Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

yamazaki
Legalább egy nyomorult Z betű lenne a nevében
Látod, látod, miért voltál hűtlen a Z-hez? De szerintem Te mindíg Z-s maradsz, még ha ilyen iZével jársz is
de az ....
Nem lenne járatós, most visszaszólnék....
ez törve volt ha jól látom
csak birjá majd utánnam jönni ( vagy Andy után, ha véletlen átadnám néki, aztá majd kapaszkodok én )
én pördültem ma egy kisebb kört pécs körül :D
végre!
Üdvözlünk a fedélzeten. Szép darab. Vigyázz rá. Milyen hangja van a Laser dobnak? Lassan össze kell szednem magam, és be kell járatnom a kicsi Z-t. Mert nem fogok tudni lépést tartani veletek.
Gurulj lentebb! Csak szolnokig kell!
Sziasztok Ztársak! Írigykedve olvasom az írásaitokat. Nálunk nagyon vacak idő volt. 2-3 fok+ sűrű köd. Esélytelen volt a gurulás.
Vagyis te kapcsolódsz hozzánk.... Lehet késünk majd, ha Andybéjbe nyúlkálni fog!
Üdv mindenkinek, régota nézegetem a forumot eddig csak segitséget kértem töletek,de látván a csapat szellemet szeretnék én is aktiv tagja lenni a Z közösségnek.Pár honapja vásároltamat egy elsö szériás Z1000,2003 évjárat.nagyon gurulnék együtt Z-skkel,és érdekel a tali is nagyon.ha van valaki tolna megyéböl irjon.


Üdv.lacce112
én megtettem méd Andykával is tanákoztam
hónap meg csapatunk közösen is egyet ugy h Big is kapcsolódik hozzánk
Ne is mondd, mert itt esett egész hétvégén, hogy a macska rúgjon az időjárásba.
ahoj
én ma megtettem két hónap után pöccre indult.....
ajándék volt az idő, 13fok és napsütés
Remélem mindenki ki tudta használni a jó időt
Szasztok!

Én ma mindenképpen megjáratom a zöld szöcskémet mert nem lehetek benne biztos hogy mikor lesz száraz út és kellemes 10fok mostanában megint,csak elötte elaltatom a gyerekeket.
Szóval aki csak teheti GURULJON,persze ésszel

Üdv,
Peti
vasra motoros itt a jóidő
Üdv mindenkinek a csapatban. ár annyian vagyunk, ha mindenki eljön, meg tudjuk tölteni annak a cukrászdának a parkolóját. Szép látvány lesz.
Hali Sovjet!
Klasz a vas , tetszik a kipufogó írnál róla néhány paramétert
/hol, mennyiért vetted és milyen a hangja/ természetesen ha publikusak az adatok .
Ja és ezúton szeretném üdvözölni az ÚJ TAGOKAT is!
Üdv a csapatban .
CSá FIGU
SZeva kőrnyék beliek vasárnap gurul valaki akkor irjatok
Hát aki nagy gázra engedi ki a kpulungot, így jár.....
Én is, Én is még nekem is így nézett ki ezelőtt egy jó éve...
még néhány napja az enyém is igy nézett ki
üdv Peti