Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd kölcsönkérem zakaréktól az exem!
Szia Jürgen!

Egyenlőre csak érdeklődés szinten érdekelne, hogy ha megvan még a leogp kifdörrenőd. És ha igen mennyi pengőért vesztegeted. Köszönöm. Miri
gyűlünk a tavaszi Z találkozóra
Jól látod és jól tetted
ÜDV!

Helló Mindenkinek!

Eddig csak olvasgattam a fórum hozzászólásait,és mivel az egész banda rendes és segítőkész ezért regisztráltam is,és azt hiszem itt a helyem,mint ujdonsült Z tulaj.
Szia Jürgen érdekelne a hűtődísz és a hasidom. Ha megvannak még értesíts.opalgaz@freenail.hu
Köszönöm
Szia Gábor vagyok én tavaly vettem kipufogót Tatabányán Egrus kipufogót!Meg vagyok vele elégedve!
üdv új tagok
remélem mostantól ti is hozzászoltok a történésekhez
Üdv. mindenkinek! Én tavaly júniusban vettem meg a z-met. Olyan mint a tiéd Gábor. Mennyire vagy vele elégedett? Én nagyon szeretem a masinát. Most rendeltem rá pufogót. Így már a hangja is izmos lesz, bár alapból is kellemes a baritonja.
Köszönöm hogy ilyen segítő készek vagytok hajráZ750
Szia Gábor vagyok fejérmegyéből megtennéd hogy értesitesz
Szeva koma!
Sárvédő ügyben keresd drbig-et, neki volt fölös sárvédője .
Hátha meg van még neki, a forumon találsz contaktit.
Üdv FIGU
Nekem van, de éppen vevőm is van rá.... Csak még nem tudom pontosan, hogy komoly vagy komolytalan. Ha nem kell neki és téged még érdekel, beszélhetünk!
Helo mindenkinek Gábor vagyok tavaly szeptemberbe vásároltam Kawasakimat-2007 Z750-,hátsó sárvédőív után érdeklődnék!
rudoncsepp
Nyeles aszpirin? Jobbulást.
Szerintem ezek rossz forumon vannak...

Itt remek motoros idő lett hétvégére én meg reggelre begyűjtöttem egy annál is remekebb torokgyulladást. Pedig az Új Évben még nem is motoroztam...
itt is jó idő van, de most csak 3°c, meg elég borongós, már 1 haverom elgurult ide hozzám fájdítani a szívem , de én ma nem hozom ki, hátha holnap jobb idő lesz
köszi, mostmár madarason nem lesznek annyira egyformák
Óvatosan ha előveszitek mert csúszik mint vadállat
Baszki 9 fok van, süt a nap, megyek beröffentem a vasat, lehet kanyarodok is vele egy óvatosat....

Janika király lett a gép....

üdv
Üdv Jürgen!

Megvan még a rendszámtábla tartó?
Szasztok skacok!
Húúúú b@szki bocs rosz forumon vagyok .
Vagy mi a F@SZOM van suzsuki odal ez .
Lányok csípjetek meg , lehet hogy sokat ittam és álmodok .
Csá FIGU
Gino!

Amint az elsőt legyártjuk a formából, megmondom (akkor derül ki, mennyire nyűgös darab)
4 vagy 5 ezer
Ugyanis hiába kicsi, lakkozni ezt is kell, munka nem sokkal kevesebb van vele, mint egy 3-4-5* ekkora darabbal
semmi extra
vettem a kis Z-m re egy z1000 fejidomot+konzolt+takarót és még kell egy plexi is hogy felszerelhessem
van ebayen is csak gondoltam egyszerűbb ha itt veszek valakitől meg ő is megszabadul tőle :)
tehát nem végszükség, csak egy lehetőség
Szeva!
Elvileg nekem még meg van az eredeti, de nem akarnék megválni tőle. Nincs az ebay-en?
Mi történt a régivel?