Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mivel ezzel a motorral nem a legjobb tartósan gyorsan menni ezért én igazából azt szeretném, hogy a végsebesség 200 körül legyen, hogy azért lehessen előzni ha úgy van. De alul igazi paraszt legyen. pörgesse a gumit, gázra kerék, meg gyorsuljon mint az állat :)
Hali!Én használok de nem nagyot! Elől eggyel kisebb,hátul 3 al nagyobb(fogszám) Nekem így jó!DE legközelebb hátra rakok vagy 6-8 foggal nagyobbat!
Sziasztok, Használ valaki itt nem gyári áttételt? z750esre gondolok és nagyobb áttételre. Tehát, hogy lassabb legyen a motor de "erősebb"
Szia priviben elmondom: miskeri@colonial.hu, vagy húsz48öt2504. Szerintem meg tudunk egyezni :D
Kb 90 papír mire a nevedre kerül szóval ezek még beleférhetnek a keretedbe ha jól üzletelsz... 1 2 3
4
Igen,mivel annyira nem értek hozzá,így nem is foglalkozom inkább vele. A keretem az 950.
tuti érdemesebb, ráadásul itthon 3 év gari miatt szinte mindenki hivatalosan szervizeltette, és a km is általában töredéke a külföldieknek,
illetve törött motornál ha nagyon nincs szerencséd a vázzal van gond, de ha a futóművel az is húzós lehet , plusz ha nem értesz hozzá a szerelés sem olcsó
ha van rá 770-ed még akkor is jobban jársz ha 150-200 hitelt felveszel egy normális motor miatt,
Keresek 2004-es Z750-be ZX10-es hátsó rugóstagot. Talán Kawazsolti írta még régebben, hoyg tud közel újat...
Szerintem akkor keresgélek tovább.
üdv!

Valaki tudna tapasztalat alapján ajánlani fékfolyadékot lehetőleg minél jobbat Yamaha r1 2004.
szevasz
én nem vennék külföldi motort, ha törött pláne ,
/haverom hozott ilyesmi Z-t a digoktól és talán 2 kiló volt/
ha kb. annyiért vehetsz egy hibátlant, ami le is informálható
FIGU
Ájjjj Fercsike az a baj hogy baromi messze vagytok hozzám mert én az északi régióban vok Vác környékén
Esztergomban mondtak egy árat 15-20 papír lenne, pesten meg ahol kérdeztem a kék holdban nem csinálnak ilyen motoron na mind1 majd lesz vhogy egyenlőre a műszaki lesz most a legfontosabb! úgy sem lehet olyan gáz a szelepekkel remélem 28e km-nél
És mennyi elnne az ára?
Köszönöm!
Szia! Tudok segiteni! Adatlap!
www.felnicsik.hu segítőkész és mindent megcsinál amit csak lehet matricából. Itt is hirdet az apróban.
csak vicceltem :)
jó össze volt törve
Most már én is tudom
Hello!
Dunaújvárosi és itt szerelget, árat valóban nem szeretnék mondani mert ezer éves cimbim így az ár is nyomott volt, emil cimemre küld el a telcsi számodat és fel hivlak.
kawasaki márkaszervíz :)

elmész egy dekoroshoz és 200forintért csinál
Fercsike te könnyen vagy. adee motorját vetted meg.
Sziasztok!
Nem tudja véletlenül valaki, hogy honnan lehetne beszerezni Z750-es matricát a kicsike farára?
Szia Fercsike!
az is érdekelne hogy merre található a mester és kb mennyi lenne?
nekem kb 28000 km van a kicsikében
Hi!
Én októberben tettem szert egy kis z-re 11400-km volt benne, és egy alapos szervíz során azt is be állította a szerelőm. Sport kipu volt rajta és ezért kukantota meg. Nem vészesen de azért el volt koszolodva amin csiszolt. Arra is jó volt hogy meg gyözödjük a valos kilométerről. Amugy a kezelő könyv 42000 km-et ir. Nekem baráti áron volt de ha érdekel megadom a mester ember számát.