kell életem végéig pelusozni...
Z750-hez van 1 kék, hibátlan tankbőröm. BagStar márka. Valakit érdekel? Évjáratot nem tudok írni, fel kéne próbálnia a motornak...
Érd: sportrotor@citromail.hu (jól van írva!)
Üdv!
Igen, gyere nézd meg
Szerintem a 750 nem metál csak fekete!
Szia!
Nem jó a tiédre
2007-től jó csak!
Még nem, de lehet, hogy mennie kell
A másodikat is eladtad.
Panyo az a monorack, amire a platnit kell rakni? Arra lehet, hogy vevő lennék, meg a táskatartóra.
őő csutka megmondom neked úgy ahogy van tervezek egy pesti utat de nemtudom mikor és 1hónapog nem akarom kevetetni belőle azt a pecket mer szoknom kell a motrot meg minden mer 250-es után ultem átt erre és nálunk a környéken mindenki sületlenségeket mond úgyhogy lehetséges hogy fogok jelentkezni de inkább aztmondom hogy nem fogok mer nem akarok senkit hitegetni de nagyon koszonom a válaszodat és mindent..koszonom még egyszer :)
SZiasztok.Fém fék csövet keresnék!Kawasaki z750 re(2004).Előre is köszönöm.
Kösz-kösz!
Már be is rendeltem!
Köszönöm!
hello,

ezt a linket még korábban Steve osztotta meg itt a fórumon, talán segít rajtad.

http://www.motorradlack.de/wp-...
Csak az 1000-est találtam meg (remélhetőleg ugyanaz), de azért köszönöm szépen! Plusz az idomot is!
Szia.

Basi forrása szerint valóban 17K Metallic Diablo Black (3606). Bár ez az 1000-es. Meg tudnád nézni, hogy nálad is ugyanez-e?
Hello!
Más miatt kerestem, nekem megvan mindnek a száma...
Nézd meg itt
Hát elméletileg
17K Metallic Diablo Black de ez nem tuti.
2007, fekete.
Évjárat? Szín?
Színkód ötleted vagy forrásod nincs esetleg?
Nincs mit ! Szívesen!
Basi!

Megjött tegnap a hasidom, nagyon köszönöm. Gyors voltál, mint a villám :)
Valaki színkódot nem tud véletlenül fekete 2007-es kis Z-hez? Tudom, a keresés jó barátunk, de mégsem boldogultam vele. Viszont megpróbáltam telefonon segítséget kapni a márkaszervíztől...hát lepattantam rendesen. Állítólag nincs színkódjuk, mert színre fújva érkezik minden elem. Azért ez viccesen hangzott :)
Sziasztok!

2004-es Z1000-re keresek fejidomot, illetve az óra előtti kis műanyag izét! :)

Üdv!
Szia Panyo!

Tudsz felrakni képet az ülésről?
lehet hogy érdekel.
Nekem 04-es z750-em van.

Üdv,
Csuszka