Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze, csak jó árat mondj!:)
Hello!
Mindenki saját magát leplezte le...
Remélem minden rendben volt!
alkalmi vétel? :)
Sziasztok!2007-es z750hez gyári és yoshimura dob is eladó!A yoshiról kép a profilomban.ÜDv

Ki a másik fórumos?
szia koszonom ..még ojat tudok mondani hogy amellyik kereskedéstől vettem ott a csávó azt mondta hogy két kábel van benne egy elöl meg egy hátul..de ezt én el nem tudom képzelni hogy hogy lehet..de koszonom még egyszer az infót tőled is
Hy!

Valaki tegyen fel legyen szíves egy képet a hátsó lengéscsillapítóról a kipufogó felül. 2007es 750es kéne de gondolom a fiatalabbak is olyanok. Ja és az eredeti. De aki cserélt már és ott a polcon a régi akkor az a legjobb. Köszi.
Szia!

ha jól tudom nem fojtás van benne, hanem az inyektor sor pillangó szelep van egy felhegesztett határoló ami kb negyed gázon megakasztja.

Üdv: Dudu
Jóféle! :)
A leltárt ne felejtsd el összeírni! :)
Jó reggelt!
Küldök egy kis ízelítőt a motorkiállításról azoknak, akik nem jutottak el vagy inkább motoroztak...
Két tagnak különösen ajánlom figyelmébe:
Motorkiállítás: GridGirls
koszonom
az a hejzet hogy szlovákiai vagyok dunaszerdahelykörnyékéről
Elég macera a fojtást kiszedni, a márkaszervíz minimum 4-5 óra munkadíjat fel fog érte számolni, ha nem többet! A fél motort le kell hozzá bontani. Merre laksz? A párom meg tudja csinálni szakszerűen.
Nem fojtás van benne, hanem a gázkar van megvariálva. Csutkát kérdezd, neki olyan volt.
Na megvolt a mai túra csesznekre. nem volt rossz. bár a vár az inkább kilátó szerepet tölt be.

megálltam az útszélén várni a többieket. örömmel vettem észre, hogy eljött 2-3 kawás és mind megakart állni, hogy megkérdezze mi a baj. De a többiek csak intettek. Gondolom embertől is függ de ténylet összetartanak a kawások.
kb 2 éve. De nem hinném, hogy sokkal többért csinálná most. face-n mindig postolja a munkáit, nekem egyre jobban tetszenek. Mindig csinál 3d-s látványtervet is.
hali
sajna nem tudom, de keress vissza tuti hogy beszéltünk róla,
illetve van itt 1-2 szervizes/szerelő ők biztos segítenek
sziasztok kawások segítséget szeretnék kérni tőletek van egy Kawasaki Z750-em 25kw-os és szeretném belőle eltávolítani-tatni a folytást csak nem tudom hogy mit kell itt eltávolítatnom és hogy mennyibe fog ez nekem kerülni nagyon szépen megköszönném a segítséget ..
anno nekem is o csinalta. Jo arc es inkabb ot tamogatom mint valami kulfoldi ceget :)
mikor került ennyibe?
Ez elsore jol hangzik! Kar, hogy ~250km BPestrol, de ha annyival olcsobb akkor lehet megeri lemenni oda.
Somotokarpit.hu náluk kell csináltatni. Nekem 30 pénzbe fájt az ülés zselével, egyedi dizájnnal 4 féle bőrből. Ha kérsz még fűtést is tesz bele. Nagyon jó fej és nagyon szépen dolgozik. Gibbon néven vannak fent képei itt a sportmotoron. Ha kell még valami infó, szólj !
En alig tobb mint 700 km mentem egy nap alatt, es mivel csaknem minden nap rajta vagyok igy nem az ulessel volt gondom, hanem a szelvedelemmel. A nap vegere a fekkarert alig tudtam kinyulni annyit kapaszkodtam a vason, es eppen, hogy le nem estem rolla.
hali skacok,
Pink motornál néztétek a láncot?