Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Koszonom koma! Tavasszal atveszem pl. a Csutka-felmero, labtarto koptatgato tornagyakszi alkalmaval az E-Ringen! Elore is koszonom! Szevasz!
Lehet, hogy nem éppen arra gondolt.....
Ha-ha... Neeeem, a biztosítás is olcsóbb, beee...
ha már itt járunk, egyetemi elfoglaltság miatt nekem is jó minden nap szinte amikor nincs zh
én hétfő és csütörtök kivételével mindíg ráérek csak egyeztessünk mert nem laktok hozzám túl közel
de bennevagyok mindneféle gurulásban
csak a MOTORgumi
És itt a motorgumi is olcsóbb...
Sajna az idén az "otthoni" motorozás 2 hétre fog redukálódni májusban, de akkor mindenképp szeretnék menni ide-oda, főleg az e-ringre. Jövőre meg majd visszasírom az itteni utakat az tuti... A németek viszont elég punnyadt népség, nemigen lehet velük kirándulni menni, egyedül meg uncsi egy idő után, pláne, hogy itt csak 60 év feletti bácsik motoroznak szürke BMW-kel... Szóval aki nem tud hova menni motorozni, az jöjjön ide, vannak remek kanyargós utak, no meg a Nürburgring egy köpésre....
Vátáfákk.... Mki Z-t vesz?
Alleluja testvéreim, az úr neve legyen áldott .
Úgy szaporodunk mint a nyulak , félre ne érts dragon üdv a csapatban.
De most pár nap alatt többen lettünk mint nyáróta összesen .
Helló még egyszer FIGU
Üdv itt! :-)
Üdv mindenkinek, 2 héten belűl én is egy új narancs Z1000 tulajdonosa leszek , így most már én is be szeretnék lépni a klubba. Eddig csak sóvárogva olvasgattam a beírásokat, de most már a jó időt várom, hogy nyeregbe pattanhassak majd végre...
Van aki ráér hétköznap is ha kell... ;-)
ebayen találsz idomokat
Hali!
Én elvileg rászoktam érni, mivel hosszúzok, ha úgy jön ki hétvégén is, ezért gyakran vagyok szabad hétközben .
Ja az elöbbi hozzászolásomhoz, 60ezer az ELSŐ, HÁTSÓ gumi egyben, felszerelve .
Vannak fix napok, vagy csak ötletszerűen ?
FIGU
Szevasztok!
Elősször is üdvözlöm az újakat , de üdv a régieknek is, Z-seknek , és exeknek is.
Csak, hogy senki ne sértődjön meg . Gabesz a hátsó farok idom a 2006-os ról úgy jön le
/mer, hogy nekem ez van/ hátsó ülés le, 4 csavar /ülés alatt/ ki, utána a farok idom alján müanyag patentből kihúzod a közepét /utána kijön a patent maga, mert a közepe feszíti szét/ végül a hátsó lámpa felöl kihalászod a vezetékeket és elvágod /vagy leszeded az egész hátulját/ ennyi .
GUMI KÉRDÉS, szinte mindenki másra esküszik , nekem a gyári is szuper vót de 6000km-nél kilógott a bele szó szerint , utána Michelint Pilot Road-ot vettem /felszerelve 60/ , nem pálya gumi ugyan, de hidegbe is frankó /reggel melóba sokat megyek/ szerintem jól tapad, esőbe ÓRIÁSI, és eddig 5000km mentem vele és nézd meg a képemen van rajta vagy 4-5mm. szerintem tutkó.
Csá FIGU
Sziasztok!
Most vettem gumit a z-re metzeler sportec m3 párban 50000 szerelésel,még nem rakattam fel,mert a mostani gumiban(continental sport attack)van még 1 erős hétvége.Jól tapadt a sport attack,de 4000 km és kuka.
Olyan időpont sosem lesz, amikor mindenki ráér, de elnézve a társaságot lesz elég gurulás, ne aggódj.

Kérdés: teoretikusan ráér valaki hétköznap is ringezni, vagy mindenki dolgozik?
Ilyesmi hasidomot keresnék,köszi a segitséget elöre is.üdv.:lacce112
Sziasztok!

Cápa, kiírtam dvd-re Neked az eringes közös körözgetést, akkor ha nem bízol a postában, akkor tavasszal személyesen átadom Neked.

A kipuff nincs már meg, a hasidom és a többi optikai kiegészítő még megvan, emilben egyeztessünk: jurgen@freemail.hu
Hogy ne legyen zsákbamacska, az árak (alku nélkül): alsó idom: 20eFt,
hűtődísz (sárkány motívum) 5eFt,
oldalsó hűtőtakaró (karbon) 15eFt/2db (a tetejéből kb 1 cm- es magasság hiányzik, hogy az S fejidoma alá beférjen, de felrakva nem látszik),
állítható rendszámtartó 5eFt,
integrált ledes hátsó lámpa/index S típusra 10eFt,

üdv,
Jürgen
Hali!

Hogy hogyan kell leszerelni fingom sincs. Amikor a mocit vettem a csikibegében ott egy kicsit ( pontosabban kibaszottul nagyon ) elkúrták a forgalomba helyezést és mivel rengeteget kellett várnom ezért a fighter tartót felszereléssel együtt kaptam hozzá. Szóval passzolom a kérdést, ráadásul amúgy sem vagyok valami nagy szerelő... :-)

Üdv
knapet
Üdv mindenkinek.tud valaki segiteni hogy hol vehetnék Z1000-re hasidomot?
Sziasztok Típustársak! Tavasszal valóban lesz Z találkozó? Ez engem nagyon érdekel! Ma nem bírtam cérnával és ráültem a paripára 10 percre kb. Sajna még nagyon hideg van a motorozáshoz. Lassan gumit is kell vennem hátra. Várok javaslatokat tőletek. Milyen típusú gumit vegyek?
Szevasz Knapet megtudnád mondani hogy a gyári rendszámtábla tartó idomot hogy kell leszerelni?Meg adnád a számodat?
isten ments te má kiléptél