Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem maradt valamelyikőtöknek Z1000 plexi átalakításból vagy valami? nekem kéne 1
nekem mindegy kinek a gépéről veszek mintát és ki kapja emiatt olcsóbban a cuccot.
csak az adott darab lehetőleg ne legyen sérült.
az lesz
Bukócsőőőőő....és védve van a blokk.
Hali!

Az a jobb oldali kis fedél mibe kerül a GSR-re?
sajna tapasztalatból tudom hogy igen
ja, 10e és 13e a két oldal, mert jókora eltérés van köztük.
jobb oldalon az önindító motorjának fedelére van már formánk (az is eléggé kiáll a blokkból, valószínűleg perecelésnél az is földet ér)
hozzávetőleges ár?
hogyne!

egy cimbitől kaptam már igéretet, hogy kihozza nekünk a motorját egy gyors mintavételre, de ez még nem következett be.
Amint a minta megvan, 3 nap múlva adom a kész terméket.
karbon..
Hali motorosállat!

GSR600-asra karvon deklivédőt tudsz csinálni? Mennyibe fájna?
Hali!

Én meg ülök a kipuffogósnál és az autómra várok, ráadásul a mocit is bevittem végül ( hosszas tépelődés és reggeli dérkapirgálás után ) téli tárolásra. Nem nagy téma kihozni, de hiába süt a nap, az út olyan mint a takonypálya...

Aki gurul annak hajrá! Óvatosan!

üdv
knapet
itt is 7ágra süt a nap 7°c én lehet elő is varázsolom még ma
Szevasztok!

Bárkinek szüksége volna blokk- vagy vázvédőre, lábtartón a bokavédőre, első/hátsó sárvédőkre vagy egyéb más idomra carbonból, kevlárból vagy üvegszálból, nyugodtan keressen meg, megoldjuk.
Ha nincs olyan mintánk, amiből készíthetnénk terméket, de te tudsz adni egyet sablonkészítés céljából, az adott darabot max. féláron megkapod.

Csaó!
Ne aggodj, szerintem en nem tudnek annyit inni, hogy akarjak egy jamakat...

It 10 fok van! Nekem meg bent kell peneszednem.
egy két extra már felkerült
Csakazeregggy....
Hali!
Te ülsz a gépen Csuti ? Mert kezdek ideges lenni, jézus segíts elvesztetted a fejed .
Ezzel szoktam én is így lenni , csak egy kis pia kell hozzá .
A sárvédőt meg hagyd már a pics@ba, vagy kéne még 1 madáretetőnek ?
Csá FIGU
Tessék, itt van kép is, amelynek címe: "Mikuláskor jó ez a piros-fehér dizájn a kirakatban, de ennyi elég is volt belőle..."
Eddig igyekeztem nagyon csöndben lenni, hogy ne rontsam drbig bizniszét, pedig tudnám...
Néznéd a popoját hátulról mi? Csak vigyázz, nehogy kiegyenesíts egy kanyart a nagy nézelődésbe!
Helló Csutka!
Hál isten, hogy megkerültél .
Igazándiból csak kiakartuk ugrasztani a nyulat, akarom mondani Csutkát a téli álmából .
Azthiszem nem nagyon kell gyúrnod, hogy lenyomjál minket , egyrészt mert udvarias srácok vagyunk , máshogy meg, én hagynám magam, de szerintem a fiúk is .
Bye, bye FIGU
Miket beszéltek itt össze vissza, rémes...
Z-talira én is nagyon mennék bár vannak némi logisztikai nehézségek... Májusban tervezek kétkeréken hazaugrani, és ha 1200 km után még lesz kedvem motorra ülni (amit valószínűsítek), akkor egy E-ringre én is vevő lennék, legalább lenne sikerélményetek, hogy van kit kerülgetni... De ha sokat szemtelenkedtek, akkor rágyúrok itt az Eifelben, és lenyomom az egész nagyszájú bandát...
Borso: tag itt a forumon, Orsinak hivjak. Z750-e van/volt. Ha jol lattam a hirdetest, O is arulja a masinat. Lehet, hogy mar el is adta. En a helyedben ovatosan kozelitenek a hozza, mert amennyire en tudom, igen tokos menyecske! Igazi szelvesz-tunder , O lemegy 1.28 ala, arra merget vehetsz...!
Ki az a Borso Cápa .
Vagy lemaradtam valamiről , és előbb utóbb csak bejön Csuti is az utcánkba .
Tehát srácok aki tud szerezni képet Csutiról dobja fel, E-ringen kap 5 másodperc előnyt, igérem nem megyek 1.28 alá .
Üdv FIGU