Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok!
kérdezni szeretném hogy a z750-nek mi a vége?
Bagster
www.corsaro.hu
de nem biztos hogy felkerül mert nem tudsz hozzá akármilyen táskát feltenni!
Még igen,
így vettem 2.ik tulaja vagyok és óvták még a naptól is!
6000km szerintem a garázsban ment bele! Nagyon szeretem a gépet!
simán...
bagster honnan van?
Szevasz Sovjet!
Isten hozott !
Kicsit még szűz a gép , /gyári gumik?/, de oda se neki majd az idén....
Hali FIGU
hy,
valahol lejjebb olvastam hogy lehet venni üléspúpot (ha jól olvastam)
2006-os szériához lenne?
naná
csá
Hali Mindenki,

ha lehet akkor belépnék a klubba!
Hájsz!

Lehet, hogy van benne egy kis költői túlzás , de a lényeg: érezhetően élénkebb alacsony fordulaton és a gázreakciója is jobb vmivel! Ez az én véleményem.

Ma kimentem pár körre, nézelődtem hátha meglátom vhol Andykát(dehát semmi )... Nemtom hány fok volt, de szabályosan izzadtam beöltözve a motoron. Nem is merek belegondolni, hogy mi lesz nyáron...
Igény szerint tudok adni első felnit is hozzá távtartóval stb. Hátsó felnim is van. Esetleg BT-014es gumi párban 19.000.- 70 %-os..
Látom itt is foglalkoztok átépítéssel. Nekem vam egy komplett 4 dugattyús TOKICO első fékrendszerem, fékcsővel, féktartállyal, stb..A Z750-en kétdugattyús van, annál sokkal frankóbb. Tapasztalatból tudom, ültem már szerencsére z750-en (2005-ös). Ha nem illeszkedne a fék-felfogatás (még nem néztem), akkor lenne villa alsó száram is (1 pár). Ezek mind GSR-en voltak rajta. Hátsó fékrendszerem is van, bár azt nem hiszem hogy cserélnétek, de hátha..
Akit érdekel, telószám az adatlapomon.
Hali Kingmidas!
Bocs de Andyra muszáj volt ráreagálni, NEM?
Viszont elötted leborulok , levetted a plexit gyorsan hogy lefényképezd EZ IGEN ,
KÖSZÖNÖM !
Csavarom van is, az 1-ik "zetorom" kormány emelője megvan a hozzávaló csavarokkal.
De mind 1 is asziszem túlragoztuk a témát, ahogy javul az idő kereslek, contaktot elrakom bár nem emlékszem tettél-e fel, legfeljebb a forumon.
Végül pedig így van minden családba lehet 1-2 hülye gyerek, viszont lehet hogy szerencsém volt de motorosban még nem csalódtam , és mint tudjuk motoros nem attól lessz az ember mert van péze motorra és vesz is .
Még 1 szer köszi .
FIGU
Helló Andy!
Egy MOZI? és választhatsz elötte vagy utána.
Vicc nélkül szerintem ahogy az idő engedi részemről OK, Pest megyébe szinte bárhol, de másra is nyitott vagyok.
Az időjárás viszont sarkalatos kérdés, mivel te szinte bármire rá tudnál venni, de 10 fok alatt rám fagy a gatya és nehéz dolgod lenne .
Szia FIGU
annyit emlegetitek ezt a találkozós túrás dolgot... de időpontot nem szeretnétek kitalálni mellé? mehetnékem van esetleg uticél? van valakinek valami jó ötlete?
Hát az szép... Nekem eddig a zöld jött be a legjobban és nem hiszem, hogy csak én lennék ezzel így... nem is értem miért jó ez nekik, hogy a legnépszerűbb színt kivonják a gyártásból, nade nem ezen fog mulni...
Miskolcon ami van 1.790.000-ért az igaz nem ABS-es változat?!?
Azt meg, hogy 25kW-os e a paripa, a rendőr nem hiszem, hogy meg tudja mondani helyben, csak ha berendel KPM-es vizsgálatra, de addig meg simán visszaállítható a gyári állapot... Csak azt nem tudom mennyit lehet ezzel spórolni, a lóerőadót tuti le lehetne faragni, de a biztosításon nem tudom, hogy változtatna e, mert ha jól tom az ccm hez kötött.
zsír új üléspúp 29,900HUF megrendelve
Figu!

Abszolúte egyetértek veled! Nagy család vagyunk,s mint máshol is vannak köztünk akik mindent megtesznek a másikért,s vannak akik köpködik egymást

Akartam is írni,h csak a plexit vedd meg,a tartóban nincs semmi extra, kölcsönadom szívesen koppíntás céljából.Kb 1 óra alatt meg lehet csinálni 100Ft-nyi hulladék fémből! + kell venni 4db 8-as csavart a kormányleszorító csavarjai helyett(kicsit hosszabbat),meg 4db távtartó van még a szettben,ami eltartja picit a kormányleszorítótól!
Ennyi
Már volt korábban, de elfelejtettem: a 2007-es kisZ-re melyik másik korábbi kawa ülése passzol, tudja valaki?
TeeBee, a virtuális fojtáson lehet spórolni, de szerintem a 25 kW-ot nem hiszi el egy rendőr sem... Az enyém 98LE, amin otthon túl sokat nem sprórolok, de a németeknél 100-nál megugrik a biztosítás.
Idén csak narancs, fekete és kék kisZ lesz a palettán. Mondjuk éppen ezek is elég ütősek.
Hali! Idén nem lesz sem zöld, sem ezüst. Ez fix. Azért tudom, mert most voltam a miskolci Kawa kereskedésben megrendelni a gyári gombát rá, és az üzletvezető mondta, hogy ez a 2 szín idén nem játszik. Van nála egy ezüst, 1.790.000-re leakciózva. A narancsot láttam élőben és nagyon bitang! :)) Remélem gyorsan jön a tavasz és tudunk találkozni ezzel a sok rendes Z-és fiatalemberrel valahol az országban!
KIngmidas!
Ilyen alapon, dobozt se tegyen az ember, vagy táskát stb .
Szerintem 1 esésnél nagyobb bajod sose legyen mint az hogy csúszol a motorral 1 kicsit .
Még ha alatta is van a lábad, feltéve van rajtad csizma, ruha
és nem 1 bálnával vagy /honda GL-1800/ .
A buko gombára szerintem visszatérünk, a plexit néztem a neten tényleg annyi.
A tartója speckó? mert csak az 9 ropi, mennyire patent? nagy meló legyártani nekem is van itthon 1 fasza kis "garázsom".
Ismerek Érden sok-sok motorost és gumist is szerelőket nem tudom pontosan kire is gondolsz, de kizárt hogy ne legyen haverom aki ismeri vagy én magam is. Ez kicsit morbid ezért bocs ha valakit megbántok, de olyan ez a motorozás mint a rák nem igen lehet belőle kigyógyulni és hihetetlen áttétei vannak, ismerös ismeröse stb, és 1 nagy "család" az egész.
FIGU
FIGU!

A bukógombákat úgy vettem,Fekti Tibi féle gyártmány,nem rossz,de kicsit tökéletesíteni kellett! Ő is nagy Z-rider,régen írogatott ide!

De én is tudok mostmár csinálni,vettem eszterga gépet,van fekete metamidom is!Szal nem probléma a gyártás! 5000/párban tudnék ilyet! A hátsó a lábtartó egyik csavarja helyére rögzül,szerintem hasunos hogy védi a farokidomot,bár egyik cimbim aszonta vegyem le,mert ha esek beleakad a lábam és rosszabbul járok ha a motorral együtt csúszok vhova ,elgondolkodtató!
Egyenlőre marad! Majd esés előtt leveszem

Majd megpróbálok én is többet menni E-ringre,H-ringre,meg ezt a Kakucsot is ki kellene próbálni,mostmár van jó futómű,fék és guma

Szlovákia és Horvátország is be-be figyel azért évente,szal mindenre használom a bicajt!

Jaja,télleg nem vagyunk messze! Sok jót hallottam az érdi felnijavítóról, kedvező áron dolgozik és a szarból is várat tud építeni! Ismered esetleg?
Nekem sajnos még nem volt alkalmam kipróbálni, de debrecenben azt igérik, hogy február környékén jön majd néhány kis Z és egyet beállítanak majd tesztmotornak, mondanom sem kell már alig várom. Remélem a kisbanditot is jó áron számítják majd be, ha addig nem kelne el...
Lenne még néhány kérdésem: A 2008-as modell színeivel kapcsolatban, szerintetek csak bővítik a palettát, vagy nem is áll szándékukban idén zöldet és ezüstöt piacra dobni?
Gondolkodom még azon is, hogy lehet érdemes lenne-e 25kW-os papírokkal kihozni a kicsikét, hátha tudnék spórolni ezzel is egy keveset!?!
drbig: Az R1 akkor tényleg nem volt rossz vásár, de ezen a nyomaték dolgon kicsit meglepődtünk cimbivel, neki R1-e van és azt mondja ha ez igaz: "Nyomatéka példás! 2000től úgy húz mint R1 6000től!"
Akkor felgyújtja az R1-et....
Kííííváncsi vagyok...
Helló Kingmidas.
Jelenleg korlátozottak az anyagi lehetőségeim, és a plexi jobban érdekel meg a kipuf azért köszi.
Már írtam, hogy ha az idő úgy engedi biztos megkereslek ha nem bánod, vagy valami találkozón esetleg.
Én is terveztem 1-2 dógot még /fémfékcső/, első teló stb, de mint írtam jelenleg kislépésekkel haladok a célfelé .
FIGU