Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Tudok segiteni! Adatlap!
Athena márkájú
Teló szimering: 41*54*11-es 2500Ft / pár.

küldöm szelepfedél tömítést nem tudok csak szettben, de így drága ha nem kell a többi
közben már eszembe jutott, hogy neked 2007 utáni van
2007-es, de a 2008-assal lehet biztosan számolni!
Milyen évjárat a motor?
Skacok!

Ki mennyiért hozna nekem szelepfedél tömítést. Első teló szimeringet és porvédőt? Jöhet e-mail is.

Üdv!
Vicces, de regen hasonloan csinaltam en is (bar akkor meg nem volt nyomatekkulcsom) Izombol meghuz, majd menetszakitas elott rogzitem sasszeggel. De ket szervizben is lattam ugy, ahogy leirtam, gondoltam kiprobalom, nem kellett volna...
Kosz!
Tengelyrögzítő anya meghúzási nyomatéka: 127Nm (13.0kgf-m, 94ft-lb)
Ez a 07-es Z1000-é!
Az anyát NEM VISSZAENGEDNI KELL!

''Ha a sasszeget nem tudja behelyezni, mert a tengely és az anya vájata nem illeszkedik, fordítsa tovább az anyát az óramutató járásával megegyező irányba. 30fok-on belül legyen a következő vájat.''

Röviden tömören, lehúzod az anyát 127Nm-rel, ha nincs ott a vájat akkor tovább húzod az első vájatig!
volt busám is ..
Most inkább mégis Xx-et választanám...azt nem kell bütykölni
egy zöld már van az utcában Sumié
akkor nem szóltam
én ha idomos gépet választanék, ami nem valószínű
1 Busát szívesen vennék 1 szer mentem vele nagyon jó volt
illetve esetleg 1 jó MT01 cserén gondolkodnék
Z-vel voltam még Yaltán is!
BKV busz?
volt már Xx-em (karbis) nekem nagyon bejött a fék meg minden más is..idomos párti vagyok..
de za Fjr nekem nem tetszik és túl nagy is lenne nekem..
ez a karbis Fazer nagyon jó motor,de a kék Xx-ért oda vagyok,ráadásul ismerem a motort ...Másra nem cserélem,akkor inkább megtartom az újszerű állapotú Fazerem..
hali
szerintem cseberből vederbe kerülsz,
én mentem mind a kettővel yami jobban tetszett,
az XX féke nem tetszik ha kell ha nem fékez elöl hátul, és a fesz. szabályzó 5 év alatt 2 szer ment tönkre a haveromnak
inkább 1 FJR vagy az új FZ1
FIGU
A hátsó tengelyt rögzítése nem tökéletes. Ha kézzel van meghúzva a tengelyt rögzítő csavar, akkor max egy negyedet van visszaengedve, hogy a sasszeget rögzíteni lehessen. Mekkora nyomatékkal kell, lehet meghúzni a tengelyvég csavart? Már volt tavaly egy szervizben a motor, és amikor ott cserélve lett a gumi utána kb egy hónappal feszült a lánc gyakorlatilag az tartotta a kereket... Akkor még el is poénkodtak azon, hogy piszkáltam a hátsó kereket, most már nem tudok röhögni rajta, mert két hónapja én is kiszedtem, visszaraktam a kereket, és szerintem a megfelelő erővel meg lett húzva a csavar, de akkor is elmozdult a tengely.
Blackbirdöt csak feketébe. Meg amúgy is, az ember színe fehér, a motoré fekete!
biztos jó moci. Régen szemezgettem ilyennel de csak futólag. Elképzeltem, hogy felpattanunk rá aztán go valamelyik tenger. Z750en fetörné a picsut.
nekem ..
ez megfut 150-200ezer km is anélkül,hogy macerálni kellene a blokkot.
bmw k1200s jobb lenne :)
azzé' nem rossz ez :
Ja.Akkor már nem lesz motorod
kawás...
van egy Xx amire fáj a fogam
Full szervízzel! Csak kawás leszel?