Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló Mindenkinek!
Asszem én vagyok a legújabb tag,szeretnék mindenkit üdvözölni most itt és hamarosan személyesen egy találkozón!

Peti
Kezd alakulni a gép!
ok
ezt még megbeszéljük
Egyéb:
rendelkezik közületek ledes indexekkel?
érdekelne a relézés?!
Köszi szépen,bár én csak ketes számú felhasználója leszek.... Fater fogja hajtani egy darabig
grat hozzá, vigyázzz rá
És IGEN és újra csak IGEn...... Megint van Z750 a családban
igy van...
Csak dobnék képet....
Elkészült a Z750-em átalakítása!
szerintem nem
de még összejöhet :)
Jajám...... futtatom a szoftvert,hogy találkoztunk e már?
Óvatosan guruljatok, ha kimentek, mert nagyon csúszik az út. ma reggel előttem ment egy motoros futár. A lámpától indulva, akart jobbra kanyarodni és vagy 10-el sem ment és akkorát esett, mint egy ólajtó. Szegény csórikám. De szerencsére nem lett semmi baja. Később még találkoztam vele. De azért ha vasárnap nem esik, kihozom a kicsikémet. (Mármint az eső )
hmmm, szintén pécs?
Szia!

Nekem bármikor jó,mind1 mikor hozod!

Majd szólj ha már tudsz vmi konkrétat!

Üdv.
Szia Midas.

Sajnos úgy néz ki, hogy a szombat mégsem lesz jó. Ha neked jó vagy hétfőn vagy pedig jövő hétvégén vinném a mocit. Még nem tudom melyik lesz a nyerő. Amint tudom felhívlak.

Bocsi
Sziaszttok Z barátok! Gondoltam hozzátok csapódok,mivel a Z750-hez állok legközelebb.... Motorom és a családom által is,faternak eddig egy 2004-es Zizije volt és rengeteget motorozunk eggyütt,holnap megyünk az új szerzeményért- Z750 2007-már erősen kíváncsi vagyok a kicsikére!
Szasztok!

Alig várom a jobb időt,és hogy összejöjjöna túra akár Soltvadkertre is!Én Kiskőrösön voltam katona,ezért sokat voltam vadkerten is,bár ez már 8éve volt úgyhogy nem is árt az emlékeket feleleveníteni.
Egyszó mint száz,GURULJUNK MÁR VÉGRE!

Üdv Mindenkinek
Hát tőlem annyiért vették meg, úgyh ha jó beszélőkéje van.... Sztem nagyon jó árban van, reális! Nemhiszem, hogy talál ilyen árban másikat...
Mit gondolsz, másfélért el lehetne hozni?
Egy ismerősöm keres, és ennyi pénze van rá összesen...
http://www.hasznaltauto.hu/ker...

De már zakarék árulják....
Drbig, mennyiért akarod eladni a Z750-ed?
hát kihagytam volna az biztos...Ráadásul még nincs vége, 22.-én csináltatom az új forgalmit és törzskönyvet..
De már az alagút végén állok a fényben..
Akkor volt az éremnek valami jó oldala is! Bár gondolom, az egész turtúrát jobb lett volna kihagyni...
A képek egy z1000-ről vannak! Persze az USA-ban más arányok jellemzik a fizetés- és árszínvonalat, így ott ez elérhetőbb mint nálunk...
A 750-ről nincsenek tapasztalataim, csak amit itt-ott olvasgatok.
Gyönyörű ez a motor, élvezet lehet vele a motorás.. Sajna én nem foghatok bele ilyenbe, mivel így is sokba volt. Pereceltem egyet (30-al), és olyan szerencsétlenül hogy a blokkból kitört egy darab. Ezért is vettem a roncsot. Az öröm az ürömben , hogy míg az enyémben 10.000km volt, a roncsban pedig 6000. Így frissítettem a szívét. Bár nem szivesen tettem. Gyári állapotra hoztam vissza, minden alkatrészt sikerült beszereznem.. Bár most megkezdtem az átalakítást. Fényeztetem a sárvédőket, alsó szoknyát. Plusz az előbb felsorolt dolgok. Mást változtatni nemigen akarok. Ez viszont gyönyörű lett. Mondjuk ha kicsit gonosz lehetek, akkor sajna rá is fér. Jó motor a z750, de az hogy rátesznek egy 2 dugattyús féket, az nonszensz..Plusz a telói sem állíthatók, ami azért gáz mert nem minden zé tulaj 68,9kg..
Amikor kipróbáltam, hát...megmondom őszintén, vegyezsérzelmem volt. A motor teljesítménye jó, de a hozzá tartozó futómű és a fék az valam botrányos..Pont ezen spórolnak, ami élvezhetővé teszi a motorozást...
Már az sincs De vannak szép emlékek Azok mindenképen megérnek egy misét Ha minden kötél szakad, elcsórom zakaréktól a kicsizét