Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szasz Zrider!
Ha segítségre van szükség szólj...Ering helyett felújítunk ( a fél családom az építőiparban dolgozik... )
Ha vmiben megszorulsz nyugodtan lökd fel a fórumra, igaza van FIGU-nak sosem lehet tudni ki miben tud segíteni..
Kitartás
Zrider, ne aggódj. Ha kell, megyünk segíteni, csak legyen egy kicsit melegebb. Viszünk szerszámot, fúrunk, faragunk. Ne aggódj, én is igazi mekkmester vagyok. :-) A házam is egyedül építettem fel. Nálatok a Z fórum összejön csak legyen hely a sátornak.
Helló Zrider!
Részvétem , nem igen tudok semmi lelkesítőt írni, egyrészt nem jut eszembe, más részt tán nem is lehet.
Viszont ha valami gondod van, ne legyél szégyenlös lögd fel a forumra bármi legyen is, ha tudok segítek
és sose lehet tudni ki miben tud.
Az E-ring helyett megyünk hozzátok házkerülő versenyre, a szünetben meg kifestünk, na OK ?
Ha bogrács van az ebédet válalom .
Szasz FIGU
Fel a fejjel, az a lényeg, hogy senkinek semmi baja, minden más javítható! A kazánok elég öntörvényű dolgok, nem kell külső segítség ahhoz, hogy bajt okozzanak.
kitartás megyünk renoválni ősznépi fórumos renoválás az új háznál
Szerencsére épségben van a családom és a gépparkom, már vettem egy felujtásra váró házat itt egy közeli faluban tavaj, de most a felujitás elmarad ,csak gyors költözés lesz. Amúgy az asszonykám benézhetett vmit a pincében lévő szilárdtüzelésü kazánon, ott minden elégett majd az alsószinten megfogták a tüzet a lánglovagok , de addigra már szétlocsolták a kéglinket. Ez van. Olyan mint mikor a társasjátékban visszalépsz vagy tizet. Jólvan Mindenki, Én meg majd TOLOM TOVÁBB! Azért köszi az együttérzést! Z
Részvétem...
Jezus Zrider! Ugye viccelsz. Ugye? Persze. HALIHO EMBEREK, Zrider viccelodik itt velunk!

Mi tortent? Tudok barhogy segiteni?
aztakurvaaaa
mi lett
Háj Mindenki! Sirni tudnék ,mert ma kiégett a kéglim ,ahol 8évig laktam , lett néhány milla kár , biztositás no, mert nyaraló volt és tűzkárra nem volt ok. Viszont megmentettem az Rsv-t a tűztől meg a kártékony tűzoltóktól .
Ez a cumi ...... Mar nem elmekeztem, hogy csak szo volt rola, vagy vegul meg is vette... De megtette a legeny, ugyhogy remelem iden lesz parade a palyan! Zridernek es Jurgennek egyutt mar annyi hengere van, mint nekem egyedul
Hali Cápa!
Kicsit lemaradtál mióta a ZX9-est nyomod, Zridernek mán tavaj megvót a Tuonoja , és a Z-t
beszámították neki .
Ha meg akart evvel lepni , vagy tréfálni , akkor bocsika.
Nézd meg a fórumon .
Csáko FIGU
Koszonom Jurgen! Szivesen irnek e-mailt, ha tudnam a cimed. Megadod?
Az aprilia bitangnak tunik! Iden nyaron az E-Ringen szerintem komolyat meccselunk majd, talan Zrider is beszerez valami diszno gepet...
Oksi! Nekem aza fontos, h a sárvédő elmenjen végre.... Áll benne a pénzem csak! És még csak használva se volt...
lécci dobj már egy mail címet
Kicsit körülnéztem, a bázismotornál ugyanez most "über"akciós 6ropiért dobálják (csak tárolásra kellene, tehát csodákat nem várok tőle) és mivel sajnos csak kb másfél hét mulva megyek kecskemét fele, így asszem tárgytalan a biznisz
Benne lettem volna a postázásban is, de úgy meg a "hús többe kerül mint a leves" efekt jönne
Azért kösz az infokat....
üdv
A gumírozott része viseltes, a krómozott részen még nem vettem észre hibát.... Kecskemét, nagykőrös, cegléd, abony, szolnok
Ok, várom a képeket (van vmi hibája tán?pl repedés, horpadás, törés mittudomén)
mailem: szala@enternet.hu
Mondj egy várost, vagy bármilyen települést ahol le tudnánk bonyolítani, az az igazság h elég sokat utazok a melóm miatt, lehet el tudok érte menni....
Sziók !

Andyka : nemhogy eladom a Z-ét, de már szeptember óta parkolópályán van egy szegeedi kereskedésben, már nagyobb gépet nyúzok (adatlapomon láthatod). Semmi gond nem volt a Z-vel, csak adódott egy nagyon egyedi lehetőség és belevágtam (eddig úgy tűnik, nagyon jól tettem )

Az állítható rendszámtartó csak a sárkány mintázatú hűtődísszel eladó a kettő együtt 10eFt alku nélkül. Emellett van még alsó idom (20eFt), oldalsó karbon hűtődísz (10 eFt) (mint az ezreseken), ha valakit érdekel.

Cápa: az euroringi videó kb 30 perc kérhető tőlem dvd-n. Aki kéri megírom szívesen grátisz, emilben írjátok hova küldjem és ha lesz időm sokszorosítom és postázom!

Üdv,
Jürgen
Ha gondolod körbefényképezem (közelről is), hogy lásd milyen állapotú és fel tom adni postán vagy pedig vhol találkozunk. Mondjuk a második lehetőség kissé korlátozva van, jelenlegi állásom miatt!
Hali drbig!
Bár nekem is narancs Z-m van de érdekelne az emelő, hol tudnánk lebonyolítani a bizniszt?
üdv
Balage
A többiek csak irigyek, hogy az övéké nem ilyen dögös színben pompázik.
végre már mellém áll vki
Úgyvan!