Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Kingmidas!
Bocsika, de elfelejtettem a bukó gombáidat vetted vagy csináltátok.
Igazándiból az ülés alatti érdekel, mert hasznos lehet és tetszik is .
Azt hiszem hasonló az izlésünk ezért így egybe és részleteiben is tetszik a mocid.
Ha javul az idő biztos találkozunk valahol, kiváncsi lennék élőben is rá, meg a tapasztalataid ra,
hogy elkerüljek 1-2 zsákutcát . /elég közel lakunk egymáshoz/
Csá FIGU
Szesz Figu!

Hát nem volt egyszerű a dolog,de össze lehet hozni azért!

A plekóval kapcsolatban csak annyit,h pontosan ezen idokok miatt választottam én is ezt,ez ér vmit,tetszik is és nem kell buherálni semmit! Ez Givi,27körül van a SHOXba tartóstól!

Üléspúpot lehet,h tudnék neked szerezni 20körül,de asszem nem fekete!(az új majd 40 ropi)
Ha érdekel írj!
Szevasz Kingmidas!
Fasza a gép , sokat melóztatok rajta látszik.
Én is szoktam szerelgetni, csak saját gépeimet , ha mér menni nem lehet vele /az idő miatt/, plusz ugyan olyan szívesen foglalkozok vele mint használom.
Igazándiból a plexi miatt írok eddig nem akartam mert egyik sem tetszett, a tied az első ami nagyon tetszik . Először mert elég nagy nak látom hoyg értelme legyen, masodszor mert úgy látom nem kell hozzá kifúrni az idomot, végül az alakja is szimpi.
Tehát érdekelne, hol és mennyiért tettél szert rá /gondolom mostanában/.
Gondolkozom még a hátsó ülés "púpon", mivel szinte csak egyedül közlekedem, nagyobb a hely alatta mint ha ülés lenne? és háthe valami occsón szerezted.
Köszi FIGU
Szia!
Nagy valószínűséggel én is benne vagyok! Egy barátomnak intéztünk múlt decemberben náluk egy "oktatási utalványt" a születésnapjára, s el kellene kísérnem...
Szia Csutka, engem érdekelne a májusi tréning, velem nyugodtan számolhatsz!
kösz az infokat
nekem már pár cuccom megvan hozzá
most első kerék keresgélés megy de ha az is megvan akkor lehet hogy nekiállok :)
(kerekem meg van ütve kicsit)
Érdekel valakit vezetéstechnikai tréning május 10-11.-én? Ajánlott annak, aki nem tud jól motorozni, valamint azoknak, akik azt hiszik, hogy marha jól motoroznak. Nem olcsó, de motoros rendőrök tartják a szabadidejükben a rendőrség pályáján, ami ugyebár pénzbe van. Tényleg nagyon jó, érdemes menni. Infók itt: www.mobitt.hu. Megpróbálok összeszedni min. 10 embert, hogy kapjunk csoportkedvezményt. Néhány repedt vázú ER-6-ost már beszerveztem.
Hello őrűlők hogy ittvagy a szomszédban legalább nem kell egyedűl gurulnom
Garancia-kerdes:
Az elozo kawamnak garanciaidon belul megrepedt a vaza... Ezutan en garanciaidoben csak szakszervizbe fogom vinni... En is azt hittem, hogy egy kawanak nem lehet kulonosebb baja. Hat, mas baja nem is volt... A motor amugy szurke importortol volt, igy a garancia ervenyitese enyhen szolva problemas volt otthon... Koszonhetoen az EU-nak es az artatlan kepemnek, az ugybol jol jottem ki: konkretan egy nemet rendszamu kisZ tarsasagaban...
Coro!

Dunaújvárosban vagyunk,és naon sok olyan "ügyfél",aki nem akarja hordani szakszervízbe a finom árak végett,sokakat megborotválnak 5-10 rugóra egy szimpla nézelődéssel!

Szívesen bepecsételek a szervízkönyvbe is,adom a nevem a szervízeléshez,persze a garancia ugrik,de nagyon ritka a garanciális probléma,ami valóban nagy kárral jár(suzukinál fordul inkább elő),vagy ha mégis van vmi apróság,az már az eléjén kijön!

A mókolás összesen kb(sok aprósággal együtt: fékbetét,kormcsapágy,festetés,esztergályos munka...) 180 ba fájt!
De hozzá kell tennem,nagyon jó árba szereztem a hozzávalókat bontóból(telók és a többi),mondjuk a felső villahíd az 30volt ,de még így is jó nagyon,mert a kakasdi bontós 250et mondott a telókra féknyergek nélkül!
De most nézegetve a hírdetéseket,ki lehet megint fogni a dolgot,bár sztem ez sem kevés pénz!
Viszont ha figyelembe veszük,hogyha az eredetit eladod,akkor szinte 50 rugó külömbséggel lesz egy komoly géped!
Sziasztok!
Király! Merre vagytok fellehteők?
Mert én már kurvára unom, hogy vagyonokat hagyok a hülye szervíznél egy rohadt pecsét miatt!

.coR
Ha nem indiszkrét a kérdés: mennyibe fájt ez "kis" futóműcsere?
Rendben,akkor félre rakatom a dobot,ill. el is megyek érte a héten,aztán majd csörögj,mikor hozod a mocit!

Üdv.: Z750 R
Le tudod úgy foglalni a dobot, hogy február elején megyek csak érte? Ha kell egy 20ast talán tudok átutalni előlegbe vagy valami. Sajna decemberben csak 2 hét meló volt és a kedves vállalkozónál nincs fizetett szabi. De most "jól" fogok kapni szerencsére. Lehet ha valamelyik hétvégén nem lesz dolgom autóval felvinném a mocit és ott is hagynám egy hétig "zálogba". És akkor a szelepekre meg mindenre lenne idő bőven. Fizukor meg hoznám haza.
Hja,és a sportdob!

Lenne ugyanilyen arrow,karbon ovál,összekötő csővel mindennel,csak fel kell rakni!

60.000 píz az ára(új)! Már csak 1 van,ha kell szólj,és lefoglalom!

Az enyémet nem adom el,kell tartalékba! Most épp azt raktam fel ,gyönyörködök kicsit a hangjába!
Szia Miri!

Természetesen szerelünk is!
Ne higyje senki,h más szervízben jobban értenek a motorokhoz(tisztelet a kivétel,1-2 helyen vannak igen tapasztalt szerelők)!

VAn két szerelőm,az egyik végzett motorszerelő sulit(ő fater a maga 50évével) és van egy 3-ös srác,neki meg közel 20 év rutinja van,ráadásul kawabolond!

Szal mi szervizeljük a saját motorjainkat,meg a haverokét is!
Ismerjük minden porcikáját a motornak,csak az injektorhoz nem tudunk nyúlni,de ahhoz meg nem is kell!

Tavaly télen eléggé szétborítottam az enyémet,némi simításon esett át a hengerfej!

Természetesen a Z-fanoknak van árkedvezmény is

Tudok jó árban olajat,gumit és egyéb dolgokat!

A szelephézag állítás nem minden esetben jön össze úgy,h megvárható,van egy marék korongom a hézagoláshoz,de ha épp nincs a kellő méret,akkor itt kell hagyni egy napra míg megköszörülik a sajátját!

Egy ilyen móka 20 rudiba fáj!

Üdv
Hello Midas.

Szép munkát végeztél és úgylátom megérte a fáradtságot. Azt hiszem el kellene kezdenem gyűjtögetni. Lenne még 1 kérdésem. Te otthon szervízeled a géped teljesen? Mert nekem hamarosan szervízbe kell, vinnem a mocit és a legközelebbi kawaszervíz pécsen van, de azt mondták, hogy azt felejtsem is el. Második legközelebb pedig te lennél és benned már megbízok teljesen. Természetesen kifizetem ugyan azt a díjat, mint a kawánál kellene.

Úgy néz ki a februári fizuból futná sportdobra. Ha eladod az arrowot akkor vevő vagyok rá vagy ha megadod a címet ahol be lehet szerezni akkor onnan rendelek egyet.

Jöhetnek a képek!
Hát nem volt egyszerű!

Akkor sorolom:
636 telók és alsó kifli, a felső Z1000-é. (de sztem jó az 1000-es alsója is)
636-os a féknyereg is ,ebbe van belevarázsolva a kis Z saját felnije a saját tengelyével,a féknyergek alá kell 1-1 db 10mm-es pogácsa,mert a 636-é 280-as,míg a Z-jé 300-as.de ennyi,mert a két tárcsa közti távolság egyforma a két motoron!
Sárvédő ugyanaz.
Kormáncsapágy ugyanaz,bár én vettem zsír újat,ha már szét van szedve(kúpgörgőset)

A Z1000-nek nemtudom hogy van kialakítva a kormány határolója,(ami az alsó villahídon van),de sajna a 636-é nem úgy mint a Z-jé,azt kellett csinálni rá,szereztem duralumíniumot,az van felcsvarozva az alsó kiflire!

Csinálok még képeket!
nah, ha már te kész vagy vele akkor egy pár kérdés :)

636 telók + féknyergek
z1000 alsó+felső villahíd

ezen kívül kellett még valami az átépítéshez?
Üdv. Z-fanok!

Megszületett a Z750 R

Van még pár apróság,amit meg kell még mókolni,de a nagyja már kész !

Mikor lesz végre jó idő?

Van eladó első telóm(szelepelve) ,villahidam,hátsó villám!

Hja a km-órát is eladom,17ezer valamennyit mutat,ha érdekel vkit,az is eladó!
reménykedek a holnapi jó időben hogy gurulhassak egy kicsit...
ma megvolt "08 év első gurulása, kurvaaa jó volt
propuls ne izgulj eljön a te időd is
Szasz Gábor!

Jó látni, hogy innen a közelemből is vannak z-fanok, én Abai vagyok....
Még mindig támogatom a Z-találkozót.....

üdv
Szasztok!
Metzeler sportec m3:salvano gumiszervíz tatabánya 20 9374902.Csütörtökön még volt 2 garnitúra!Ha érdekel,hívd minnél elöbb a srácot.
Szia!
Meg kérdezhetem ennek a guminak lelőhelyét ? A szezont nekem sem ártana majd új gumikkal kezdenem, s ez meglehetősen baráti ár az eddigi forrásaimhoz képest.