Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Andykanal es Borsonal egy-egy puszit sikerult elnyernem, de en mar annak is ugy orultem, mint majom a zseboranak. Nagy pillanatok voltak, beremegtem, mint Trabant szazon. Vagy ugy, mint mikor a celegyenes utani sikanban jottem ra, hogy ha akkor kezdtem volna fekezni, amikor beraktam a 4-est es gazt adtam, mar akkor is nagyon keso lett volna. Szoval gyertek fiuk-lanyok es hodoljunk egyutt a motortores szent euforiajanak, hiszen a rombolas alkoto gyonyor!

Csutkahoz meg nem volt szerencsem, nade hosszu meg a nyar...
Helló Cápa!
Muszáj vitatkoznom, mert kivételek mindíg vannak .
A harapásra gondolok , csak úgy finoman és rögtön be is vállalom Andykát , bár ezt ő még nem tudja .
Ne feledkezz meg Csutiról se.
Na, így máshogy áll a dolog, he ?
Az viszont igaz a verseny akkor már kit érdekel .
Csá FIGU
Nem baj FIGU, mi elunk a verbalis hadviseles adta lehetosegekke! Mar jo elore megbeszeljuk magunkkal es a tobbiekkel, hogy mi nyerunk! Valahogy ugy, ahogy aboxolok is idegesitik egymast, csak mi meg nem harptuk le egymas mellbimbojat. De ha errol lenne szo, en akkor inkabb frontalisan utkoznek barkivel vagy a fallal, az is jobb a buzulasnal.

De mar csak azert is vicc mindez, mert eddig egyik palyazason sem volt komoly versenyzes. Mindenki csak ment, ahogy jol esett, ertekeltuk a dolgokat a vegen. Szuper jo napok voltak! Hejjj...!
Hali!

Csak egyetérteni tudok. Ezzel együtt én máris lestoppolom a futottak még kategóriában is az utolsó helyet! Én tényleg csak a szabadság érzés miatt motorozok... Azért nagy örömmel lennék ott egy Z talin, és persze kurva jól tudok szurkolni a pálya széléről!

Üdv
knapet
Szasztok!
Ovasgatom csak, hogy mekkora ruhát igér itt mindenki .
Hát üzenem minden POWER RIDER-nek a gép nem minden .
Láttam már erö gépeket csigát kergetni , pedig csak egy kis eső esett ,
de olyat sose láttam, hogy a befutó sorrend lóerők szerint végződött.
Azé fel a fejjel .
Hali FIGU
Leszünk! A igazi nagymenők.... Nagygépekkel.....
Kifejtenéd ezt egy kicsit bővebben?
Ja ezek a "csoda" olasz paripák . Csoda, hogy mennek. Végül is kell valami ami megtöri a tökéletességet . Mert akkor nagyon patika ízű lesz a találkozó, ha vegytiszta minőség lesz egy kupacban. Kell a kontraszt is.
Meg szerencse, hogy ott leszek sorneggyel es helyre all majd a rend!
Igaza van Zrider pajtásnak! Tuti összeszervezek megint egy eringes talit, és mi leszünk Zrider-rel a basszus szekció! (mindenki mondja majd, basszus ezek az olasz V2-k milyen faja gépek! )

Addig meg mindenki lehelje a havat, hátha gyorsabban eltűnik és még így télvíz idején legalább egy kicsit lehessen tekerni a géppel (ne csak a garázsban üljek már rajta és brümmögjek, me így csupa nyál leszek ugyan, de mégsem az igazi.... )
Az ég világon semmi bajom nem volt vele. Sőt... Hiányzik! Az a design pótolhatatlan... Csak hát az R1 mégis csak R1... És 2.9 M-ért sztem megérte zsír újonnan! A motort nem én árulom, hanem zakarék, ugyanis beszámoltattam. Elég korrekt áron adják, ha vkit érdekel nyugodtan kérdezhet felőle! Kötelező szervizekről számlák is vannak. Kerekezni nem igazán tudtam vele, max 10-20 méter(az sem holtponton ), pár stopiie beficcent, de különösebb gyilkolást nem kapott! Azon felül nagyon kényelmes és kezes gép! Nyomatéka példás! 2000től úgy húz mint R1 6000től! Ha tudtam volna, megtartanám az R1 mellett...
Basszusssss most olvasom csak! Uram, kitartás! Egy ismerősöm azt szokta mondani, hogy ami pénzért vehető azon nem kell bánkódni, így vagy úgy de minden pótolható. A LÉNYEG, hogy mindenki jól van. A moci is! Én is csak csatlakozni tudok, őszintén mondom, ha valamiben tudok segíteni, csak szólj!

Üdv
knapet
Hali!

Amikor én vettem idén nyár végén a kicsiZ-t akkor ültem Hornet-en is. Próbáltam sokféle mocit, de az én seggemnek a kicsiZ volt a legkényelmesebb. Megbízhatóságban szerintem ( volt már több Hondám és Kawasakim is, igaz régebbi típusok ) semmivel sem rosszabb mint a Honda. Mindkettőből ki lehet fogni gyengébb szériát vagy kehesebb darabot.

Az első pillantás, az első ráülés, az első próba méterek döntötték el nálam is a kicsiZ javára a kérdést.

Üdv
knapet
ez csak természetes
Sziasztok Z Fun-ok!
Ha minden jól megy idén én is beruházok egy új kis Z-be. A Hornet 600 és a Z750 között vaciláltam már egy ideje, de szerintem többet adhat a Kawa, lehet nem olyan kényelmes és megbízható, mint a Honda, de inkább ehhez húz a szívem. Amikor megláttam élőben a 2007es Z-t, hát azt a pillanatot nem feledem, viszont a Hornethez nem fűződnek ilyen élményeim.
Szívesen meghallgatnám a véleményeteket a dologról.
drbig - Látom árulod a mocit, nem voltál elégedett a gépel? Vagy csak az R1 miatt adsz túl rajta?
de bepofátlankodna vagy 3exZtulaj! Cápa, a motardot mikor láthatom-hallhatom? Én már levakartam az enyémröl a pernyét!
tavaszra össze kell beszélni egy országos Z-talit, pályanappal egybekötve!
Azt a Z találkát mégis inkább vmelyik pályára kéne összehozni, mert itt szegény falusiak szétszaladnának ,ha meglátnák,h a főutcát morcosképü Zkawák lepték el. Jürgen cimbi biztos meglep titeket egy szép tavaszi napon vmi pályanapos- ismerkedős bulival, csak azért is ,h közben halhassatok egy kis v2 -szivdobogást a sornégyvisitások szüneteiben!
Stét! Köszi a biztatást, még nem döltem a kardomba. Valójában inkább lelkileg tett le, látni mint vállik hamuvá- korommá évek munkája! A család mindenben velünk van ,hetek multán viszonylag rendben lehetünk !
Zrider,ha segítség kell,velem is számolhatsz...
Hali Zrider ha segitség kell én is jelentkeznék ha még 2 kézre van szükség itt a fórumon megtalálsz
...... Széles utat
Hello!

Most nem vagyok otthon, nem tudom megnézni, de ha neked ok, akkor 6 után hívlak vhogy!
Cápa!
Zridernak milléja van, nekem van tuonom, viszont azt meg én nem vágtam, hogy zk9-esre váltottál...
Az emilem rafkos: jurgen@freemail.hu

Zrider kitartás!
üdv,
Jürgen
Szia Zrider!
Jobban is kezdődhetett volna ez az éved...
Csatlakozom az előttem felszólalókhoz, hála az égnek, hogy nem a TV-ből hallunk Rólatok...
Felújításhoz, szintén felajánlom a lehetőségeimet. Öcsémmel együtt van egy cégünk, fa nyílászárókat gyártunk (pontosabban a tesóm). Ha gondolod keress meg privátban miben tudunk segíteni.
Hello drbig!

Engem érdekelne a a sárvédőd a "hotmail-os" címedre megírtam a telefonszámom, ha aktuális a dolog kérlek hívj