Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt beszéljük meg az email cimemen!
Mi pénzért vesztegetnek ilyet?
(Amúgy a hűtőnek az elejéről folyik a víz, nem a gumicsővelval lesz a baj...)
Gyári Yuasát van polcon ha érdekel
Akksit milyet javasoltok 2005 z750s
Én nem szoktam leereszteni, de én nem szoktam elrakni télre, max 2 hónapot pihen egyhuzamban a motor.
Ezeket a képeket el lehet még érni valahol?
Kösz!
Mi pénzt kérsz érte?
Elszeretném Rakni Télire a Motorom! Azt Szeretném meg kérdezni a Benzint Le kell engedni a Tankból!?
Esetleg ha felraknád megint, vagy elküldenéd, akkor megköszönném, illetve jelentett még valamit ez a légszűrőház "tuning"? Sport légszűrőt tettél bele? Érdekelne bővebben a dolog :) msn? skype?
Üdv mindenkinek!
Van egy(2pár) eladó új AP racing első fékbetétem:
Z750S 05- és Z750 04- évjárathoz.
Ha valakit érdekel.
Tel.: 70/533 3930
Lehet okosítani a légszűrőházon, régebben már raktam fel képeket. Az csökkent a legtöbbet a fogyin. Az enyém is 7 literről indult, a végén 6,3 lett 140-es tempónál.
Pont ott araszoltam kocsiban a dugóban, ahol te lekanyarodtál a lámpánál át a héven. Simán fel lehetett ismerni. Akro dob, festés, mondom ez csak te lehetsz.
Nem is mentem gyorsan ,ha meg igen akkor nem ismertél volna meg
Tegnap még jó idő volt 10 fok alatt már nem nagyon megyek
Panyo nagyon elhúztál tegnap mellettem a soroksárin. Csak óvatosan hideg már ilyenkor az aszfalt.
Igen el lehet menni 5 literrel is: alapjáraton szivató nélkül :D
Spurit szoktam bele tolni, a Banditba is löttyintettem szinte mindig!
Hali, ha húzod akkor kinyitja a száját, de ez így természetes. Nem panaszkodok csak magamban mondom, hogy a francba tegnap tankoltam 5ezerért és megint kell. Ha kerülöd a nagy kigyorsításokat, nem húzod feleslegesen nagy fordulatig, előzésnél nem versz vissza kettőt azt csuma, majd vissza 6.ba 100ra :D (tudom nehéz), akkor szerintem 6körül elmorcikál. Úgy vettem észre, hogy a shel kúton tankolt nyállal fogyaszt a legjobban. Már többször bebizonyosodott, hogy az olcsó kutakon nem éri meg tankolni.
Hali!
Eladó két megmaradt alkatrészem, tudom, nektek a dob nem ideális De a tükör nagyon masszív egy darab, érdemes megtekinteni!
Dob + tükör
Sajna a hideg bejöttével én már simán 8l-rel etetem/100km.
Olyan kérdésem lenne még, hogy Ti mennyi literrel jártok el 100km-en?
Eddig nekem 7 alatt nem evett, mondjuk nem sajnáltam néha-néha odatekerni! :) Valaki írt 5.4-et vagy 5.6-ot itt fent, az azért elég hihetetlen nekem! :D
Ha szépen meg van csinálva, akkor nem lesz csúnya, a hangja pedig tuti sokkal jobb lesz.
Fenébe! Ha S-es lenne a sisak, már vinném is. Kár
Hi!

Olyasmit hallottam, hogy a gyári dobot azért nem érdemes megvágni, meg kiberhelni, mert sem szebb, sem jobb hangja nem lesz.
(mivel én is gondolkodtam ezen!)
Szia
Sisak elkelt.
valószínű igen Tata, Tatabánya