Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

inkább vedd meg az enyémet :) 2005-ös hibátlan, sérülésmentes, rengeteg extrával.. ja és leinformálható kevesebbe kerülne mint a másik+javítás :)
ha van pénz dögivel és szereted a kihívásokat ,akkor egy darabig j hobbi lesz biztos :)
Szerintem erre annyit fogsz rakolteni, hogy azzal a plusz penzzel egyutt vehetsz egy normalisat. Persze ez csak az en velemenyem.

Nezesd meg egy hozzaerto emberrel, szerintem tobbet fog tudni segiteni. Igy latatlanban nehez okosat mondani.
Sziasztok.
Lenne egy elado Z750 2004-es 770ert ,de kintrol behozott,2 eve,annyit mondtak meg,hogy raz nagy sebessegnel,utott a kerek es nyereg meg van egy kis olajszivargas. Erdemes vajon megcsinalni vagy egyaltalan foglalkozni vele?
Bukógomba + emelőszem 5000ft és én álom a postát.
Hali! 3 héten belül nekem is meg lesz nézve. 66E van benne, szerintem megnyugodhatsz :-)
Nekem most volt ranezve a 24ezres szerviznel, de nem kellett rajta allitani.
SZia!

Nekem 2004-es Z750-es és most 22.650 van benn, engem is érdekelne az eredmény.

Üdv,
Csuszka
szia, kb. 3 hét múlva viszem a 2005-ös z750-t, 23 300 km van benne, ha még aktuális lesz neked beszámolok. üdv.: márk
Helló mindenki 06 z750nél vki csinnált szelephézag állítás? Hány km-nél milyen állapotban voltak a szelepek, hol és mennyi volt? Várom a válaszokat és előre is köszi
Hi! Látom tudsz élni amerikozol rendesen bejártad fél világot. Mondjuk jó motorral könnyü
Ki más lehetne...?
Azért köszönöm.
Hóóó rukkk...
Itt a tavasz! :-)
Megkaptam az árat . Most mondták, hogy úgy szett, hogy az összes tömítés ami a motorban létezik. horror pénzért.
Szeva Figu! Különben nem írnám le. :-D
Szevasz Bivaly koma,
ÓÓÓÓ az kemény, gratulálok
remélem sikerült is,
üdv FIGU
Én is lelkes vagyok, most jöttem vissza Izraelből. Vizsgázni voltam.
Látom kravmagázol a kolagám is egyszer beugórhatnál mert berosálsz milyen lelkes
Köszi, megvárom.
Holnap tudom mondani az árát.
Hali! Nekem tavaly 18.000Ft-ért cserélték a Kék holdban.
Ariate szimering, porvédö, Repsol 10W, munkadíj, mindkét teló szár. Ott megvártam kb.2.5-3 óra volt.
Nekem a szett kell szerintem
Érdekesség képen írd már meg nekem is az árat. email is jó ha ide nem akarod.